Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

MnezO 03-02-11 11:13

Re: Masini tari din Iasi
 
am eu o exotica ! Neagra :P

Nuicarc 03-02-11 11:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4047799)
Se mai aude ceva de Passatul mov?

:))) ai tu ce ai cu Passatul asta...daca era vreme buna ma duceam azi sa ii fac o poza doua :)

@TuningBoy: Eu caut de anul trecut una,noroc de Focusul Rs ca in rest..

2slow4u 03-02-11 18:06

Re: Masini tari din Iasi
 
Sorin, daca in cuvantul exotic intra si ce stii tu ca urmeaza la masina mea vorbim, daca nu..oricum vorbim :)))

vlad87 03-02-11 21:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Ce urmeaza ?! Ce urmeaza ?! :rolleyes2

vinyl 03-02-11 23:37

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4048344)
:))) ai tu ce ai cu Passatul asta...daca era vreme buna ma duceam azi sa ii fac o poza doua :)

@TuningBoy: Eu caut de anul trecut una,noroc de Focusul Rs ca in rest..

Pana la urma am gasit eu o poza cu el...dar,as vrea ceva mai profi... spate,fata,laterale....

MnezO 03-02-11 23:53

Re: Masini tari din Iasi
 
auleo ce amintiri imi trezeste poza asta :) ! Pe vremea aia aveam si eu passat ! iar passatul din aceast apoza e a unui doctor la Spitalul sfantul Ioan din Iasi, prieten cu noi si membru in AMC si este un 1,9 TDI are evacuare dubla dar scoate fum doar pe cea din stanga !!

vinyl 04-02-11 01:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4050757)
auleo ce amintiri imi trezeste poza asta :) ! Pe vremea aia aveam si eu passat ! iar passatul din aceast apoza e a unui doctor la Spitalul sfantul Ioan din Iasi, prieten cu noi si membru in AMC si este un 1,9 TDI are evacuare dubla dar scoate fum doar pe cea din stanga !!

HAHAHAHAHA,incepe sa ma dezamageasca.Acest passat a fost superb cand l-am vazut prima data,dar acum auzind ca la evacuarea dubla scoate fum doar pe cea din stanga..ma dezamageste.In rest,toata aprecierea pentru munca depusa in el,iar despre jante nu mai spun nimic ca ma ia cu ameteli.:rolleyes2

2slow4u 04-02-11 10:57

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4050343)
Ce urmeaza ?! Ce urmeaza ?! :rolleyes2

nerabdatorule...asteapta :))

o`neal 04-02-11 15:12

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4051659)
nerabdatorule...asteapta :))

I`auzi ma la el ce secretos e :)) divulga tot Andrei :))

TuningBoy 04-02-11 16:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu e nimic de spus :lol:


Exotice...insemnand Bentley, SLS, Ferrari, Masserati, Jaguar...chestii din-astea :-)

Nuicarc 04-02-11 17:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 4052677)
Nu e nimic de spus :lol:


Exotice...insemnand Bentley, SLS, Ferrari, Masserati, Jaguar...chestii din-astea :-)

Lasa Sorin ca acusi mai crestem noi si deschidem un cont si toti membrii 4T or sa dea 1 leu si ne luam exotica :)

DarkDriver 04-02-11 19:53

Re: Masini tari din Iasi
 
Passatul ala mov il poti vedea pe sararie, nu mai are aceleasi jante si parca a mai scos ceva de pe el dar nu imi dau seama ce.

vinyl 04-02-11 23:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by DarkDriver (Post 4053262)
Passatul ala mov il poti vedea pe sararie, nu mai are aceleasi jante si parca a mai scos ceva de pe el dar nu imi dau seama ce.

Sa fie sanatos...imi placea mult,pt ca l-am vazut din mers,acum imi place doar culoarea cand l-am vazut in poza.

vlad87 04-02-11 23:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 4052677)
Nu e nimic de spus :lol:


Exotice...insemnand Bentley, SLS, Ferrari, Masserati, Jaguar...chestii din-astea :-)

Ceva mai usor pentru inceput de sezon :)) :))

2slow4u 05-02-11 11:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Sorin pun ce sigla vrei tu mustang, bentley :P glumesc, spor la treaba si ne auzim :D


All times are GMT +2. The time now is 19:58.

- Copyright 2026 4Tuning