Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/109516-15-martie-2009-craiova-402-a.html)

DRaCu' 07-03-09 23:43

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Sau...or sa puna garduri si atunci or sa stea ca la Braila.
....pfffff

barladi 08-03-09 11:28

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2127326)
Fara poze boss... Shterge postul...
Cunoastem locatia. ;)

Am sters :D

Wasyloiu 08-03-09 22:46

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
apropo am eu o platforma din 2008, foarte putini km rulati vreau 2000euro pe ea. Daca nu gasesti treci pe la mine sa ti-o dau ca sa nu zica lumea ca ai venit cu mana goala:lol:
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2124595)
nu stiu frate....inca nu am gasit masina....platforma......

trebuie sa ajung pina vineri.....nu pot sa vin sambata seara si duminica dimineata sa plec iar la drum.........:(


jakal 08-03-09 23:14

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by Wasyloiu (Post 2130366)
apropo am eu o platforma din 2008, foarte putini km rulati vreau 2000euro pe ea. Daca nu gasesti treci pe la mine sa ti-o dau ca sa nu zica lumea ca ai venit cu mana goala:lol:

da boss....dar noua ne trebuie de aici sa aducem ceva pe ea.....

si la 1800 am gasit 2009......;)

tng 09-03-09 11:56

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Mai are careva un loc? As vrea sa vin si eu ... :rolleyes2

Wasyloiu 09-03-09 15:19

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
mai uitate cu atentie sa fie platforma nu remorcuta:lol: , a si mai e o chestie sa nu fie fara TVA;) . Daca va trebuie sa aduceti o masina o platiti si vin eu si o iau de acolo, ca sa nu va chinuiti voi pe acolo cu chingi alea alea:lol:[QUOTE=jakal;2130445]da boss....dar noua ne trebuie de aici sa aducem ceva pe ea.....

si la 1800 am gasit 2009......;)[/QUOTE

bobiMOM 11-03-09 13:03

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Eroare in sistem.....nu vin la Craiova decat ca simplu privitor!!!!:x

jakal 11-03-09 13:24

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2138227)
Eroare in sistem.....nu vin la Craiova decat ca simplu privitor!!!!:x

:sad:..o ardem cu getaxu.....slikuri si 5000 de ture......;)

asta daca ajung.....:???:

ALEX_BZN 11-03-09 14:57

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Care aveti idee unde se tine la craiova....la aeroport sau pe un tronson de drum inchis....ast raspuns...ms:)

DRaCu' 11-03-09 16:47

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
drum inchis....e pe undeva pe langa oras propriu-zis

Gabi 11-03-09 16:53

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
1 Attachment(s)
Dacă nu ajungeţi pānă la 8:30 (ora pānă la care o să vă aştepte cineva la intrarea īn Craiova), pe harta de mai jos am selectat traseele pentru a ajunge la Bucovăţ. Cu roşu este selectat traseul pentru cei care vor veni dinspre Bucureşti.

Poate nu este tocmai cea mai fericită alegere, deoarece traseul trece prin centrul oraşului - o zonă aglomerată de ceva vreme datorită īnchiderii străzii marcată cu verde - dar este, oarecum, cea mai "dreaptă".

Totuşi, sper să nu fie nevoie să vină cineva de capul lui de la intrarea īn oraş pānă la locul desfăşurării cursei.

DRaCu' 11-03-09 17:37

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
super...multumim nenea :-P
probabil o s-o ardem pe gps ca sa ocolim centrul daca zici ca e aglomerat; ne descurcam noi ca suntem baieti mari :)

Tod3rik 11-03-09 19:41

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
din ploiesti de unde si la cat se face plecarea?

DONU' 11-03-09 19:58

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Cred ca ardem o plecare gen 3-4 de dimineata.
Propun ceva vodka pentru prima ora :lol:

kast_ACAB 11-03-09 22:52

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2139337)
Cred ca ardem o plecare gen 3-4 de dimineata.
Propun ceva vodka pentru prima ora :lol:

:D de acord boss..intru totul de acord :-P:-P


All times are GMT +2. The time now is 22:08.

- Copyright 2026 4Tuning