![]() |
Re: Club ESPERO
1 Attachment(s)
ceva de genu'
|
Re: Club ESPERO
da e la rezolutie mica...hai care e pricepe sa o finiseze.. ;)
|
Re: Club ESPERO
pei asta`i problema....nimeni nu se baga...eu nu ma pricep..am venit si eu cu o schita...acum care este mai priceput...:cry:
|
Re: Club ESPERO
hai minor ca parca tu le aveai.. ;)
|
Re: Club ESPERO
Ah, pana la urma a ramas aia din pozele puse de mine :X, am zis eu ca tre sa fie ceva de acolo :P
------------------------------------------------------------------------ Sa va faceti o idee cum a fost la Baneasa acest weekend :https://www.youtube.com/watch?v=jCkCFVF61O8 |
Re: Club ESPERO
da ma e marfa dar sa o finiseze cineva sa o punem toti pe masini .
|
Re: Club ESPERO
Am zis ca fac eu una si daca va place va fac la toti...!
In cateva zile cred ca mi-o face baiatul de se ocupa cu asa ceva... |
Re: Club ESPERO
parerea mea e sa o faca 1si sa ne o dea la toti,ca sa fie la fel,nu?ca asa...poate nu ies toate identice si ne facem de ras,naibii...!hai mike eu astept sa o vad pe a ta si daca e mi-o trimiti si mie?contra cost,evident
|
Re: Club ESPERO
GG;) ..................
|
Re: Club ESPERO
cost.... in jur de 6-7 lei, nici eu nu stiu exact.
|
Re: Club ESPERO
nu cont....:bat:
|
Re: Club ESPERO
draky ce ai zis mai sus?ca n-am inteles prea bine...da mai mike nu e problema,eu sa zic sa le facem sa fie la fel.eu nu reusesc sa pun poze cu masina nu prea e bun aparatul asta...
|
Re: Club ESPERO
sincer....nici eu nu cam prea inteleg ce scriu:confused2
|
Re: Club ESPERO
1 Attachment(s)
Sau asa?
|
Re: Club ESPERO
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:28. |
- Copyright 2026 4Tuning