Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Hyena 13-04-09 19:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cate nevoi ai ... foloseste WC poate se mai imputineaza :D

just2sol 13-04-09 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lol frate io vb serios k vreau sa imi fac motoru si nu am unde

DRK*DeSiGn 14-04-09 00:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si itzi trebe 4-5 saptamani sa faci un motor ?????

just2sol 14-04-09 13:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2236107)
si itzi trebe 4-5 saptamani sa faci un motor ?????

nu frate da tre sa il desfac, sa iau cotele sa vad ce grad de uzura are motoru, sa dau comanda care vine in 2-3 sapt si dupaia sa il fac

DRK*DeSiGn 14-04-09 14:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aha......tare asa :D se explica :D

just2sol 14-04-09 17:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2237473)
aha......tare asa :D se explica :D

deci ma ajuti?

BGY_Bogdy 14-04-09 18:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Dupa cum stie multa lumea mi-am demontat interioru din masina :P banchetele spate spatare tetiere tot e cheala au ramas scaunele de fata dar este vremea urata ca le dau jos si pe ele am reusit sa spal ce am demontat si vreau sa va arat diferentza :P

DRK*DeSiGn 14-04-09 18:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu ce vrei sa te ajut dunga?garaj nu am =)))

just2sol 14-04-09 18:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2238342)
cu ce vrei sa te ajut dunga?garaj nu am =)))

esti najpa.....

DRK*DeSiGn 14-04-09 18:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu chiar......imi faci o felatzie?

just2sol 14-04-09 18:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2238350)
nu chiar......imi faci o felatzie?

da dar asta doar atunci cand in buletin o sa ma cheme "Moartea" si o sa port un parpalac negru cu gluga si o sa am o coasa in mana :P

DRK*DeSiGn 14-04-09 18:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aha....te sunt atunci =))))))))))))))))))))))))))))

Daniel_DRV 14-04-09 20:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cat de mult va iubiti voi 2...

kidu2006 14-04-09 22:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 2234915)
lol frate io vb serios k vreau sa imi fac motoru si nu am unde

Ce ai patit la motor de vrei sa-l faci?

DRK*DeSiGn 15-04-09 00:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2238702)
cat de mult va iubiti voi 2...

dunag e idealul meu in viazta :D


All times are GMT +2. The time now is 04:02.

- Copyright 2026 4Tuning