![]() |
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
4tuning se aproprie..avem acolo cativa participanti care reprezinta clubul...Inferno Ploiesti..!Tot odata se aduna niste cheltuieli...Stand Inferno .. Taxa Stand .. Taxa Show...
De aceea am hotarat cu o parte din Membri Activi si cu Vechime sa stabilim o Taxa pentru toate aceste cheltuieli..!! Taxa: 25RON SE POATE ACHITA PANA LA DATA DE 7 Aprilie..!! Va rog sa tratati subiectul cu educatie si responsabilitate!! Multumesc! |
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
da boss...conteaza si pe mine...sper sa-mi iau numere pana atunci
|
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
orice pt ca Inferno Motorsport Ploiesti sa fie reprezentat acolo. tre sa aniversam numarul paginii din acest thread "69"
|
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
cine participa de la noi?...presupun ca la sectiunea cerce:-P
|
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
La cerce:
Jakalu Cu Getaxu Cobra Cu XIX Fram Posibil SIT`u si Laur La Interior Expozitie: Momentan Golfu 3 Orangina...+ Standul Inferno Bucuresti |
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
Quote:
|
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
Cobra a zis ca baga AAPu la expo si XIX la cerce....sau s-a razgandit in leg cu AAP???
Sambata parca erau cercurile.... |
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
Eu ti-am zis ca il bag,dar stii destul de bine care este conditia mea... in caz contrar mi-o bagi la vopsit :D
Carbite,unde sunt ba pozele alea? |
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
de wla gratar ma?
|
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
tigane esti dator neste melodii.........sau fa-le pe o placa d-aia de pickup......
|
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
maine am numere:twisted::evil:....PH-11-KXO....so...i'm back in bussines;)
|
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
8 Attachment(s)
Poftim Melodia Tigane.... Salto--Salto--- =))
Si cateva Poze de la Gratar... Fantanica Cu Cirese...:D |
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
MS.....mult pt ultima poza...intre 2 masini frumoase...un scuter urat.....Gigi cine a condus masina ca te vad cu berea in mana:D:D
P.S......Dc ai franat Cobra cand ai vazut cainele ala mare pe trotuar:))))) |
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
castoru a venit cu scuterul :)
|
Re: Inferno MotorSport Ploiesti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:48. |
- Copyright 2026 4Tuning