![]() |
Superbe pozele Gabi.
Felicitarile mele. |
mah tekno ,ma dezamagesti pozele sunt de la raliu clujului
|
cum **** mea sa fie de la raliu clujului... uitate pe csracing la pozele de la locu accidentului sa vezi ca nu e acelashi loc... copaci & shit nu-s lafel... ori is yo ciocush!
|
Re:
1 Attachment(s)
check this out:
http://www.autorally.ro/bursa/anunt_...atvia_wrc.html muhaha is that you fergus ? :) scuzati calitatea, e de pe film ... 1:1 |
:lol: O bucata din spoilerul lu' Titi :)
|
1 Attachment(s)
uitel shi aici :D
|
fiti atenti .baiatul din poza care are spoileru lui titi in mana e vlad cosma ,presedintele fanclubului titi aur .ne mai intalnim lunar sau saptamanar (depinde de timpul fiecaruia)
|
lool
ala e vlad? nu l-am recunoscut...nasoala poza... |
Ii clar, isi pune spoilerul in rama........:)))
|
tu nu ai fost la el in camera are deja de evo 6 o bucata si un telescop indoit ...simpatica treaba
|
sa va luati gandul de la bucata aia ce era de vanzare..pt ca a facut-o cadou ..... de ziua unui prieten..hehehee....ala chiar ca e maniac la greu!!!!
|
Apropo, luna viitoare e ziua mea si astept si eu un spoiler..........deci puneti-va pe treaba baieti........:))))))))))))
|
rares..spune ce masina doresti..modelul si anul..da restul ne ocupam noi...
:P :P :P :P :P :P :P :P ..sau daca ai pus ochii pe careva,..un -doi..ii sustragem in mod infractional o buchetziche |
Hmmmmm
Doresc orice, un eleron, capat de spoiler, capat de prag, orice de pe evoVI lui Marisca. |
ciclistuleeeee..te-ai scos..man!!!!...am io 2 sanse... :P :P
adica unu:...vlad are acasa la el o bucatica din spoileru' lu' marisca....de anul trecut cred... doi..inca o bucata..tot din spoilerul ala a lui marisca e la un alt prieten in garaj..asa ca....sa vedem ce putem face....heheheee..... |
| All times are GMT +2. The time now is 19:39. |
- Copyright 2026 4Tuning