![]() |
un lucru ar fi mai bine sa se inceapa mai repede ca n-o sa avem prea mult timp de tunat masini sau sa se inceapa in weekend.
parerea mea ! |
rabdare, graba strica treaba ..
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
si-o schita rapida pt. exemplificare: https://img213.imageshack.us/img213/8269/11zc.jpg referitor la sinteza, imi pare ambigua. sa mai vedem reactii. |
am si eu o intrebare .....SE POT DA MAI MULTE DETALII??? :lol: :lol: cum ar fii.....desen de mana/cine participa/ce masini/etc....
|
Treaba cu sistemul piramidal mi se pare excelenta !
Daca ar fii cate un castigator la fiecare categorie , nu ar fii corect !! ca ar putea participa unul f bun la o categorie inferioara , ceea ce i-ar dezavantaja pe ceilalti ! :wink: PS: are cineva habar unde mi-au disparut vre-o 300 de post-uri ...ca m-am trezit \"nou venit\" pe aici !? |
1 Attachment(s)
hei..la concursu de mana..ma BAG...un desen adus de la topicu meu..
|
Re
bai frate nu prea am inteles care cum ce se intampla pe aci ce trebe sa modificam cum ne inscriem la profi sau mediu sau amatori nus de mine :)dar oricum pls ajutatima ca nam fost atent si nu am inteles nimik
|
inca nu am hotarat nimic, deocamdata discutam,...
astept mai multe pareri de la veterani, care sunt mai priceputi ca mine in problema... fii mai atent, citeste |
eu spus ca e aiurea partea aia cu restaurarea unei masini... aia nu mai e \"tuning virtual\" :? tuning inseamna sa modifici o masina.. nu sa o scapi de rugina si sa i pui inapoi farul.. etc
|
de ce ? aiurea , ar fi interesant , ar fi ceva nou , merita incercat, zic eu ..
crezi ca nu te-ai descurca ? sau ce ? hai sa incercam ? pierde cineva ceva? |
si eu sunt de acord cu o astfel de proba ...numai sa fie masina k-lumea ...nu una clasica ! :roll:
|
Mie mi s-a parut o idee buna treaba cu restaurarea deoarece acolo chiar iti arati destul de bine calitatile de tuner virtual si de aceea nici nu am ales o masina de epoca in adevaratul sens al cuvantului, dupa priza de pe capota presupun ca este un model sport din care se poate scoate ceva destul de frumos.
Din cate vedeti nu este mare lucru de restaurat, decat farurile si grila fata sunt mai complicate ca trebuiesc cautate pe net, in rest nu cred ca sunt probleme. Sunt destule poze pe net cu acest model si este si ceva nou la care va trebui sa va folositi ceva mai mult imaginatia. P.M. Treaba cu tirurile si camioanele mi se pare o porcarie...parerea mea. |
Re:
Quote:
|
Bai santos...pai pana la urma cum se fac concursurile???nu d'alta dar la desen de mana sunt putini... :roll: :roll: sper sa se mai bage....ca AM pofta de lupta :twisted: :twisted: :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:22. |
- Copyright 2026 4Tuning