Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/128088-prima-imagine-oficiala-noul-grand-bentley.html)

sl_tgv 19-08-09 11:25

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
mult mai mult ma atrage Continentalul:rolleyes2

tsughi.bughi 19-08-09 22:25

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
E bn ca au donat banii in scopuri caritabile.Masina e tipic Bentley

Cr0c0 F 25-08-09 19:08

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Quote:

Originally Posted by JohnnyX (Post 2567105)
De ce masina a intrat "singura" pe scena si a iesit impinsa? Bateria oare? :lol:

daca te uiti la filmulet...o sa vezi ca porneste la un moment dat xenonurile...presupun ca o imping pt a nu polua fonic si bineinteles cu fum :D pt ca acolo sunt fel si fel de vip-uri..

Cr0c0 F 25-08-09 19:15

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
atata timp cat sunt bani...si high class bentley va fi mereu vandut..

YGD-sef 26-08-09 21:12

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Quote:

Originally Posted by zaetz (Post 2566872)
parerea mea : NU SE MERITA :)

eu cred ca se merita doar pentru cine are nevoie de asa ceva !;)

boy_wonder 16-09-09 10:21

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
26 Attachment(s)
Frankfurt 2009: Bentley Mulsanne

Tristann 16-09-09 12:12

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Dementiala culoare

Flo23riN™ 16-09-09 12:32

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
adevarat bolid!!!!!

Marius_mym89 16-09-09 12:34

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
jantele aduc un pic cu cele de pe golf R :lol: :-P

YGD-sef 16-09-09 12:50

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Trasnet culoarea!;)

FloweRffs 16-09-09 13:14

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
absolut superb!

Evoluzione 16-09-09 13:23

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Spatele ala inca nu m-a convins, sper sa-l vad cat de curand la lumina de zi... Si sa-mi dau seama cat de bine arata defapt masina :D

Claw166 16-09-09 14:31

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
arata intr`adevar superb , dar tot nu l`as da pe un Arnage , mai ales pentru acele faruri :)

Alex_D12 16-09-09 21:54

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
arata foarte bine..... pare un oponent pe masura luxosului RR Phantom :)

sl_tgv 16-09-09 21:56

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
nu imi place cum arata.. m'a dezamagit modelul


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning