Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

robisavage 29-08-09 09:40

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
intradevar difuzoarele sunt de 20, dar sunt 2 incinte, cea de sus pentru difuzoare si cea de jos, si le-am pus una peste alta. nu au nici una din ele reflex pentru ca nu am vrut. cand o sa pun woferele o sa vad cum o sa sune, daca nu imi place se poate schimba.

julaikos 29-08-09 09:47

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
am inteles ca sunt separate cele doua incinte,dar cea de sus pare prea mare pentru cele doua difuzoare

robisavage 29-08-09 09:51

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
probabil ai dreptate, nu te contrazic pentru ca nu ma pricep.

o sa vad cum suna cand o sa le folosesc doar pentru medii. pana atunci sunt multumit cum suna si asa. nu sunt infocat de muzica, doar ca vreau sa nu mai aud toba in mers. ( care crede-ma ca se aude in masina rau )
daca o sa aud muzica si nu toba cand o sa termin eu o sa fiu multumit. ( si la urma urmei doar asta conteaza )

julaikos 29-08-09 09:57

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
pune-i silencer la toba :P

bobocu91 29-08-09 14:05

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2594361)
daca o sa aud muzica si nu toba

Apropo...ce toba ai?

myky99 29-08-09 18:36

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by bobocu91 (Post 2594852)
Apropo...ce toba ai?

ce toba nu are:))

Al3xInn0 23-09-09 17:27

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
bun asa :) arata bine sa speram ca sistemu` ala v`a rupe :-? :D

robisavage 23-09-09 17:28

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
din pacate nu sunt resurse, ieri o parcare deosebita m-a lasat fara trei milioane.

Danutz Bratosin 23-09-09 17:43

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2663510)
din pacate nu sunt resurse, ieri o parcare deosebita m-a lasat fara trei milioane.

Cum asa? ai avariat masina cumva sau chiar e vorba de locul de parcare?:lol:

robisavage 23-09-09 18:17

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
eram la kfc si am lasat masina cam in strada ( nu aveam loc de parcare )

cand m-am ridicat de la masa sa vad cum o duce nu mai era. o ridicasera.

next time caut loc de parcare :cry:

THE BLACK DREAM 23-09-09 18:34

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
robi nu am ce sa zic despre masina este foarte frumoasa bft:D!

robisavage 18-10-09 17:52

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
5 Attachment(s)
cateva poze noi, face flacaraaaa :)

bodyspeed 18-10-09 17:57

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2729560)
cateva poze noi, face flacaraaaa :)

face, face am văzut eu.. pe vremea asta e bună o flacără că te încălzeşti ;)
Îi stă mai bine cu spoilerul vopsit negru :D

Al3xInn0 18-10-09 18:10

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
baaa imi spargea urechile :)) parca se rupea motoru ...

pozele alea artistice cu toate masinile nu le pui ?

Laure2fast 18-10-09 18:13

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
face decat la cine vrea :lol:
sarea de c*r in sus cand dadea


All times are GMT +2. The time now is 06:22.

- Copyright 2026 4Tuning