![]() |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
intradevar difuzoarele sunt de 20, dar sunt 2 incinte, cea de sus pentru difuzoare si cea de jos, si le-am pus una peste alta. nu au nici una din ele reflex pentru ca nu am vrut. cand o sa pun woferele o sa vad cum o sa sune, daca nu imi place se poate schimba.
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
am inteles ca sunt separate cele doua incinte,dar cea de sus pare prea mare pentru cele doua difuzoare
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
probabil ai dreptate, nu te contrazic pentru ca nu ma pricep.
o sa vad cum suna cand o sa le folosesc doar pentru medii. pana atunci sunt multumit cum suna si asa. nu sunt infocat de muzica, doar ca vreau sa nu mai aud toba in mers. ( care crede-ma ca se aude in masina rau ) daca o sa aud muzica si nu toba cand o sa termin eu o sa fiu multumit. ( si la urma urmei doar asta conteaza ) |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
pune-i silencer la toba :P
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
bun asa :) arata bine sa speram ca sistemu` ala v`a rupe :-? :D
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
din pacate nu sunt resurse, ieri o parcare deosebita m-a lasat fara trei milioane.
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
eram la kfc si am lasat masina cam in strada ( nu aveam loc de parcare )
cand m-am ridicat de la masa sa vad cum o duce nu mai era. o ridicasera. next time caut loc de parcare :cry: |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
robi nu am ce sa zic despre masina este foarte frumoasa bft:D!
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
5 Attachment(s)
cateva poze noi, face flacaraaaa :)
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
Îi stă mai bine cu spoilerul vopsit negru :D |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
baaa imi spargea urechile :)) parca se rupea motoru ...
pozele alea artistice cu toate masinile nu le pui ? |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
face decat la cine vrea :lol:
sarea de c*r in sus cand dadea |
| All times are GMT +2. The time now is 06:22. |
- Copyright 2026 4Tuning