![]() |
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
orikum nu ma mai intereseaza...ziceam k fapt divers ...ms orikum
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
termostatul de la motor de1.8 la 1.6 merge? se potriveste termostatul de la motor cu distributie pe lant la cel pe curea? bmw e36
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
craciun fericit tuturor !
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
si oricum nu sa dus casta de directie se pare ca si pompa asta e dusa |
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
salut..am o problema ...pe faza scurta nu bat prea bine faruriile ..si pe lunga asa si asa..
p.s.am schimbat becuriile originale cu unele albastre care se vad alb.*****ie ca ar fii gen xenon si sunt la vreo 20 si ceva de lei si pe scurta si pe lunga...ce becuri sa folosesc sau ce sa fac ? |
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
becuri dalea am avut si eu, sunt cele mai proaste, nu vezi nimic nimic cu ele. Mai bine ia dalea la 9 lei sau 6 lei bucata sau cat sunt ca macar cu alea vezi ceva mai mult decat cu imitatiile alea de xenon...
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:17. |
- Copyright 2026 4Tuning