Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Masini de gagici (https://forum.4tuning.ro/28-femei/56843-masini-gagici.html)

Sasha 30-06-09 10:36

Re: Masini de gagici
 
5 Attachment(s)
:yes:

Later: + 1 :arrow:
Attachment 987743

Strainger 03-07-09 11:33

Re: Masini de gagici
 
1 Attachment(s)
:arrow:

Ali_ump 03-07-09 13:34

Re: Masini de gagici
 
1 Attachment(s)
:arrow:

DTH 03-07-09 14:10

Re: Masini de gagici
 
10 Attachment(s)
My fav :peace::dance::peace:

Mustang 04-07-09 18:05

Re: Masini de gagici
 
Ma abtin sa nu zic o prostie...

b01uxd 04-07-09 18:08

Re: Masini de gagici
 
5 Attachment(s)
astea nu va mai plac?

Claudia 04-07-09 18:21

Re: Masini de gagici
 
1 Attachment(s)
Cel putin pozele cu Daciile sunt de cand au iesit de pe poarta fabricii.... Sunt o fana 1300, si daca imi arati orice masina dinainte de `80 intr-o stare buna, vopsea si piese originale, etc, mi se face pielea ca de gaina :D
PS: mi-ar placea si un aro spartana

b01uxd 04-07-09 18:25

Re: Masini de gagici
 
Quote:

Originally Posted by -Claudia- (Post 2461740)
Cel putin pozele cu Daciile sunt de cand au iesit de pe poarta fabricii.... Sunt o fana 1300, si daca imi arati orice masina dinainte de `80 intr-o stare buna, vopsea si piese originale, etc, mi se face pielea ca de gaina :D
PS: mi-ar placea si un aro spartana

sunt surprins, nu ma asteptam la un raspuns de genul asta din partea unei fete....ma asteptam la ceva de genul "niste gunoaie vechi"......Bravo!

Claudia 04-07-09 18:36

Re: Masini de gagici
 
Nu raspund in numele tuturor, fiecare cu pasaricile lui/ei.... mie imi plac masinile oldschool...

aleks 05-07-09 09:48

Re: Masini de gagici
 
maşinile romāneşti vechi sunt ok pentru unii, au īnsă dezavantajul de a fi putin fiabile, fără niciun sistem ajutător (servofrānă, servodirecţie, climatizare la pămānt atāt vara cāt şi iarna etc etc) şi bubele sunt nenumărate după cum le ştim cu toţii. Sunt maşini de īngrijit īn garaj şi de mers de cāteva ori pe an, eu unul aşa fac cu Dacia mea din '73, darmite o fată care n-are nici forţa şi poate nici disponibilitatea să se arunce sub capotă sau sub şasiu īn mijlocul drumului īn diverse ipostaze...

Evoluzione 09-07-09 18:06

Re: Masini de gagici
 
1 Attachment(s)
Eu zic ca asta, da :)

PS. Masina chiar apartine unei gagica blonda, asa ca nu poztez aiurea :)

Nu copiati poza, este a unui coleg, nu vreu sa se supere ;)

lenadgob 14-07-09 08:38

Re: Masini de gagici
 
masina tipica pentru o fata/femeie : Smart

DTH 14-07-09 09:46

Re: Masini de gagici
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by lenadgob (Post 2484517)
masina tipica pentru o fata/femeie : Smart

cu siguranta ca nu :lol: :omfg:


:arrow::arrow::arrow:

Sasha 14-07-09 09:55

Re: Masini de gagici
 
3 Attachment(s)
ceva frumos, placut:eyebrow: si deloc dezgustator, chiar daca e putintel pink :D

Sasha 15-07-09 09:11

Re: Masini de gagici
 
3 Attachment(s)
:yes:


All times are GMT +2. The time now is 08:18.

- Copyright 2026 4Tuning