![]() |
Re:
Quote:
|
care baietii cu daciile s-au dat destul de frumos parerea mea :lol:
|
Re:
Quote:
|
aaa...si inca ceva...hai cu meganuuu :P
|
Re:
Quote:
|
MEGANE`U e principal!! :evil:
|
Re:
[ce film pui u proddigy? makr punele mai repede k nu mai are lumea stare
|
4 Attachment(s)
cateva poze...nu prea clare.. :(
|
baggi...nu mai pune poze mha aciulea....pt. astea avem \"diverse poze/filme\"..ce naiba..bagatzi akolo in draci:))
|
mda.. cam mika intilnirea asta..:( tre sa motez diferntialu autoblocant sa facem ceva show.. !
|
ma asteptam la ceva mia multa lume..
|
avand in vedere ca la alte intalniri se discuta in avans cu 1-2 saptamani si asta s-a organizat in 2-3 ore :P , eu zic ca a iesit numa' bine ! :wink:
|
Droopy pe benga aia :lol:
|
Insa trebuie sa multumim jandarmeriei ca nu s-au luat de noi :D
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:48. |
- Copyright 2026 4Tuning