Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   Hunedoara - Accidente (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/34214-hunedoara-accidente.html)

ondin 12-05-09 20:55

Re: Hunedoara - Accidente
 
https://www.youtube.com/watch?v=sgwpIn7booQ


https://www.youtube.com/watch?v=XDKB1...eature=related


drive safe!

sNap7 13-05-09 15:50

Re: Hunedoara - Accidente
 
1 Attachment(s)
Un TIR incarcat cu fier s-a intors pe dos. In 3 Mai pe langa Ramnicu Valcea.

xxdadixx 13-05-09 21:04

Re: Hunedoara - Accidente
 
Acolo am mancat noi mici :D

adrian78bmw 13-05-09 21:27

Re: Hunedoara - Accidente
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 2316237)
Acolo am mancat noi mici :D

nu stiu cum ati putut manca mici la ora aia si iai m-a dus si cu BMW pana la bucuresti

xxdadixx 13-05-09 21:29

Re: Hunedoara - Accidente
 
Le-am pus filtre sport...

HD87DGR 14-05-09 13:08

Re: Hunedoara - Accidente
 
Azi dimineata la intrarea in Cristur era un Clio cu moaca varza. In fata mai erau motorul si rotile in rest si-a spart toate plasticurile. Ce minte tre sa ai sa-ti iei Clio?

ondin 14-05-09 14:36

Re: Hunedoara - Accidente
 
nu era cumva Renault Symbol? l-am vazut si eu azi, chiar in fata mea cu maxim un minut, doua s-a intamplat, ca nu a venit inca police si se uita fiecare la propria masina sa vada ce si cum.
cu o dubita Mercedes model mai nou de culoare visinie nu s-a inteles Renault, probabil francezul fiind de vina, dupa urma lunga de franare a Mercedesului..

HD87DGR 14-05-09 19:06

Re: Hunedoara - Accidente
 
Clio Symbol era ;)

rzrs23 18-05-09 08:00

Re: Hunedoara - Accidente
 
eu...:cry2::cry2::cry2:
spoiler fata spart-aripa dreapta infundata-oglinda dreapta-spoiler spate-
mi-a fugit de fata la 30-40km/h ... tot ce am reusit sa mai fac e sa evit copacu`si cam atat...
e bine ca nu am patit nimic...

o sa revin cu poze

https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=14552
https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=14551

Kedy 18-05-09 08:13

Re: Hunedoara - Accidente
 
Nasol, da unde ai fost?

rzrs23 18-05-09 08:14

Re: Hunedoara - Accidente
 
pfff...mai incolo de Hasdau...nu stiu exact..e prima data cant am fost pe acolo

Kedy 18-05-09 08:19

Re: Hunedoara - Accidente
 
Nasol, acum umbli prin shroturi dupa piese mai moca, bine ca nu ai patit tu nimic

rzrs23 18-05-09 08:21

Re: Hunedoara - Accidente
 
la viteza aia chear nu cred ca purteam sa patesc ceva...
de umblat umblu numai pt. oglinda din dreapta...aripa o indrept eu si spoilerul il fac..sau nu il mai pun...ca e la moda sa nu ai :-)

ondin 18-05-09 08:45

Re: Hunedoara - Accidente
 
cum ai reusit asemenea cascadorie? casco exista?

rzrs23 18-05-09 08:59

Re: Hunedoara - Accidente
 
pai...era drum de tara,pietrele de pe jos care se vad si in poze (o parte din ele)
erau ude...cauciucurile mele prea fine...pur si simplu mi-a fugit de fata...
casco? nu merita pe masina mea...+ ca nu e inscrisa


All times are GMT +2. The time now is 14:17.

- Copyright 2026 4Tuning