![]() |
Re: Cea mai urata masina a momentului
dodge nitro iar e o masina urata, din punctu` meu de vedere ...
|
Re: Cea mai urata masina a momentului
Gusturile din start nu se prea discuta si de aceea este mare nebunie aici si plin de jigniri la tot pasul. Frumusetea este in ochii privitorului si atat timp cat nu exista o masina etalon, perfecta, universala si unanim acceptata, fiecare are dreptul sa isi expuna parerea fara sa jigneasca pe ceilalti si nici sa fie jignit cu privire la o masina sau alta.
Toata lumea 'buna' condamna loganul, insa daca nu se inventa acesta nu cred ca scadeau acum atat de mult pretul la restul masinilor sau nu se orientau asa rapid marii producatori spre masini low cost, dintre care clar multe pot fi considerate si urate, scopul principal al acestora fiind utilitatea si fiabilitatea si mai putin aspectul. Eu unul ador masinile urate, cu aspect mai de cazan, ca doar mai toate sunt din tabla, dar care functioneaza zi de zi in detrimentul unora foarte frumoase dar care mereu au probleme si tot stau prin service. :) |
Re: Cea mai urata masina a momentului
Fact: Peugeot 206 hatchback a fost toata viata lui o masina neterminata. N-au mai avut tabla suficienta cat sa-i termine si spatele. Probabil a furat-o muncitorul Jean, nu stiu. Probabil cand a aparut sedanul, se pusese pe treaba departamantul de QA si l-a bagat pe Jean la zdup. Aveau deci tabla suficienta, incat au terminat si ei odata masina, si i-au facut in sfrasit spate...
Abia dupa aparitia sedanului, 206 poate spune ca e o masina frumoasa. |
Re: Cea mai urata masina a momentului
Quote:
|
Re: Cea mai urata masina a momentului
fie si ca tine...e o masina urata...
Dar 206 hatch e doar doua treimi dintr-o masina...pur si simplu nu e o masina intreaga...nici nu se pune problema frumusetii, cata vreme obiectul are bucati de tabla lipsa din el. |
Re: Cea mai urata masina a momentului
Quote:
|
Re: Cea mai urata masina a momentului
Quote:
On: Sandero mi se pare cea mai urātă creație a celor de la dacia.:-) |
Re: Cea mai urata masina a momentului
ford ka cred ca e pe departe una dintre cele mai urate masini
|
Re: Cea mai urata masina a momentului
skoda felicia
|
Re: Cea mai urata masina a momentului
Multi considera sedanul 206 o blasfemie si ca hatch-ul trebuia sa ramana asa, numai ca piata dicteaza, si daca au vazut ca altii prefera un portbagaj mai mare, au facut si ei pentru bani un compromis.
|
Re: Cea mai urata masina a momentului
mie chiar numi place infiniti g35
http://www.asiancarsblog.com/wp-cont...-by-damd_6.jpg botu mai merge da spatele ala e hidos |
Re: Cea mai urata masina a momentului
Quote:
Am vazut Nissan Juke azi e urat cu spume:| |
Re: Cea mai urata masina a momentului
Quote:
|
Re: Cea mai urata masina a momentului
o sa fac un mic top al celor mai urate masini :
1. Seat Altea 2. Seat Altea XL 3. 206 Sedan 4. Daewoo Damas 5. Chevrolet Spark 6. Ford Ka 7. Ssang Yong Actyon Si cam atat pentru moment, revin cu noutati de indata ce vad noi minunatii pe drumurile patriei ... |
Re: Cea mai urata masina a momentului
daaaaa, foarte urat g 35 ala .....chiar azi am avut ocazia sa studiez foarte foarte bine unul ...:D:D:D:D nu este masina , este racheta pe roti
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning