![]() |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Sau...or sa puna garduri si atunci or sa stea ca la Braila.
....pfffff |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
apropo am eu o platforma din 2008, foarte putini km rulati vreau 2000euro pe ea. Daca nu gasesti treci pe la mine sa ti-o dau ca sa nu zica lumea ca ai venit cu mana goala:lol:
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
si la 1800 am gasit 2009......;) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Mai are careva un loc? As vrea sa vin si eu ... :rolleyes2
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
mai uitate cu atentie sa fie platforma nu remorcuta:lol: , a si mai e o chestie sa nu fie fara TVA;) . Daca va trebuie sa aduceti o masina o platiti si vin eu si o iau de acolo, ca sa nu va chinuiti voi pe acolo cu chingi alea alea:lol:[QUOTE=jakal;2130445]da boss....dar noua ne trebuie de aici sa aducem ceva pe ea.....
si la 1800 am gasit 2009......;)[/QUOTE |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Eroare in sistem.....nu vin la Craiova decat ca simplu privitor!!!!:x
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
asta daca ajung.....:???: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Care aveti idee unde se tine la craiova....la aeroport sau pe un tronson de drum inchis....ast raspuns...ms:)
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
drum inchis....e pe undeva pe langa oras propriu-zis
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
1 Attachment(s)
Dacă nu ajungeţi pānă la 8:30 (ora pānă la care o să vă aştepte cineva la intrarea īn Craiova), pe harta de mai jos am selectat traseele pentru a ajunge la Bucovăţ. Cu roşu este selectat traseul pentru cei care vor veni dinspre Bucureşti.
Poate nu este tocmai cea mai fericită alegere, deoarece traseul trece prin centrul oraşului - o zonă aglomerată de ceva vreme datorită īnchiderii străzii marcată cu verde - dar este, oarecum, cea mai "dreaptă". Totuşi, sper să nu fie nevoie să vină cineva de capul lui de la intrarea īn oraş pānă la locul desfăşurării cursei. |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
super...multumim nenea :-P
probabil o s-o ardem pe gps ca sa ocolim centrul daca zici ca e aglomerat; ne descurcam noi ca suntem baieti mari :) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
din ploiesti de unde si la cat se face plecarea?
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Cred ca ardem o plecare gen 3-4 de dimineata.
Propun ceva vodka pentru prima ora :lol: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:08. |
- Copyright 2026 4Tuning