Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Legale 28 Martie - Cine participa? (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/114679-legale-28-martie-participa.html)

TwentyOne 29-03-09 20:04

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 2193136)
ca impresii din public: 99% din ei erau NULI, se bagau ca animalele in fata, unii dintre noi nu mai puteam sa vedem nimic. oricum, nu pricep de ce erau asa de inraiti sa vada tot, pentru ca nu pricepeau nimic din ce se intampla.
[/COLOR]

[/COLOR]

In legatura cu asta , am stat si eu langa niste cunoscatori care la vizualizarea unui m5 e39 (din valcea parca) care avea 2 prize in forma de cerc in bara din fata, au reusit sa afirme "asta are evacuarea in fata", altii venisera cu sticla de visinata, s-au bagat in fata, normal ca niste romani ce suntem, si au inceput sa faca pariuri intre ei, cica, dar cum nu stiau ce masini sunt , faceau pe culoarea masini.
Sa spun ca organizatori au dezamagit, nu are rost, vreme frumoasa, masini frumoase, dar pacat ca nu au reusit toti sa se dea, felicitari jandarmeriei, fata de craiova aici a fost parfum.

Tutankhamon 29-03-09 23:09

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Am urcat şi eu poze la link-ul ăsta: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...43#post2194943

22VIN 30-03-09 16:15

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by ag80bik (Post 2193235)
ma amphetamine,nu e vina mea ca unii vorbesc aiurea.nu stiu de ce te legi mereu de mine,pe bune.eu am avut curajul sa ma dau cu closetu meu.ca am ars un corsa,asta e norocul meu.nu tre sa fii carcotas .cu organizarea ai dreptate,cu "cunoscatorii "de pe margine la fel,dar sa te iei de masina mea nu-mi prea place.asa naspa cum e am bagat ceva bani si mie imi e foarte draga.chiar nu te inteleg.daca ma faceam de ras ,mai ziceam dar asa....

nu interpreta gresit, nu m-am luat niciodata de tine, si nici de masina ta. chiar iti apreciez masina, pentru ca e unul din putinele loganuri care chiar arata bine si care chiar sunt capabile de ceva impreuna cu soferul. pur si simplu radeam de aia, iar ce ti-am adresat a fost o simpla ironie la adresa alora.
cu tine nu am ce s aam, nici nu te cunosc, deci nu pot sa ma exprim. chiar te-am apreciat pentru o chestie, si anume ca o data, in trafic, mi-ai dat voie sa ma bag in intersectie intr-un fel pe care putini l-ar face.

andreiwtw 31-03-09 18:17

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by Tutankhamon (Post 2194949)
Am urcat şi eu poze la link-ul ăsta: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...43#post2194943

chiar nu s-au afisat timpii aia pe nicaieri ???

Kasp3r 31-03-09 22:59

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
nu s`au afisat

ag80bik 01-04-09 14:35

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
acuze amphetamine ca am inteles gresit.nu sunt genu certaret.multam de apreciere.o sa ne imapacam noi la o intalnire pe la finante.:)


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning