![]() |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
si cu motocicletele cum ramane pan' la urma?
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
PROGRAM 31 MAI 2009 AEROPORTUL BAIA MARE :
8:00 - 11:00 CURSE MOTOCICLETA , INSCRIERI MASINI NU POT STABILI PROGRAMUL EXACT PRGOGRAMUL URMATOR FIINDCA NICIODATA NU IESE , DAR NE INCADRAM IN TIMP CA INTOTDEAUNA ,ESENTIALUL BANUIESC CA A FOST PERIOADA INSCRIERILOR |
Re: 2 Faster More Show
https://i166.photobucket.com/albums/u...fis_31_mai.jpg
Acesta este afisul. Se asteapta feedback in legatura cu aspectul :) |
Re: 2 Faster More Show
oleee :tenisclap
eu zic ca e super frumos |
Re: 2 Faster More Show
arata bine !!
|
Re: 2 Faster More Show
Nu ar trebuii sa fi scris si ora de la care incepe show-ul?
|
Re: 2 Faster More Show
ii bestial afishu !
|
Re: 2 Faster More Show
Superb afisul... printez cate-va si dau pe la prieteni din satu-mare ;)
|
Re: 2 Faster More Show
Ionutzz cand ne intalnim sa imi dai si mie cateva afise ?
P.S dece nu mi-ai zis ca iti faceam ceva super frumos . |
Re: 2 Faster More Show
Maine sunt gata afisele , inca nu am dat comanda sa le faca , maine dimineata incep , asa ca pina deseara aveti sansa sa faceti ceva frumos ASTEPT MODELE DE AFISE PINA DESEARA LA ORA 22:00 , CU PUYA PE AFIS , SI SIGLA PAPETARIERI ''MINULESC'' , O GASITI PE NET .LE TRIMITETI VA ROG PE [email protected]
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:35. |
- Copyright 2026 4Tuning