Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Inferno MotorSport Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/43039-inferno-motorsport-ploiesti.html)

GiGiCarbiT 30-03-09 18:38

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
4tuning se aproprie..avem acolo cativa participanti care reprezinta clubul...Inferno Ploiesti..!Tot odata se aduna niste cheltuieli...Stand Inferno .. Taxa Stand .. Taxa Show...


De aceea am hotarat cu o parte din Membri Activi si cu Vechime sa stabilim o Taxa pentru toate aceste cheltuieli..!!

Taxa: 25RON
SE POATE ACHITA PANA LA DATA DE 7 Aprilie..!!


Va rog sa tratati subiectul cu educatie si responsabilitate!! Multumesc!

bmw_motorsport 30-03-09 18:50

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
da boss...conteaza si pe mine...sper sa-mi iau numere pana atunci

Taraiebuca 30-03-09 18:50

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
orice pt ca Inferno Motorsport Ploiesti sa fie reprezentat acolo. tre sa aniversam numarul paginii din acest thread "69"

bmw_motorsport 30-03-09 18:57

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
cine participa de la noi?...presupun ca la sectiunea cerce:-P

GiGiCarbiT 30-03-09 23:22

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
La cerce:

Jakalu Cu Getaxu
Cobra Cu XIX Fram
Posibil SIT`u si Laur


La Interior Expozitie: Momentan

Golfu 3 Orangina...+ Standul Inferno Bucuresti

keemo 30-03-09 23:25

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 2198267)
La cerce:

Jakalu Cu Getaxu
Cobra Cu XIX Fram
Posibil SIT`u si Laur


La Interior Expozitie: Momentan

Golfu 3 Orangina...+ Standul Inferno Bucuresti

in ce zi sunt anuntate cercele ?

daffy duck™ 30-03-09 23:49

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
Cobra a zis ca baga AAPu la expo si XIX la cerce....sau s-a razgandit in leg cu AAP???
Sambata parca erau cercurile....

CobraArt 01-04-09 12:00

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
Eu ti-am zis ca il bag,dar stii destul de bine care este conditia mea... in caz contrar mi-o bagi la vopsit :D
Carbite,unde sunt ba pozele alea?

GiGiCarbiT 01-04-09 17:04

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
de wla gratar ma?

jakal 02-04-09 13:49

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
tigane esti dator neste melodii.........sau fa-le pe o placa d-aia de pickup......

bmw_motorsport 02-04-09 18:08

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
maine am numere:twisted::evil:....PH-11-KXO....so...i'm back in bussines;)

GiGiCarbiT 02-04-09 18:08

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
8 Attachment(s)
Poftim Melodia Tigane.... Salto--Salto--- =))

Si cateva Poze de la Gratar... Fantanica Cu Cirese...:D

negoitacata 02-04-09 18:22

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
MS.....mult pt ultima poza...intre 2 masini frumoase...un scuter urat.....Gigi cine a condus masina ca te vad cu berea in mana:D:D


P.S......Dc ai franat Cobra cand ai vazut cainele ala mare pe trotuar:)))))

Taraiebuca 02-04-09 18:52

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
castoru a venit cu scuterul :)

negoitacata 02-04-09 21:46

Re: Inferno MotorSport Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by Taraiebuca (Post 2206673)
castoru a venit cu scuterul :)

E al meu:)).....m-am dus japca la ei...sper sa nu se fi suparat.


All times are GMT +2. The time now is 15:48.

- Copyright 2026 4Tuning