Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

GolfuletzS 31-12-05 21:19

nu beti .... f****i :D :)) e mai sanatos :D

peter 31-12-05 21:19

lolek..ce mai conteaza 2-3 stice..fata de un pahar ?.ce pana mea... :lol: ..

doar o viata am de trait nu doua...asa ca de beut la toata lumea.....

Gabi..Golf tuning ce mai faceti ??...ca noi am inceput rev..:)) :lol:

lolek 31-12-05 21:19

nu e prob or sa se miste mai rpd cu salvarea ca nu`z masini pe strada ... deci pana la fund :))

GolfuletzS 31-12-05 21:22

eu bine pe aici muzica bautura mancare... ( mi s`a facut putin rau am mancat cam mult ) tre sa vina fetele :D

peter 31-12-05 21:24

bv golf tuning...fetele..adik gagiciile sau C*****e ??? :lol: :lol: ....


si tu Gabi ce faci.. ?? mananci de nu mai poti....ca vad ca numai zici nik pe 4tuning..:)).....

peter 31-12-05 21:26

Fratiilor hai facem o brasoveanca pe ringu de dans 4tuning....online... :lol: :lol: :lol: ...un pas in spate..2 in fata..2 la stanga.. :lol: :lol:

Razvan-CT 31-12-05 21:27

:o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: peter,,,,, shi la dreapta shi la stanga, 2 in fata :lol:

GolfuletzS 31-12-05 21:27

nus niste prietene :D

peter 31-12-05 21:30

hai ca yo ma duk pe balcon sa arunc niste petarde !!..BRB :lol: :lol:

andrey2003 31-12-05 21:33

mai e o ora jumate si ajung... :lol: in 2006 :boogy: :boogy: :boogy: :boogy: :joy: :joy: Toata noapte si tot anu langa fratziorii de pe 4tuning :hug:

Razvan-CT 31-12-05 21:35

yo ajung in 2006 mai devreme :lol: :lol: imi dau ceasu inainte :D

GolfuletzS 31-12-05 21:40

am dat`o pe garrone :D :))

lolek 31-12-05 21:42

yo stau pe uscat :))

andrey2003 31-12-05 21:43

HAAAAPPPPYYY NEEEEWWWW YEEEEAAAARRRR!!!!
 
Quote:

Originally Posted by \"NiceWeather\"
yo ajung in 2006 mai devreme :lol: :lol: imi dau ceasu inainte :D

U ai NOS?? :? sau cum ajungi mai repede :lol: :lol: :lol:

peter 31-12-05 21:44

BAck..from petarde session...:D :lol: ...urmeaza mai tarziu....

bah yo ma duk sa ma culc..gta revelionu... :lol: :lol: :lol: :D :)


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning