Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Daewoo Nexia 2.0SFI (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/125222-daewoo-nexia-2-0sfi.html)

Gabi 27-10-09 12:00

Re: Nexia - Under construction
 
Rică, lumea zice că ţi-ai pierdut skillul :roll:

Sultanu 27-10-09 17:07

Re: Nexia - Under construction
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 2755036)
Rică, lumea zice că ţi-ai pierdut skillul :roll:

nu este adevarat...skilu il are dar nu vrea sa-l arate....


Rica Rica Rica Rica Rica Rica Rica Rica

HAI MA VINO SI TU CU NOI........

Gabi 28-10-09 01:32

Re: Nexia - Under construction
 
Rică, te iubim, skill ca la tine nu mai găsim ! :peace:

Hai mă, arată-ne că Nexia ştie şi pe curbe, nu numai pe linie dreaptă ! :-P

rik 17-11-09 23:48

Re: Nexia - Under construction
 
Telescoape mai tari si mai scurte pe spate.Inca mai caut arcuri joase-joase

rik 20-11-09 21:57

Re: Nexia - Under construction
 
8 Attachment(s)
Am modificat 2 arcuri de calibra.O sa le montez za vedem cat coboara.Sper sa fie bine

GJ 64 GAB 21-11-09 13:59

Re: Nexia - Under construction
 
Hai că a ieşit betoană, Rik!
O faci LOW de tot cu arcurile alea de Cali!

johnsonxxl 30-11-09 10:40

Re: Nexia - Under construction
 
ma belea masina nu gluma...cred ca trage demential

rik 01-12-09 18:42

Re: Nexia - Under construction
 
17 Attachment(s)
Da multumesc pt pareri si incurajeri.De tras trage cat 150 de cai.Nimic peste.La motor nu am modificat nimic tocmai in scopul de ai lungi durata de viata.Doar filtrul de aer sport si evacuarea de inox.
Primele poze sunt fara arcuri deloc.Cea intunecata este cum a ramas in final.
Azi a beneficiat de etrieri fata vopsiti si de montaj pe spate de discuri noi(ea avand tamburi) si etrieri

shobby89 07-01-10 18:21

Re: Nexia - Under construction
 
urmatoarea etapa rik care este? este superba masina oricum

johnsonxxl 07-01-10 18:26

Re: Nexia - Under construction
 
niste modificari necesare :d succes in continuare

rik 18-01-10 00:44

Re: Nexia - Under construction
 
3 Attachment(s)
Am luat-o de la pregatit.In mare e bine dar mai sunt cateva maruntisuri...O sa urmeze pragurile si barile...

banzay 18-01-10 08:00

Re: Nexia - Under construction
 
Bravo Rik! Arata frumos de tot Nexia ta! Imi place ca ai o grija de ea... Spor in continuare!

Andutu TZH 18-01-10 11:20

Re: Nexia - Under construction
 
Foarte tare masina,dar daca tot ai vopsit aripile puteai sa te ocupi si putin de spoilerul de fata ca da cam urat asa

rik 18-01-10 13:42

Re: Nexia - Under construction
 
Nu e pb de spoiler.Asta am si spus ca urmeaza pragurile si spoilerele.La asta nu am vrut sa ii fac nimic ca are ditamai gaura in el acolo si nu se merita sa il repar.O sa fac unul mai mare un pic.Multumesc pt pareri.

GJ 64 GAB 18-01-10 14:25

Re: Nexia - Under construction
 
Ii sta super si cu spoilere stock... Adica ii sta mult mai bine asa, decat cu spoilere modificate!

Parerea mea!


All times are GMT +2. The time now is 12:54.

- Copyright 2026 4Tuning