Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Poze cu astrele noastre din Romania! (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/133135-poze-astrele-noastre-romania.html)

tuning4car 05-12-09 09:15

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
superbe masinutze.

Marius Barbulescu 05-12-09 13:53

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
Quote:

Originally Posted by tuning4car (Post 2863424)
superbe masinutze.

astrele sunt in general masini ieftine, usor de intretinut, foarte bune, foarte tunabile si foarte atragatoare;)

dany_let 07-12-09 17:51

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 2800509)
:arrow:



Multumesc ptr pozele cu fosta mea masina....frumoase amintiri ;)

xander911 09-12-09 16:14

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
2 Attachment(s)
am vazut ca aici sunt multi posesori de opel astra....as vrea si eu sa ma ajute si pe mine cineva...in leg cu o problema....
cei ce au opel astra f stiu ca pe consola din jumatate unde se afla si cd playerul de altfel se mai afla si un afisaj ce arata ora...data...si temperatura...
iar intre ele...se afla un despartitor...care este din metal din cate am obs eu....vreau si eu sa imi ziceti cine este in stare sa faca din spatiul unde este afisajul si unde este cd playerul un singur spatiu in care sa pot pune un dvd player va multumesc...si voi atasa doua poze sa vedeti exact ce anume vreau

Radu_print 11-12-09 13:00

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
6 Attachment(s)
Hmmm, asta-i a mea in vremurile ei bune :)
Da o sa revin in primavara cu versiunea 2.0 (a nu se interpreta ca si motorizare :P )

sias 04-01-10 10:04

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
4 Attachment(s)
Salut , asta e astra mea !

xander911 06-01-10 18:42

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
nimic nou?:)

Moshuuuu 06-01-10 18:52

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
asta e site porno radu_print? :))

PoToS 16-01-10 09:11

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
11 Attachment(s)
Poze si cu masina mea..nu e cine stie ce "tuning" pt necunoscatori dar lucrez din 2006 la ea..si culmea ironiei chiar si acuma lucrez:) am luat doar o pauza de cafea:). PS: asa in mare as putea zice ca din vechea masina mi-au ramas doar usile si haionul..restul de la conducte..furtune, etc..e schimbat cam tot..bineinteles cu upgrade-uri.Restul las pozele sa vorbeasca

BV83bax 16-01-10 15:29

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
buna treaba ai facut cu f ul.. bravo! spor l munci in continuare. o sg chestie .. de ce nu ai vopsit si manerele de la usi..:-?

PoToS 17-01-10 10:40

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
Quote:

Originally Posted by BV83bax (Post 2983230)
buna treaba ai facut cu f ul.. bravo! spor l munci in continuare. o sg chestie .. de ce nu ai vopsit si manerele de la usi..:-?

au fost vopsite dar a sarit in timp..se tot exfolia cand o spalam la turbojet. Unii mi-au sugerat sa scot manerele de la usi dar eu am ales totusi varianta -clean-. Eu m-am axat mai mult pe performante..acolo investitia e ce-a mai mare...offofff....si tot nu se termina:)

Radu_print 27-01-10 08:24

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
nu faci si tu un tread de prezentare a masinii?
ca unii ar fi tare curiosi ;)

GJ 64 GAB 27-01-10 14:21

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
Quote:

Originally Posted by Radu_print (Post 3019678)
nu faci si tu un tread de prezentare a masinii?
ca unii ar fi tare curiosi ;)

Buna idee! :)

PoToS 27-01-10 22:39

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
promit ca voi face imediat ce termin munca la ea..momentan sunt blocat din lipsa de piese..furnizorii...of...

Radu_print 28-01-10 12:29

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
poti sa ne arati si pe rand :D
nu neaparat cand ii gata, ca asa nu mai are asa farmec :P


All times are GMT +2. The time now is 11:18.

- Copyright 2026 4Tuning