Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
Originally Posted by amphetamine
(Post 2193136)
ca impresii din public: 99% din ei erau NULI, se bagau ca animalele in fata, unii dintre noi nu mai puteam sa vedem nimic. oricum, nu pricep de ce erau asa de inraiti sa vada tot, pentru ca nu pricepeau nimic din ce se intampla.
[/COLOR]
[/COLOR]
|
In legatura cu asta , am stat si eu langa niste cunoscatori care la vizualizarea unui m5 e39 (din valcea parca) care avea 2 prize in forma de cerc in bara din fata, au reusit sa afirme "asta are evacuarea in fata", altii venisera cu sticla de visinata, s-au bagat in fata, normal ca niste romani ce suntem, si au inceput sa faca pariuri intre ei, cica, dar cum nu stiau ce masini sunt , faceau pe culoarea masini.
Sa spun ca organizatori au dezamagit, nu are rost, vreme frumoasa, masini frumoase, dar pacat ca nu au reusit toti sa se dea, felicitari jandarmeriei, fata de craiova aici a fost parfum.
|