![]() |
Re: Masini tari din Iasi
am eu o exotica ! Neagra :P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
@TuningBoy: Eu caut de anul trecut una,noroc de Focusul Rs ca in rest.. |
Re: Masini tari din Iasi
Sorin, daca in cuvantul exotic intra si ce stii tu ca urmeaza la masina mea vorbim, daca nu..oricum vorbim :)))
|
Re: Masini tari din Iasi
Ce urmeaza ?! Ce urmeaza ?! :rolleyes2
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
auleo ce amintiri imi trezeste poza asta :) ! Pe vremea aia aveam si eu passat ! iar passatul din aceast apoza e a unui doctor la Spitalul sfantul Ioan din Iasi, prieten cu noi si membru in AMC si este un 1,9 TDI are evacuare dubla dar scoate fum doar pe cea din stanga !!
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu e nimic de spus :lol:
Exotice...insemnand Bentley, SLS, Ferrari, Masserati, Jaguar...chestii din-astea :-) |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Passatul ala mov il poti vedea pe sararie, nu mai are aceleasi jante si parca a mai scos ceva de pe el dar nu imi dau seama ce.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Sorin pun ce sigla vrei tu mustang, bentley :P glumesc, spor la treaba si ne auzim :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:58. |
- Copyright 2026 4Tuning