Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club ESPERO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/92327-club-espero.html)

draky90 05-10-09 18:28

Re: Club ESPERO
 
1 Attachment(s)
ceva de genu'

johnsonxxl 05-10-09 18:30

Re: Club ESPERO
 
da e la rezolutie mica...hai care e pricepe sa o finiseze.. ;)

draky90 05-10-09 18:34

Re: Club ESPERO
 
pei asta`i problema....nimeni nu se baga...eu nu ma pricep..am venit si eu cu o schita...acum care este mai priceput...:cry:

johnsonxxl 05-10-09 18:36

Re: Club ESPERO
 
hai minor ca parca tu le aveai.. ;)

Rob3rt_espero 05-10-09 18:56

Re: Club ESPERO
 
Ah, pana la urma a ramas aia din pozele puse de mine :X, am zis eu ca tre sa fie ceva de acolo :P


------------------------------------------------------------------------

Sa va faceti o idee cum a fost la Baneasa acest weekend :https://www.youtube.com/watch?v=jCkCFVF61O8

gogufifa 05-10-09 20:07

Re: Club ESPERO
 
da ma e marfa dar sa o finiseze cineva sa o punem toti pe masini .

mike-fullspeed 05-10-09 20:14

Re: Club ESPERO
 
Am zis ca fac eu una si daca va place va fac la toti...!
In cateva zile cred ca mi-o face baiatul de se ocupa cu asa ceva...

87-bob 05-10-09 20:20

Re: Club ESPERO
 
parerea mea e sa o faca 1si sa ne o dea la toti,ca sa fie la fel,nu?ca asa...poate nu ies toate identice si ne facem de ras,naibii...!hai mike eu astept sa o vad pe a ta si daca e mi-o trimiti si mie?contra cost,evident

draky90 05-10-09 20:20

Re: Club ESPERO
 
GG;) ..................

mike-fullspeed 05-10-09 20:32

Re: Club ESPERO
 
cost.... in jur de 6-7 lei, nici eu nu stiu exact.

draky90 05-10-09 21:04

Re: Club ESPERO
 
nu cont....:bat:

87-bob 05-10-09 21:09

Re: Club ESPERO
 
draky ce ai zis mai sus?ca n-am inteles prea bine...da mai mike nu e problema,eu sa zic sa le facem sa fie la fel.eu nu reusesc sa pun poze cu masina nu prea e bun aparatul asta...

draky90 05-10-09 21:10

Re: Club ESPERO
 
sincer....nici eu nu cam prea inteleg ce scriu:confused2

eugen_dwc 05-10-09 21:54

Re: Club ESPERO
 
1 Attachment(s)
Sau asa?

johnsonxxl 05-10-09 21:58

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by eugen_dwc (Post 2695865)
Sau asa?

wtf...frumos... :D lasa ma draky esti de al nostru :))


All times are GMT +2. The time now is 05:28.

- Copyright 2026 4Tuning