![]() |
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
mult mai mult ma atrage Continentalul:rolleyes2
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
E bn ca au donat banii in scopuri caritabile.Masina e tipic Bentley
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
Quote:
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
atata timp cat sunt bani...si high class bentley va fi mereu vandut..
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
Quote:
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
26 Attachment(s)
Frankfurt 2009: Bentley Mulsanne
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
Dementiala culoare
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
adevarat bolid!!!!!
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
jantele aduc un pic cu cele de pe golf R :lol: :-P
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
Trasnet culoarea!;)
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
absolut superb!
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
Spatele ala inca nu m-a convins, sper sa-l vad cat de curand la lumina de zi... Si sa-mi dau seama cat de bine arata defapt masina :D
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
arata intr`adevar superb , dar tot nu l`as da pe un Arnage , mai ales pentru acele faruri :)
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
arata foarte bine..... pare un oponent pe masura luxosului RR Phantom :)
|
Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
nu imi place cum arata.. m'a dezamagit modelul
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:23. |
- Copyright 2026 4Tuning