Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - CatalinM6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102064-machetele-mele-catalinm6.html)

Gigxy76 25-09-09 00:33

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
ma bucur foarte mult ca iti place macheta, bine ca a ajuns pe maini bune.

CatalinM6 25-09-09 08:43

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
23.Ford Mustang Gt 1967,de la Maisto

Dolb - Merci! le caut....ce sa zic:)
NECROPHORUS - Merci!
Gigxy76 - Si tu ai fost serios/prompt si le-ai impachetat f bine :)

DTH 25-09-09 14:20

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Superba :> sa o stapanesti sanatos ! si cat mai multe posibile sa ai de genu :>

CatalinM6 25-09-09 17:35

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Ma bucur ca iti place!
Si mie imi place foarte mult...pana in momentul de fata este preferata mea :)

Gigxy76 26-09-09 00:49

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
pentru mine sunt adevarate bijuterii, si au meritat tot efortul sa le impachetez cat mai bine, poate pe viitor voi face si eu colectie de muscle car dar la scara 1:18, deja am pus "ochiul" pe un ford si 2 machete dodge

CatalinM6 26-09-09 10:34

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
24.Dodge Coronet Super Bee 1969, de la MotorMax (o am si pe galben :D)
Pt "un 1/24" mi se pare foarte bine lucrata,cred ca este cea mai mare/lunga macheta din mini-colectia mea,are 22cm lungime
Sper sa va placa!

lopez23 26-09-09 11:58

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Foarte tare !! modelul asta de muscle nu-l stiam ,felicitari ai o colectia frumoasa :)

NECROPHORUS 26-09-09 12:14

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
foarte tare, felicitari ...dar mai fratilor face-ti-mi si mie rost de modelu asta de dodge ...nu il gasesc niciunde!! :!::idea::arrow:

DTH 26-09-09 12:22

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Frumos model , cred ca o sa-l iau si eu cand plec din tara dar as vrea pe alta culoare ... nu zic ca nu e frumoasa si culoarea asta dar parca un verde mi-ar sari mai mult in ochi , bineinteles daca il gasesc ...:P felicitari pentru achizitie si succes in continuare !

CatalinM6 26-09-09 12:23

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
Merci...lopez23! Nici eu nu stiam :)
Merci..NECROPHORUS! Mai am un Coronet si pe galben,din pacate nu pot sa ma despart nici de el
Merci....MillionDollarBaby!Cred ca arata bine si pe verde :)

25.Chevrolet Malibu SS (1965),de la Maisto
(scuze pt nr mare de poze!!!)

lauTM 26-09-09 19:27

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
foarte tare colectia vad ca ai unele ce nu le am . bafta in continuare.

Mihai90 27-09-09 06:11

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Quote:

Originally Posted by CatalinM6 (Post 2185631)
Al doilea cadou primit de ziua mea
(primit din partea mamei mele)

14.Chevrolet Impala 1963,de la Welly

O am si eu pe aceasta,si e scara 1/26 parca.Oricum imi plac machetele tale,desi sunt Maisto,ai modele deosebite,cu toate ca nu ar strica sa treci la LEVEL 2..Autoart,Kyosho etc.
Succese!

CatalinM6 27-09-09 08:48

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Multumesc...lauTM!!!

Mihai90....In primul rand multumesc!
Nu stiu daca e cazul de level 2 :),nu ma consider un colectionar,imi cumpar doar ce imi place,doar 1/24.
Nu ma intereseaza firma producatoare,pt banii pe care ii dau....nu vreau super detalii....mie imi plac exact asa cum sunt.

CatalinM6 27-09-09 09:10

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
26.Chevrolet Bel Air 1950, de la MotorMax

DTH 27-09-09 10:41

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Ceva foarte frumos si care nu as da din casa sa zic asa daca ar fii a mea macheta :) , cat mai multe ! succes :)


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning