Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

bzsa 03-04-09 09:20

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by MaxX_82 (Post 2208139)
pe 15, de pe ebay.de :P

tu l-ai comandat ?
ce marca e ?
merci
p.s:mai vii la intalniri miercuri?

MaxX_82 03-04-09 09:28

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Le-am comandat eu, sunt borbett X8. Am vrut Keskin solaris dar sunt cam scumpe. O sa vin peste 2 saptamani la intalnire. Am pus si manerele cromate, chiar simplu dupa cum ziceai.

bzsa 03-04-09 09:33

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by MaxX_82 (Post 2208223)
Le-am comandat eu, sunt borbett X8. Am vrut Keskin solaris dar sunt cam scumpe. O sa vin peste 2 saptamani la intalnire. Am pus si manerele cromate, chiar simplu dupa cum ziceai.

hai hai ca sunt curios de jenti :-P
ca ma bate un gand si pe mine sa imi cumpar ceva spitate

antonlupan 03-04-09 20:33

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by ncs_balauru (Post 2207620)
caut si eu o sigla de grila fata pe unde pot gasi

dac iti trebe stema din masca am io....numa ca e neagra....aia ce am avuto io in masca....

antonlupan 03-04-09 20:34

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
manere cromate de unde ati luat si in ce bani?

bzsa 04-04-09 22:30

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by antonlupan (Post 2209844)
manere cromate de unde ati luat si in ce bani?

le-am comadat 15 e+tva+transport

ncs_balauru 05-04-09 10:52

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
4 Attachment(s)
pozele cu ploapele ce ziceti

bzsa 05-04-09 22:18

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by ncs_balauru (Post 2212478)
pozele cu ploapele ce ziceti

cum l-ai lipit la luneta ai pus siliconul direct pe geam?
mie mi-a dat cheder pt luneta

Tibanu 06-04-09 12:44

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
4 Attachment(s)
astazi am luat si eu pleopa de la vopsit!imi place cum arata pe masina :D
nu ma pot hotara si as vrea sa ma ajutati.. da bine asa sau sa schimb si grila cu una fara semn?! cum credeti?

bzsa 06-04-09 13:14

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
clar fara sigla

Tibanu 06-04-09 16:01

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 2215440)
clar fara sigla


mda ... asa tind si yo ...
stiti pe undeva mai jos de 150 lei ?!

bzsa 06-04-09 16:05

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by Tibanu (Post 2215861)
mda ... asa tind si yo ...
stiti pe undeva mai jos de 150 lei ?!

putin posibil sa gasesti sub pretul de 150

ncs_balauru 06-04-09 23:11

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
ploapa la luneta am lipito cu banda dubulu adeziva 3m ,in curand si alte modificari daca nu o vand pana atunci dar raman cu cea alba

ncs_balauru 12-04-09 21:51

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
ce este cu linistea asta?

antonlupan 13-04-09 08:13

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
criza mondiala.....nu mai sunt bani de investit....:D
apropo...miam comandat alarma cu tot ce trebe pt inchidere geamuri,trapa,chei briceag si pornire motor de la distanta.....:D
si inca ceva....saptamana asta bag masina la vopsit....revin cu poze..8)


All times are GMT +2. The time now is 09:15.

- Copyright 2026 4Tuning