Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Intalniri in trafic! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/62900-intalniri-trafic.html)

quaieee 14-11-10 14:24

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 3811253)
Am banuit Eu ca esti tu ! Da cam subtire merge golfu cati cai are? :twisted:

Bine ca esti in BM si nu zici nimic.Cand imi areti cum trage golfu?8)

Dany.bilan628 14-11-10 14:37

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 3811253)
Da cam subtire merge golfu cati cai are? :twisted:

nu jigni omul, fara numar:lol:

trx23 14-11-10 15:44

Re: Intalniri in trafic!
 
buju ieri cu gts negru de la gara pana le tine la bloc am fost in fata ta eu am urcat pe garii

cristi.mk4 14-11-10 20:51

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 3811253)
Am banuit Eu ca esti tu ! Da cam subtire merge golfu cati cai are? :twisted:

salut 116cp dar am belele cu supapa de pe turbo, si furtunele de la pompa de vacum.....si nu merge bine, si pe langa...si afuma :(

MnezO 15-11-10 10:08

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 3812399)
salut 116cp dar am belele cu supapa de pe turbo, si furtunele de la pompa de vacum.....si nu merge bine, si pe langa...si afuma :(

am vazut ca afuma de asta nu m-am apropiat de tine ! Ma bucur ca ne-am intalnit !

cristi.mk4 15-11-10 16:22

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 3813536)
am vazut ca afuma de asta nu m-am apropiat de tine ! Ma bucur ca ne-am intalnit !

dute ma, serios.......mi`m schimbat azi supapa de pe turbo.in 4000 ture rupe....:>


85kw are stock dar mai are ceva micute modificari sub capota, care nus vizibile

razvyrulz 15-11-10 17:16

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 3814507)
dute ma, serios.......mi`m schimbat azi supapa de pe turbo.in 4000 ture rupe....:>


85kw are stock dar mai are ceva micute modificari sub capota, care nus vizibile

ce modificari? spune concret, si eu am modificari sub capota, niste fashete (coliere plastic) pe niste furtune ce nu stau bine la locul lor ...

cristi.mk4 15-11-10 17:31

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by razvyrulz (Post 3814668)
ce modificari? spune concret, si eu am modificari sub capota, niste fashete (coliere plastic) pe niste furtune ce nu stau bine la locul lor ...

:)):)) coliere plastic :)):))
am marit debitu de combustibil,

quaieee 15-11-10 18:21

Re: Intalniri in trafic!
 
Si te mai miri ca iti scoate fum ?:lol: Tie prea bogat amestecu , cine stie poate ai si ceva bube la turbo(curata galeriile de la intercooler si turbo),schimba-ti si filtru de aer ca sigur ii imbacsit si ala

cristi.mk4 15-11-10 18:45

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by quaieee (Post 3814824)
Si te mai miri ca iti scoate fum ?:lol: Tie prea bogat amestecu , cine stie poate ai si ceva bube la turbo(curata galeriile de la intercooler si turbo),schimba-ti si filtru de aer ca sigur ii imbacsit si ala

filtru e nou,,,,, aveam de gand sa curat instalatia de la intercooler

MnezO 15-11-10 22:05

Re: Intalniri in trafic!
 
deci baieti Masina lui Cristi Chiar merge la un moment dat aveam 180 in spatele lui bineinteles ca eu nu puteam merge mai tare din cauza ca saream pe acel drum dat fiind masina mea rigida !

cristi.mk4 16-11-10 06:53

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 3815619)
deci baieti Masina lui Cristi Chiar merge la un moment dat aveam 180 in spatele lui bineinteles ca eu nu puteam merge mai tare din cauza ca saream pe acel drum dat fiind masina mea rigida !

cand eram eu in spatele tau......mia placut cand ai inceput sa`i dai.....ai taiat curbele, de parca cunoste`i drumu ca in palma :).......poate data viitoare ne oprim la o vorba`

cristi.mk4 18-11-10 10:28

Re: Intalniri in trafic!
 
vazut azi pe paco in tauti, ca un melc se deplasa......
si pe mihai trx pe langa atp......

Paco4golf 18-11-10 19:44

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 3822424)
vazut azi pe paco in tauti, ca un melc se deplasa......
si pe mihai trx pe langa atp......

pwla mea,eram pe rosu cu benzina si putin trist

razvyrulz 18-11-10 21:10

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by Paco4golf (Post 3823758)
pwla mea,eram pe rosu cu benzina si putin trist

Da' ce, trebuie sa dai explicatii Paco ? :P


All times are GMT +2. The time now is 07:18.

- Copyright 2026 4Tuning