![]() |
Re: Nexia - Under construction
Rică, lumea zice că ţi-ai pierdut skillul :roll:
|
Re: Nexia - Under construction
Quote:
Rica Rica Rica Rica Rica Rica Rica Rica HAI MA VINO SI TU CU NOI........ |
Re: Nexia - Under construction
Rică, te iubim, skill ca la tine nu mai găsim ! :peace:
Hai mă, arată-ne că Nexia ştie şi pe curbe, nu numai pe linie dreaptă ! :-P |
Re: Nexia - Under construction
Telescoape mai tari si mai scurte pe spate.Inca mai caut arcuri joase-joase
|
Re: Nexia - Under construction
8 Attachment(s)
Am modificat 2 arcuri de calibra.O sa le montez za vedem cat coboara.Sper sa fie bine
|
Re: Nexia - Under construction
Hai că a ieşit betoană, Rik!
O faci LOW de tot cu arcurile alea de Cali! |
Re: Nexia - Under construction
ma belea masina nu gluma...cred ca trage demential
|
Re: Nexia - Under construction
17 Attachment(s)
Da multumesc pt pareri si incurajeri.De tras trage cat 150 de cai.Nimic peste.La motor nu am modificat nimic tocmai in scopul de ai lungi durata de viata.Doar filtrul de aer sport si evacuarea de inox.
Primele poze sunt fara arcuri deloc.Cea intunecata este cum a ramas in final. Azi a beneficiat de etrieri fata vopsiti si de montaj pe spate de discuri noi(ea avand tamburi) si etrieri |
Re: Nexia - Under construction
urmatoarea etapa rik care este? este superba masina oricum
|
Re: Nexia - Under construction
niste modificari necesare :d succes in continuare
|
Re: Nexia - Under construction
3 Attachment(s)
Am luat-o de la pregatit.In mare e bine dar mai sunt cateva maruntisuri...O sa urmeze pragurile si barile...
|
Re: Nexia - Under construction
Bravo Rik! Arata frumos de tot Nexia ta! Imi place ca ai o grija de ea... Spor in continuare!
|
Re: Nexia - Under construction
Foarte tare masina,dar daca tot ai vopsit aripile puteai sa te ocupi si putin de spoilerul de fata ca da cam urat asa
|
Re: Nexia - Under construction
Nu e pb de spoiler.Asta am si spus ca urmeaza pragurile si spoilerele.La asta nu am vrut sa ii fac nimic ca are ditamai gaura in el acolo si nu se merita sa il repar.O sa fac unul mai mare un pic.Multumesc pt pareri.
|
Re: Nexia - Under construction
Ii sta super si cu spoilere stock... Adica ii sta mult mai bine asa, decat cu spoilere modificate!
Parerea mea! |
| All times are GMT +2. The time now is 12:54. |
- Copyright 2026 4Tuning