Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

brummy 19-05-09 15:46

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by barracuda (Post 2333340)
si cei care vin cu masini home made nu au talon nu au nimik doar masina in sine:D cum fac?

pai zici sincer ce fel de motor ai folosit de baza si nu mai dai nici un talon ;)

IonutzMFF 19-05-09 17:20

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by jozsi555 (Post 2333332)
cei care se vor inscrie vor plati taxa de participare,acestia platesc si pt intrare pe aeroport?

NORMAL CA NU PLATESC 2 TAXE , DOAR UNA SINGURA , CARE ESTE DE 30 RON /PARTICIPANT SI CEILALTI PREZENTI IN MASINA PLATESC 15 RON /SPECTATOR , IMI CER SCUZE DAR DIN CAUZA TAXEI EXORBITANTE PENTRU AEROPORT A TREBUIE SA CRESC CU 5 RON TAXA PENTRU PARTICIPANTI

barracuda 19-05-09 17:28

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 2333348)
pai zici sincer ce fel de motor ai folosit de baza si nu mai dai nici un talon ;)

despre un peugeot 205 modelul xl este vb(1.6 petrol, 4-cylinder - 90 bhp (67 kW; 91 PS)

dobro_c 19-05-09 21:59

Re: 2 Faster More Show
 
si cu motocicletele cum ramane pan' la urma?

brummy 20-05-09 07:16

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by barracuda (Post 2333621)
despre un peugeot 205 modelul xl este vb(1.6 petrol, 4-cylinder - 90 bhp (67 kW; 91 PS)

pai atunci e clar.. vii cu masina fara acte, te incadrezi la grupa A si nu mai predai acte... ca nu ai :woowoo:

botdriver 20-05-09 18:57

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by dobro_c (Post 2334499)
si cu motocicletele cum ramane pan' la urma?

am auzit ca motociclistii din bm marea majoritate pleaca la cluj atunci au ceva intalnire...

IonutzMFF 21-05-09 03:26

Re: 2 Faster More Show
 
PROGRAM 31 MAI 2009 AEROPORTUL BAIA MARE :
8:00 - 11:00 CURSE MOTOCICLETA , INSCRIERI MASINI
NU POT STABILI PROGRAMUL EXACT PRGOGRAMUL URMATOR FIINDCA NICIODATA NU IESE , DAR NE INCADRAM IN TIMP CA INTOTDEAUNA ,ESENTIALUL BANUIESC CA A FOST PERIOADA INSCRIERILOR

TRX 21-05-09 10:25

Re: 2 Faster More Show
 
https://i166.photobucket.com/albums/u...fis_31_mai.jpg

Acesta este afisul. Se asteapta feedback in legatura cu aspectul :)

brummy 21-05-09 10:38

Re: 2 Faster More Show
 
oleee :tenisclap
eu zic ca e super frumos

MephistoBM 21-05-09 13:48

Re: 2 Faster More Show
 
arata bine !!

Norbertinio 21-05-09 15:28

Re: 2 Faster More Show
 
Nu ar trebuii sa fi scris si ora de la care incepe show-ul?

vlad-anka 21-05-09 15:54

Re: 2 Faster More Show
 
ii bestial afishu !

W35T 21-05-09 16:36

Re: 2 Faster More Show
 
Superb afisul... printez cate-va si dau pe la prieteni din satu-mare ;)

Paco4golf 21-05-09 17:13

Re: 2 Faster More Show
 
Ionutzz cand ne intalnim sa imi dai si mie cateva afise ?



P.S dece nu mi-ai zis ca iti faceam ceva super frumos .

IonutzMFF 21-05-09 17:16

Re: 2 Faster More Show
 
Maine sunt gata afisele , inca nu am dat comanda sa le faca , maine dimineata incep , asa ca pina deseara aveti sansa sa faceti ceva frumos ASTEPT MODELE DE AFISE PINA DESEARA LA ORA 22:00 , CU PUYA PE AFIS , SI SIGLA PAPETARIERI ''MINULESC'' , O GASITI PE NET .LE TRIMITETI VA ROG PE [email protected]


All times are GMT +2. The time now is 02:35.

- Copyright 2026 4Tuning