![]() |
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
buju ieri cu gts negru de la gara pana le tine la bloc am fost in fata ta eu am urcat pe garii
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
85kw are stock dar mai are ceva micute modificari sub capota, care nus vizibile |
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
am marit debitu de combustibil, |
Re: Intalniri in trafic!
Si te mai miri ca iti scoate fum ?:lol: Tie prea bogat amestecu , cine stie poate ai si ceva bube la turbo(curata galeriile de la intercooler si turbo),schimba-ti si filtru de aer ca sigur ii imbacsit si ala
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
deci baieti Masina lui Cristi Chiar merge la un moment dat aveam 180 in spatele lui bineinteles ca eu nu puteam merge mai tare din cauza ca saream pe acel drum dat fiind masina mea rigida !
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
vazut azi pe paco in tauti, ca un melc se deplasa......
si pe mihai trx pe langa atp...... |
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:18. |
- Copyright 2026 4Tuning