![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Se juca pe stadium drift 2 mai mereu, inainte, dar acum ca se face offtopic la greu , nu prea se mai posteaza!
|
Re: NFS UG2 Drifters
pai si nu intri la vreo 2-3 ture acu rpd? :D
Vezi ca am dat request la serveru tau. DriftLeague |
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
primul meu subaru :):rolleyes2
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Diseara la ora 18:00 pe driftleague , va astept sa ne dam! |
Re: NFS UG2 Drifters
mai schimbati si voi masina prea mult subaru strica :lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Frumusel in seara asta! Poate incepeti sa va strange-ti din ce in ce mai multi!Doamen ajuta!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Diseara ora 19:00 o'clock at DriftLeague . Sa va faceti setarile din timp! Rog un moderator sa faca curat pe topic! |
Re: NFS UG2 Drifters
buna tuturor..am o intrebare...cum faceti voi drifturi?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ingerasul99, nu mai stiu daca te am pe mess, dar voi jucati pe pLan?
Ca ma bag si eu deseara, daca e :D Lasa-mi ID tau pe pM |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Masinile de drift, noi le modificam pe DYNO pentru drift. Si drifturi pe NET, ne jucam cu pLan sau cu Hamachi. Mai multe detalii nu am ce sa iti dau si nu mai da PM-uri cu astfel de chestii. Eu unul nu ma screm sa iti scriu in PM. O zi buna ! |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
O zi buna si tie! |
Re: NFS UG2 Drifters
Jucam pe hamachi , dar o sa incerc sa fac si pe plan poate merge in paralel , ne auzim diseara!
Styla te pasioneaza jocul cumva, vrei sa te bagi cu noi la una mica?! |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
2. In NFS U2, faci drifturi, in career chiar si la quick race. SI ca sa le faci muult mai bine, iti modifici o masina cu tractiune spate sau integrala si te dai...dar trebuie modificata pe gustul tau, cum ti se pare tie ca e mai ok. Sper ca am fost de ajutor de data asta. A...si nu m`am nascut nici eu invatat...doar ca am jucat destul de mult jocul. EDIT: @Ingerasul99: CUm adica sa joci in paralel pe hamachi si pLan? eu zic ca e mult mai OK pe pLan. Hamachi e de rahat. Vezi ca iti iau id de la user. |
Re: NFS UG2 Drifters
Adica sa pornesc si hamachi si plan si sa fac server si poate merge ! Poate incercam maine seara !
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:53. |
- Copyright 2026 4Tuning