![]() |
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
superbe masinutze.
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
Quote:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
Quote:
Multumesc ptr pozele cu fosta mea masina....frumoase amintiri ;) |
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
2 Attachment(s)
am vazut ca aici sunt multi posesori de opel astra....as vrea si eu sa ma ajute si pe mine cineva...in leg cu o problema....
cei ce au opel astra f stiu ca pe consola din jumatate unde se afla si cd playerul de altfel se mai afla si un afisaj ce arata ora...data...si temperatura... iar intre ele...se afla un despartitor...care este din metal din cate am obs eu....vreau si eu sa imi ziceti cine este in stare sa faca din spatiul unde este afisajul si unde este cd playerul un singur spatiu in care sa pot pune un dvd player va multumesc...si voi atasa doua poze sa vedeti exact ce anume vreau |
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
6 Attachment(s)
Hmmm, asta-i a mea in vremurile ei bune :)
Da o sa revin in primavara cu versiunea 2.0 (a nu se interpreta ca si motorizare :P ) |
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
4 Attachment(s)
Salut , asta e astra mea !
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
nimic nou?:)
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
asta e site porno radu_print? :))
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
11 Attachment(s)
Poze si cu masina mea..nu e cine stie ce "tuning" pt necunoscatori dar lucrez din 2006 la ea..si culmea ironiei chiar si acuma lucrez:) am luat doar o pauza de cafea:). PS: asa in mare as putea zice ca din vechea masina mi-au ramas doar usile si haionul..restul de la conducte..furtune, etc..e schimbat cam tot..bineinteles cu upgrade-uri.Restul las pozele sa vorbeasca
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
buna treaba ai facut cu f ul.. bravo! spor l munci in continuare. o sg chestie .. de ce nu ai vopsit si manerele de la usi..:-?
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
Quote:
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
nu faci si tu un tread de prezentare a masinii?
ca unii ar fi tare curiosi ;) |
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
Quote:
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
promit ca voi face imediat ce termin munca la ea..momentan sunt blocat din lipsa de piese..furnizorii...of...
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
poti sa ne arati si pe rand :D
nu neaparat cand ii gata, ca asa nu mai are asa farmec :P |
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning