Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo - DJ-06-PFH (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/105339-cielo-dj-06-pfh.html)

clauio 17-11-10 09:08

rasp
 
1. stiu de becurile alea dar ce am gasit eu costau peste 60 de lei si nu prea merita.
2. de numar am mai explicat anterior.
3. semnalizarile sunt de Opel Astra G si se gasesc in orice magazin de piese auto (eurocar, autokappa, etc.)
4. numarul e lipit cu banda dublu adeziva 3M
multumesc pt aprecieri si critici :-)

clauio 30-01-11 17:52

primenirea de primavara :)
 
salut!
Are cineva 2 arcuri fata sa mearga la Cielo? vreau si eu sa cumpar, dar la un pret rezonabil. arcurile stoc au 31cm inaltime, eu as vrea ceva in jur de 28cm (dar nu taiate :) ). cine are sa lase aici un nr de tel.
multam

Greku`BWJ 30-01-11 18:09

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Ti-am vazut masina in curte la fosta autobaza la targ :D frumoasa !

clauio 31-01-11 08:47

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
s-o vezi cand e spalata :))
mersi. si a ta e. as vrea si eu eleron din ala. cat ai dat pe el.
on topic: vreau arcuri

Greku`BWJ 31-01-11 13:00

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Quote:

Originally Posted by clauio (Post 4037357)
s-o vezi cand e spalata :))
mersi. si a ta e. as vrea si eu eleron din ala. cat ai dat pe el.
on topic: vreau arcuri

100 ron de la un baiat care vroia sa scape de el repede, si mi-a placut ca a fost si alb. gasesti la 120-130 ron .Si eu vreau arcuri :D dar "nu e bani" :))

stefiPJJ 31-01-11 17:21

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Bagati ma flexu, cate o spira si gata :D

Greku`BWJ 31-01-11 17:26

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Quote:

Originally Posted by stefiPJJ (Post 4038969)
Bagati ma flexu, cate o spira si gata :D


Da , sa ne vezi tu dupa aia cu rotile in sus :))) .

B-99-SAA 01-02-11 08:16

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Quote:

Originally Posted by Greku`BWJ (Post 4038978)
Da , sa ne vezi tu dupa aia cu rotile in sus :))) .

N-are ma treba, eu nu m-am dus cu rotile in sus, merge perfect masina! :D Numai sa tai si tu proportionat, adica 1 spira sau 2, nu cu jumatati de masura.

Alex4u 01-02-11 19:06

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
clauio imi plac semnalele fata , dar daca tu ai scos caciulita aia portocalie nu influenteaza felul in care se vad acum?? adica se vad la fel ca inainte semnalizarile?? in rest imi place masina..cat mai clean:D

Greku`BWJ 01-02-11 20:25

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Se vad mai frumos ca inainte. e lumina mai multa si alba :P .parerea mea

clauio 02-02-11 09:48

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
BECURILE FIIND ALBE FACEAU O LUMINA GALBUIE SPRE ALB, DAR LE-AM "PIMP-UIT" CU NISTE VOPSEA CROMATA SI ACUM LUMINEAZA APROAPE GALBEN :)
ASTA CA SA NU DAU 65 LEI PE 2 BECURI DIN ALEA SILVER VISION

IMI TREBUIE ARCURI!!!!

clauio 08-02-11 14:54

grila
 
4 Attachment(s)
Mi-am facut de lucru si am modificat grila de fata. Asta e doar o varianta provizorie. Vreau sa o modific altfel. :0

stefiPJJ 08-02-11 15:56

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
scoate-i si sigla daca tot ai pus plasa.

B-99-SAA 08-02-11 17:44

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Quote:

Originally Posted by stefiPJJ (Post 4065635)
scoate-i si sigla daca tot ai pus plasa.

Asa zic si eu.... O sa dea muuuuult mai bine!

BV_88_SIK 11-02-11 07:56

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Quote:

Originally Posted by clauio (Post 2842576)
Poti sa zici ca ti-ai pus xenoane PHILIPS, ca ai jante OZ, ca ai arcuri EIBACH, frane BREMBO, etc. dar nu pot sa zic ca am M...... in motor. :shock:
Si folosesc ulei DAEWOO (fara reclama mascata).

stai linistit ca asa face asa zisu l moderator..face pe desteptul..defapt se crede destept.
f intretinuta masina!


All times are GMT +2. The time now is 06:32.

- Copyright 2026 4Tuning