![]() |
nu beti .... f****i :D :)) e mai sanatos :D
|
lolek..ce mai conteaza 2-3 stice..fata de un pahar ?.ce pana mea... :lol: ..
doar o viata am de trait nu doua...asa ca de beut la toata lumea..... Gabi..Golf tuning ce mai faceti ??...ca noi am inceput rev..:)) :lol: |
nu e prob or sa se miste mai rpd cu salvarea ca nu`z masini pe strada ... deci pana la fund :))
|
eu bine pe aici muzica bautura mancare... ( mi s`a facut putin rau am mancat cam mult ) tre sa vina fetele :D
|
bv golf tuning...fetele..adik gagiciile sau C*****e ??? :lol: :lol: ....
si tu Gabi ce faci.. ?? mananci de nu mai poti....ca vad ca numai zici nik pe 4tuning..:))..... |
Fratiilor hai facem o brasoveanca pe ringu de dans 4tuning....online... :lol: :lol: :lol: ...un pas in spate..2 in fata..2 la stanga.. :lol: :lol:
|
:o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: peter,,,,, shi la dreapta shi la stanga, 2 in fata :lol:
|
nus niste prietene :D
|
hai ca yo ma duk pe balcon sa arunc niste petarde !!..BRB :lol: :lol:
|
mai e o ora jumate si ajung... :lol: in 2006 :boogy: :boogy: :boogy: :boogy: :joy: :joy: Toata noapte si tot anu langa fratziorii de pe 4tuning :hug:
|
yo ajung in 2006 mai devreme :lol: :lol: imi dau ceasu inainte :D
|
am dat`o pe garrone :D :))
|
yo stau pe uscat :))
|
HAAAAPPPPYYY NEEEEWWWW YEEEEAAAARRRR!!!!
Quote:
|
BAck..from petarde session...:D :lol: ...urmeaza mai tarziu....
bah yo ma duk sa ma culc..gta revelionu... :lol: :lol: :lol: :D :) |
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning