![]() |
Re: Masini vazute in Sibiu
intrebam care isi permit veyron in sibiu!....ca dupa cate stiu io aici se vorbeste despre sibiu nu la nivel national ;)
|
Re: Masini vazute in Sibiu
http://www.tribuna.ro/stiri/evenimen...uro-42040.html
din cate vad is destui chiar daca e din 2009 |
Re: Masini vazute in Sibiu
Mda ...interesant...acuma sa vedem care isi ia...sa nu facem prea mult offtopic...
|
Re: Masini vazute in Sibiu
1 Attachment(s)
Nu stiu ce marca e, poate ma ajutati voi. Am vazut-o de cateva ori prin sibiu :D
|
Re: Masini vazute in Sibiu
Pontiac Bonneville din 2005 cumva ?
Defapt cred ca e Pontiac Sunfire din 2005 :rolleyes2 |
Re: Masini vazute in Sibiu
e Honda Prelude de prin 96 sau ceva de genu.
|
Re: Masini vazute in Sibiu
Eu zic ca e Vauxhall Monaro.
|
Re: Masini vazute in Sibiu
este honda prelude, vauxhall monaro este exclusiv pt regatul unit al marii britanii
|
Re: Masini vazute in Sibiu
jur ca am vazut in sibiu un vauxhell. nu stiu exact ce model dar semana cu asta si avea 2 tobe:oops:
|
Re: Masini vazute in Sibiu
Quote:
Vauxhall e intr-adevar Opel-ul englezesc plus cateva modele australiene(unele imprumutate de la americani). De exemplu Pontiac GTO din 2006 a s-a vandut Holden Monaro in Australia care la randul lui se vinde Vauxhall Monaro in UK. La fel cum actuala Opel Insignia se vinde Buick Regal in America. Si etc. |
Re: Masini vazute in Sibiu
1 Attachment(s)
MMM...
|
Re: Masini vazute in Sibiu
3 Attachment(s)
Pana apare Bugatti-ul ala de se zvonea mai sus, merge si un Murcielago:))
|
Re: Masini vazute in Sibiu
Hehe , veche dar buna masina
|
Re: Masini vazute in Sibiu
Quote:
|
Re: Masini vazute in Sibiu
si pe langa asta, a dat cu spatele de si-a julit un senzor de parcare. Si-a pus omu unul de culaore neagra sa vada toti ca are senzori =))
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:04. |
- Copyright 2026 4Tuning