Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13643-intalnirea-membrilor-4tuning-editia-2-a.html)

Gabi 05-03-06 08:47

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Oricare dintre membrii forumului este binevenit, indiferent de vārstă!

ra2 06-03-06 11:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by Lucianos
Au loc si astia de vreo 16 ani la intalnire?Sau is prea mic?:)

pai dak zici ca esti mic la 16ani...eu ce sa mai zic k am 14ani

George_P. 06-03-06 20:52

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by ra2
pai dak zici ca esti mic la 16ani...eu ce sa mai zic k am 14ani

atunci de ce scrie la age 16??
oare?

jingu_boy 06-03-06 22:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by george_smiley05
atunci de ce scrie la age 16??
oare?

Ete si tu acuma !! a mintit si el !! :twisted: :twisted:

O sa fiu prezent la intalnire !! Sper sa iasa bomba :mrhappy: :mrhappy: .........cu muzica data la maxim :dance: :dance: ............. cu scarturi :pistoles: :pistoles: ............. si alte picanterii :peace:
Speer sa ne cunostem toti mai bine !! :peace:

ra2 07-03-06 13:28

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by george_smiley05
atunci de ce scrie la age 16??
oare?

nu m-am ingresitrat eu...ma intregistrat alcineva.
na...acu am modificat :D

Psycho 08-03-06 04:45

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
bai Gaby puneti minte la contributie si stabiliti o ziisi o ora unde ne vom intalnii toti .. nu a facut nimeni asta pana acum hai sa va vad ... k dormeam si m`am trezit din somn k nu shtiam ce unde si cum :) ... wohooo :drunk:

a_ombladon 08-03-06 09:48

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
vin si eu...am cativa pe care vreau sa-i cunosc personal:
evlsantos, grigo-x2, ad1, topart...si mai sunt multi, si vreau sa va cunosc in general..nush de ce am impresia k o sa fie un party p-acolo de o sa indoaie copaci si o sa sece mari(de bere)!! abea astept!!!!
o sa fiu cu georgik, fratimiu.. (george_smiley05)

Gabi 08-03-06 09:58

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Mai e timp, Psycho, nu-ti face griji :wink:

George_P. 08-03-06 15:38

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by a_ombladon
vin si eu...am cativa pe care vreau sa-i cunosc personal:
evlsantos, grigo-x2, ad1, topart...si mai sunt multi, si vreau sa va cunosc in general..nush de ce am impresia k o sa fie un party p-acolo de o sa indoaie copaci si o sa sece mari(de bere)!! abea astept!!!!
o sa fiu cu georgik, fratimiu.. (george_smiley05)


Asa tati.......mergem sa dam tonu' la show :-P

Psycho 09-03-06 05:14

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Mai e timp, Psycho, nu-ti face griji :wink:

bine treaba voastra :) ...

mertan 09-03-06 22:03

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
ce se mai aude de tricouri, de legitimatii? adica ecusoane.

ra2 11-03-06 14:28

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
api cred ca ramne cum am stabilit(dak sa stabilit)cu sigla 4tuning day pe piept si pe spate nicku tau de pe forum...sa invers asta in cazu in care o sa avem tricouri

laur200445 11-03-06 15:32

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
sper sa ajung si eu chiar daca nu cunosc pe nimeni de pe forum:D ma primiti?


o sa-mi fac un tricou...deci daca ma vedeti...pick me up:twisted: :help: :help:

ra2 11-03-06 20:26

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
pai ce eu cunosc pe careva....decat pe ad1

laur200445 12-03-06 11:33

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by ra2
pai ce eu cunosc pe careva....decat pe ad1


deci nu sunt singurul:D


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning