![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
faceti vreo unu masina de drift ?:)
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden"> |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Adica sa faca o masina :P
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
nu...masina de drift pt KOE...!!
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden"> |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
aveti idee de ce imi apar aceste pete ? si daca da, cum sa scap de ele
si apropo, cum importez la loc fisierele vraymesh in cazul in care ele dispar din scena la mutarea unui fisier sau la repornirea sa ? |
e36 portbagaj custom
Sal all.De curand am devenit fericitul posesor al unui bmw e36 coupe si sunt nerabdator sa incep sa muncesc la el.Pentru inceput vreau sa lucrez la partea de sunet.Am multe idei in cap si as vrea inainte sa ma apuc sa vad cam cum ar arata dar pentru asta am nevoie de voi,bineinteles cine vrea si cine are timp.
In general in portbagaj as vrea sa indes urmatoarele lucruri : -2 subwoofere 25-20 cm -1-2 amplificatoare -2 condensatoare tip nos -1 ps2 -multe neoane (in general tub de neonflexibil de jur imprejurul subwooferelor si ascunse in spatele amplificatoarelor si condensatoarelor) iar pe capacul portbagajului urmatoarele: -1 monitor -2 boxe 10 cm -meoane (tub de neonflexibil de jur imprejurul boxelor) In ceea ce priveste pozitionarea acestora las la decizia voastra.Eventual mai multe desene cu mai multe pozitionari. Va multumesc pentru timpul acordat si astept lucrari de la cei care vor sa ma ajute. |
Re: Virtual Tuning 3D User Group
Salut. Ma scuzati de offtopic.....imi place f mult tuningul 3d, si as vrea sa incep sa il si practic, insa nu stiu cum. Am nevoie de niste tutoriale bune, care sa ma ia de la zero. Daca stiti ceva tutoriale cu care ati inceput voi as vii recunoscator. Astept pe PM. Scz in odata de offtopic :oops:.....
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
salut. am revenit si eu cu 3ds max-ul, si am cateva intrebari. am facut astazi un pneu, si nu stiu cum fac sa i pun un background mai de treaba. la mine e negru cand dau render si nu se vede bine fiindca si cauciucul e negru. va rog, ziceti-mi ce sa fac.
poza e mai jos ps: ziceti-mi cum sa pun si o iluminare ceva, si o umbra :) va multumesc anticipat |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
3 Attachment(s)
faci un plan si poti sa dechizi culoarea fundalului asa
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
3 Attachment(s)
sau poti sa creezi o lumina de exemplu [Target Spot] si sa lasi fundalul negru
iar acest sunt numai doua moduri de ati creea scena |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
multumesc Faith :)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
imi poate spune cineva cum fac fibra de carbon???
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
3ds max
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
ms cobra2007
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning