Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Accidente Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia/56659-accidente-baia.html)

63ard 03-08-09 19:46

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by botdriver (Post 2532135)
condoleante din partea mea,doamne fereste de asa ceva

ms... varamea n-are nimic, maicasa si-a rupt mana si a fost operata azi, femeia mai invarsta(mama matusii) si-a rupt cateva coaste si nush mai ce...

IonutzMFF 04-08-09 17:44

Re: Accidente Baia Mare
 
http://www.emaramures.ro/Stiri/23069...-din-Baia-Mare


Greseala pietonului , pe acolo nu se trece doar asa , se circula cu viteza , neatentia asta costa

63ARD , sincere condoleante , un foarte tragic accident :(

mosky 04-08-09 20:04

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2534457)
http://www.emaramures.ro/Stiri/23069...-din-Baia-Mare


Greseala pietonului , pe acolo nu se trece doar asa , se circula cu viteza , neatentia asta costa

63ARD , sincere condoleante , un foarte tragic accident :(

Nu cred ca a murit, oricum tragic ce s-a intamplat

norbi_bidi 04-08-09 20:10

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by mosky (Post 2534712)
Nu cred ca a murit, oricum tragic ce s-a intamplat

era vorba de accidentul din seini, unde, din pacate a murit un barbat.

TRX 05-08-09 23:34

Re: Accidente Baia Mare
 
Rotar doar ce`a spart EVO`ul de cateva ore, iesind in derapaj pe ceva camp si agatand si un stalp calumea.(Din auzite, dar surse de incredere)

bogo4all 06-08-09 00:12

Re: Accidente Baia Mare
 
Da el ii ok?

huber_bm 06-08-09 00:36

Re: Accidente Baia Mare
 
mno....nasol :( pare rau sa aud asta

Paco4golf 06-08-09 09:51

Re: Accidente Baia Mare
 
iam vazut si eu masina pe platforma :|

botdriver 06-08-09 12:23

Re: Accidente Baia Mare
 
era lovita rau?
accident si la peco lukoil dintre 2 veverite si satulung ,a iesit o dubita fiat din peco si a dat intr-un audi a4 care mergea regulamentar,nu au fost victime doar avarii destul de grave,omul cu a4 mergea in concediu cu familia se putea produce o tragedie daca nu reusea sa tina masina pe drum ,in parcare era un camion,a4 s-a invartit de doua ori in drum,chiar in fata mea a fost accidenul

Paco4golf 06-08-09 15:01

Re: Accidente Baia Mare
 
nu mi sa parut sa fi fost lovita tare masina,nu am fost atent cand a trecut platforma.oare ce a facut?de a lovito ?:|

M I V E C 07-08-09 14:34

Re: Accidente Baia Mare
 
masina este un pic atinsa, dar stati linistiti ca se repara, doar ca va dura un pic,,, multumesc celor care si-au facut probleme si nu in ultimul rand contoarelor

Brabus 07-08-09 14:57

Re: Accidente Baia Mare
 
important e ca nu ai patit nimic, fiarele se indreapta sau inlocuiesc ...

botdriver 07-08-09 15:16

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (Post 2541236)
masina este un pic atinsa, dar stati linistiti ca se repara, doar ca va dura un pic,,, multumesc celor care si-au facut probleme si nu in ultimul rand contoarelor

stai linistit ca la fiecare se poate intampla si eu am patit ceva minor la masina,chiar ieri era sa dea unu in mine...e bine cat suntem noi ok

jozsi555 11-08-09 06:54

Re: Accidente Baia Mare
 
ieri seara un mondeo break si un cougar alb(daca retin bine), ambii cu nr straine s-au intalnit fata spate pe independentei in fata aceleli terase noi, dar era si salvarea prezenta.

Brabus 11-08-09 07:18

Re: Accidente Baia Mare
 
http://www.emaramures.ro/stiri/23238...gheraus-VIDEO-

http://www.emaramures.ro/Stiri/23242...urantului-Hora


All times are GMT +2. The time now is 11:14.

- Copyright 2026 4Tuning