Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Mobil 1 Rally (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1312-mobil-1-rally.html)

Ciclistu 19-06-04 19:09

Superbe pozele Gabi.
Felicitarile mele.

alexufo 19-06-04 20:02

mah tekno ,ma dezamagesti pozele sunt de la raliu clujului

tekno 20-06-04 02:08

cum **** mea sa fie de la raliu clujului... uitate pe csracing la pozele de la locu accidentului sa vezi ca nu e acelashi loc... copaci & shit nu-s lafel... ori is yo ciocush!

scirocco 21-06-04 12:42

Re:
 
1 Attachment(s)
check this out:

http://www.autorally.ro/bursa/anunt_...atvia_wrc.html

muhaha


is that you fergus ? :)
scuzati calitatea, e de pe film ... 1:1

Gabi 21-06-04 12:47

:lol: O bucata din spoilerul lu' Titi :)

tekno 21-06-04 14:02

1 Attachment(s)
uitel shi aici :D

alexufo 22-06-04 13:50

fiti atenti .baiatul din poza care are spoileru lui titi in mana e vlad cosma ,presedintele fanclubului titi aur .ne mai intalnim lunar sau saptamanar (depinde de timpul fiecaruia)

tekno 22-06-04 14:36

lool
ala e vlad? nu l-am recunoscut...nasoala poza...

Ciclistu 23-06-04 18:34

Ii clar, isi pune spoilerul in rama........:)))

alexufo 24-06-04 11:10

tu nu ai fost la el in camera are deja de evo 6 o bucata si un telescop indoit ...simpatica treaba

strengaritza 24-06-04 14:04

sa va luati gandul de la bucata aia ce era de vanzare..pt ca a facut-o cadou ..... de ziua unui prieten..hehehee....ala chiar ca e maniac la greu!!!!

Ciclistu 24-06-04 14:16

Apropo, luna viitoare e ziua mea si astept si eu un spoiler..........deci puneti-va pe treaba baieti........:))))))))))))

strengaritza 24-06-04 15:03

rares..spune ce masina doresti..modelul si anul..da restul ne ocupam noi...
:P :P :P :P :P :P :P :P ..sau daca ai pus ochii pe careva,..un -doi..ii sustragem in mod infractional o buchetziche

Ciclistu 24-06-04 17:28

Hmmmmm
Doresc orice, un eleron, capat de spoiler, capat de prag, orice de pe evoVI lui Marisca.

strengaritza 24-06-04 23:43

ciclistuleeeee..te-ai scos..man!!!!...am io 2 sanse... :P :P
adica unu:...vlad are acasa la el o bucatica din spoileru' lu' marisca....de anul trecut cred...
doi..inca o bucata..tot din spoilerul ala a lui marisca e la un alt prieten in garaj..asa ca....sa vedem ce putem face....heheheee.....


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning