Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   SF - OZN (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/124551-sf-ozn.html)

addicted2trance 02-07-09 07:23

Re: SF - OZN
 
prea dur postu asta ....

Mustang 02-07-09 08:17

Re: SF - OZN
 
Quote:

Originally Posted by Dark Side (Post 2437002)
Daca tot s-au postat chestii scarboase pe aici m-am gandit sa vin si eu in ajutor!!!!! :D:-):lol::lol::lol:
Cu niste poze ce arata extraterestrul gasit in 1946 la Roswell unde (se pare ca) a avut loc celebrul accident al unei nave spatiale extraterestre.
Imaginile pot fi vazute si intr-un clip... "Alien Autopsy" care este chiar putin horror. Oricum dupa ce m-am documentat se pare ca acel clip impreuna cu imaginiile aferente sunt false. Adica ce apare acolo nu e real. Exsista cateva detalii care dovedesc asta cum ar fi modul in care persoana in costum radioactiv tine acel cutit medical ca sa taie "pielea" fiintei. De asemenea tot atunci se poate vedea ca pielea se taie asemenea unui cauciuc,nu cum se taie o piele,de exemplu de porc.
Si mai exsista cateva detalii in acel "laborator ce ori nu au ce cauta ori sunt prea moderne pentru 1946. Unii insa sustin veridicitatea acelui clip si totodata sustin exsistenta OZN-ului prelevat atunci in zona 51 sau poate in baza de la Montauk.
Eu doar va arat imitatia de extraterestru.... care este curios extrem de asemanatoare cu cum ne gandim noi ca arata o astfel de fiinta.... ce coincidenta!!!! :rolleyes2:???:

Pozele din postul asta nu sunt reale... sunt niste facaturi din vremea aia.
Chiar si inregistrarea s-a dovedit a fi o facatura ieftina, facuta de americani.

Sau paote totul este real, iar statul lor incearca sa musamalizeze totul prin aducerea de probe "incontestabile" cum ca acest filmulet ar fi trucat.

Dark Side 02-07-09 11:15

Re: SF - OZN
 
Din pacate sa constatat ca totul e o facatura...
Americanii sunt sefii planetei la.... facaturi si inscenari...
Va dau doar doua exemple sau de fapt mai multe: facutra 1 >> Razboiul din Irak si Sadam cu ale sale Arme de Distrugere in Masa;
facatura 2 >> Moartea presedintelui american Jhon Fitzgerald Kennedy;
facatura 3 >> Apollo 13 pe luna si steagul ce flutura fara aer.

BigDaddy_1112 02-07-09 20:36

Re: SF - OZN
 
Am vazut intr-un documentar ca, cica Saddam Hussein ar fi avut arme de distrugere in masa, de tip chimic, cat sa aduca sfarsitul Pamantului de 13 ori, parca. Contineau si botulissum, un virus care traieste in pamant si care e foarte periculos!

Spark 02-07-09 21:10

Re: SF - OZN
 
si cum de nu a fost inca gasit ? cel mai probabil ca a fost doar un pretext sa justifice in ochii lumii de ce au invadat irakul. ca nu puteau zice direct ca pentru petrol.

NONE 02-07-09 23:19

Re: SF - OZN
 
Urmäriti site-ul ästa în fiecare zii bagä articole noi, Horror/SF e misto site-ul, are multe d-astea despre extraterestrii etc..sper sä nu se considere reclamä ;)

strada 04-07-09 10:00

Re: SF - OZN
 
1 Attachment(s)
Asa arata Zona 51 vazuta dintr-un satelit rusesc

Champion 04-07-09 18:35

Re: SF - OZN
 
Quote:

Originally Posted by strada (Post 2460785)
Asa arata Zona 51 vazuta dintr-un satelit rusesc

E poza din google earth, exact asa arata daca te uiti si cu google earth.

mafiozzo 08-07-09 16:44

Re: SF - OZN
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 2437016)
eu totusi cred ca ceva au ei acolo la area 51.....nu degeaba este asa pazit locul acela ...pana si muncitorii care merga acolo sunt luati in autobuze cu geamuri acoperite ....deci..totusi ceva au gasit americanii


ricko vad ca esti din cluj, legat de masina urca dealu in loc sa il coboare, vezi ca si pe feleac intr-un anumit loc e faza asta, am incercat acolo in parcarea aia unde se deschide cafeneaua aia sau ce i

Dark Side 10-07-09 12:19

Re: SF - OZN
 
Stiu si eu de acest fenomen.
Se manifesta in cateva locuri din tara...
Habar nu am cum se intampla. Adica de ce urca masinile. :-?


All times are GMT +2. The time now is 23:23.

- Copyright 2026 4Tuning