![]() |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Oricare dintre membrii forumului este binevenit, indiferent de vārstă!
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
oare? |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
O sa fiu prezent la intalnire !! Sper sa iasa bomba :mrhappy: :mrhappy: .........cu muzica data la maxim :dance: :dance: ............. cu scarturi :pistoles: :pistoles: ............. si alte picanterii :peace: Speer sa ne cunostem toti mai bine !! :peace: |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
na...acu am modificat :D |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
bai Gaby puneti minte la contributie si stabiliti o ziisi o ora unde ne vom intalnii toti .. nu a facut nimeni asta pana acum hai sa va vad ... k dormeam si m`am trezit din somn k nu shtiam ce unde si cum :) ... wohooo :drunk:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
vin si eu...am cativa pe care vreau sa-i cunosc personal:
evlsantos, grigo-x2, ad1, topart...si mai sunt multi, si vreau sa va cunosc in general..nush de ce am impresia k o sa fie un party p-acolo de o sa indoaie copaci si o sa sece mari(de bere)!! abea astept!!!! o sa fiu cu georgik, fratimiu.. (george_smiley05) |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Mai e timp, Psycho, nu-ti face griji :wink:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
Asa tati.......mergem sa dam tonu' la show :-P |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
ce se mai aude de tricouri, de legitimatii? adica ecusoane.
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
api cred ca ramne cum am stabilit(dak sa stabilit)cu sigla 4tuning day pe piept si pe spate nicku tau de pe forum...sa invers asta in cazu in care o sa avem tricouri
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
sper sa ajung si eu chiar daca nu cunosc pe nimeni de pe forum:D ma primiti?
o sa-mi fac un tricou...deci daca ma vedeti...pick me up:twisted: :help: :help: |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
pai ce eu cunosc pe careva....decat pe ad1
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
deci nu sunt singurul:D |
| All times are GMT +2. The time now is 13:29. |
- Copyright 2026 4Tuning