Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

Vladz 06-02-06 21:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CobraArt\"
Pana la urma a venit garda sau am plecat de pomana?Ca a zis taz ca vorbeau aia 2 la statie

Dupa ce ai plecat tu am mai stat 1 ora a venit unu cu un taxi sa dat vreo jumade ora cu garda acolo si inca un baiat cu o dacie si tot nimic :D

baggi 06-02-06 21:45

care baietii cu daciile s-au dat destul de frumos parerea mea :lol:

Vladz 06-02-06 21:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"baggi\"
care baietii cu daciile s-au dat destul de frumos parerea mea :lol:

Taxi power :peace:

baggi 06-02-06 21:46

aaa...si inca ceva...hai cu meganuuu :P

Vladz 06-02-06 21:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"baggi\"
aaa...si inca ceva...hai cu meganuuu :P

Ai uitat hai cu duba si hai cu dacia :))

baggi 06-02-06 21:48

MEGANE`U e principal!! :evil:

Bmw_E30dak 06-02-06 22:04

Re:
 
[ce film pui u proddigy? makr punele mai repede k nu mai are lumea stare

baggi 06-02-06 22:07

4 Attachment(s)
cateva poze...nu prea clare.. :(

kraven_4_all 06-02-06 22:18

baggi...nu mai pune poze mha aciulea....pt. astea avem \"diverse poze/filme\"..ce naiba..bagatzi akolo in draci:))

DRooPY 06-02-06 23:35

mda.. cam mika intilnirea asta..:( tre sa motez diferntialu autoblocant sa facem ceva show.. !

DRooPY 06-02-06 23:36

ma asteptam la ceva mia multa lume..

dshockevo 06-02-06 23:38

avand in vedere ca la alte intalniri se discuta in avans cu 1-2 saptamani si asta s-a organizat in 2-3 ore :P , eu zic ca a iesit numa' bine ! :wink:

Vladz 06-02-06 23:38

Droopy pe benga aia :lol:

Vladz 06-02-06 23:38

Insa trebuie sa multumim jandarmeriei ca nu s-au luat de noi :D

Vladz 06-02-06 23:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DRooPY\"
mda.. cam mika intilnirea asta..:( tre sa motez diferntialu autoblocant sa facem ceva show.. !

Nu prea ai reusit ce ai vrut :cry: ar fi iesit ceva frumos cu bestia ta :twisted: :roll:


All times are GMT +2. The time now is 08:48.

- Copyright 2026 4Tuning