Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

Ingerasul99 30-11-09 21:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Se juca pe stadium drift 2 mai mereu, inainte, dar acum ca se face offtopic la greu , nu prea se mai posteaza!

Xtremer 30-11-09 21:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
pai si nu intri la vreo 2-3 ture acu rpd? :D

Vezi ca am dat request la serveru tau. DriftLeague

StrictGamer 04-12-09 16:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
primul meu subaru :):rolleyes2

Ingerasul99 05-12-09 12:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by StrictGamer (Post 2861621)
primul meu subaru :):rolleyes2

asa si?
Diseara la ora 18:00 pe driftleague , va astept sa ne dam!

DaViD TL 05-12-09 19:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai schimbati si voi masina prea mult subaru strica :lol:

Ingerasul99 05-12-09 19:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Frumusel in seara asta! Poate incepeti sa va strange-ti din ce in ce mai multi!Doamen ajuta!

StrictGamer 06-12-09 08:07

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2863767)
asa si?

si prind cu el 363... :???: :P

Ingerasul99 06-12-09 09:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by StrictGamer (Post 2865810)
si prind cu el 363... :???: :P

si ce treaba are cu topicul de drift?
Diseara ora 19:00 o'clock at DriftLeague .
Sa va faceti setarile din timp!

Rog un moderator sa faca curat pe topic!

Styla 06-12-09 10:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
buna tuturor..am o intrebare...cum faceti voi drifturi?

DannyKid 06-12-09 10:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ingerasul99, nu mai stiu daca te am pe mess, dar voi jucati pe pLan?
Ca ma bag si eu deseara, daca e :D
Lasa-mi ID tau pe pM

DannyKid 06-12-09 11:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Styla (Post 2865996)
buna tuturor..am o intrebare...cum faceti voi drifturi?

Daca nu sti sa faci drifturi, inseamna ca tu nu ai jucat nicodata NFS u2.

Masinile de drift, noi le modificam pe DYNO pentru drift.

Si drifturi pe NET, ne jucam cu pLan sau cu Hamachi.
Mai multe detalii nu am ce sa iti dau si nu mai da PM-uri cu astfel de chestii. Eu unul nu ma screm sa iti scriu in PM.

O zi buna !

Styla 06-12-09 11:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 2866132)
Daca nu sti sa faci drifturi, inseamna ca tu nu ai jucat nicodata NFS u2.

Masinile de drift, noi le modificam pe DYNO pentru drift.

Si drifturi pe NET, ne jucam cu pLan sau cu Hamachi.
Mai multe detalii nu am ce sa iti dau si nu mai da PM-uri cu astfel de chestii. Eu unul nu ma screm sa iti scriu in PM.

O zi buna !

da tu te-ai nascut invatat?uite ca eo una nu m-am nascut invatata...defapt..mersi pentru detalii.
O zi buna si tie!

Ingerasul99 06-12-09 14:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Jucam pe hamachi , dar o sa incerc sa fac si pe plan poate merge in paralel , ne auzim diseara!
Styla te pasioneaza jocul cumva, vrei sa te bagi cu noi la una mica?!

DannyKid 07-12-09 20:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Styla (Post 2866194)
da tu te-ai nascut invatat?uite ca eo una nu m-am nascut invatata...defapt..mersi pentru detalii.
O zi buna si tie!

1. Ok. Scuze dar nu am stiut ca esti fata. De obicei nu vorbesc asa sexului feminin.
2. In NFS U2, faci drifturi, in career chiar si la quick race. SI ca sa le faci muult mai bine, iti modifici o masina cu tractiune spate sau integrala si te dai...dar trebuie modificata pe gustul tau, cum ti se pare tie ca e mai ok.
Sper ca am fost de ajutor de data asta.
A...si nu m`am nascut nici eu invatat...doar ca am jucat destul de mult jocul.
EDIT:
@Ingerasul99: CUm adica sa joci in paralel pe hamachi si pLan? eu zic ca e mult mai OK pe pLan. Hamachi e de rahat.
Vezi ca iti iau id de la user.

Ingerasul99 07-12-09 21:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
Adica sa pornesc si hamachi si plan si sa fac server si poate merge ! Poate incercam maine seara !


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2026 4Tuning