![]() |
Re: Masini de gagici
5 Attachment(s)
|
Re: Masini de gagici
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Masini de gagici
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Masini de gagici
10 Attachment(s)
My fav :peace::dance::peace:
|
Re: Masini de gagici
Ma abtin sa nu zic o prostie...
|
Re: Masini de gagici
5 Attachment(s)
astea nu va mai plac?
|
Re: Masini de gagici
1 Attachment(s)
Cel putin pozele cu Daciile sunt de cand au iesit de pe poarta fabricii.... Sunt o fana 1300, si daca imi arati orice masina dinainte de `80 intr-o stare buna, vopsea si piese originale, etc, mi se face pielea ca de gaina :D
PS: mi-ar placea si un aro spartana |
Re: Masini de gagici
Quote:
|
Re: Masini de gagici
Nu raspund in numele tuturor, fiecare cu pasaricile lui/ei.... mie imi plac masinile oldschool...
|
Re: Masini de gagici
maşinile romāneşti vechi sunt ok pentru unii, au īnsă dezavantajul de a fi putin fiabile, fără niciun sistem ajutător (servofrānă, servodirecţie, climatizare la pămānt atāt vara cāt şi iarna etc etc) şi bubele sunt nenumărate după cum le ştim cu toţii. Sunt maşini de īngrijit īn garaj şi de mers de cāteva ori pe an, eu unul aşa fac cu Dacia mea din '73, darmite o fată care n-are nici forţa şi poate nici disponibilitatea să se arunce sub capotă sau sub şasiu īn mijlocul drumului īn diverse ipostaze...
|
Re: Masini de gagici
1 Attachment(s)
Eu zic ca asta, da :)
PS. Masina chiar apartine unei gagica blonda, asa ca nu poztez aiurea :) Nu copiati poza, este a unui coleg, nu vreu sa se supere ;) |
Re: Masini de gagici
masina tipica pentru o fata/femeie : Smart
|
Re: Masini de gagici
5 Attachment(s)
Quote:
:arrow::arrow::arrow: |
Re: Masini de gagici
3 Attachment(s)
ceva frumos, placut:eyebrow: si deloc dezgustator, chiar daca e putintel pink :D
|
Re: Masini de gagici
3 Attachment(s)
:yes:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:18. |
- Copyright 2026 4Tuning