Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sibiu (https://forum.4tuning.ro/331-sibiu.html)
-   -   Masini vazute in Sibiu (https://forum.4tuning.ro/331-sibiu/27956-masini-vazute-sibiu.html)

I5@k 05-12-10 19:33

Re: Masini vazute in Sibiu
 
intrebam care isi permit veyron in sibiu!....ca dupa cate stiu io aici se vorbeste despre sibiu nu la nivel national ;)

bDzz 05-12-10 20:36

Re: Masini vazute in Sibiu
 
http://www.tribuna.ro/stiri/evenimen...uro-42040.html
din cate vad is destui chiar daca e din 2009

I5@k 06-12-10 09:19

Re: Masini vazute in Sibiu
 
Mda ...interesant...acuma sa vedem care isi ia...sa nu facem prea mult offtopic...

X_T 14-12-10 23:18

Re: Masini vazute in Sibiu
 
1 Attachment(s)
Nu stiu ce marca e, poate ma ajutati voi. Am vazut-o de cateva ori prin sibiu :D

SynTheLaZ 15-12-10 00:10

Re: Masini vazute in Sibiu
 
Pontiac Bonneville din 2005 cumva ?



Defapt cred ca e Pontiac Sunfire din 2005 :rolleyes2

PaulMIG 15-12-10 16:39

Re: Masini vazute in Sibiu
 
e Honda Prelude de prin 96 sau ceva de genu.

CCCCOR 15-12-10 20:28

Re: Masini vazute in Sibiu
 
Eu zic ca e Vauxhall Monaro.

Bassu_SIV 15-12-10 20:35

Re: Masini vazute in Sibiu
 
este honda prelude, vauxhall monaro este exclusiv pt regatul unit al marii britanii

bDzz 15-12-10 20:51

Re: Masini vazute in Sibiu
 
jur ca am vazut in sibiu un vauxhell. nu stiu exact ce model dar semana cu asta si avea 2 tobe:oops:

PaulMIG 16-12-10 04:21

Re: Masini vazute in Sibiu
 
Quote:

Originally Posted by CCCCOR (Post 3900868)
Eu zic ca e Vauxhall Monaro.

Pe viitor, cand nu crezi ceva, google-ul iti va fi mereu un prieten de nadejde. LET ME GOOGLE THAT FOR YOU

Vauxhall e intr-adevar Opel-ul englezesc plus cateva modele australiene(unele imprumutate de la americani). De exemplu Pontiac GTO din 2006 a s-a vandut Holden Monaro in Australia care la randul lui se vinde Vauxhall Monaro in UK. La fel cum actuala Opel Insignia se vinde Buick Regal in America. Si etc.

T E N N Y - E 28-12-10 19:50

Re: Masini vazute in Sibiu
 
1 Attachment(s)
MMM...

CCCCOR 28-12-10 20:46

Re: Masini vazute in Sibiu
 
3 Attachment(s)
Pana apare Bugatti-ul ala de se zvonea mai sus, merge si un Murcielago:))

ChuckyOvi 28-12-10 21:39

Re: Masini vazute in Sibiu
 
Hehe , veche dar buna masina

tfsi 28-12-10 21:56

Re: Masini vazute in Sibiu
 
Quote:

Originally Posted by T E N N Y - E (Post 3935586)
MMM...

M ca M, dar sta pe trecerea de pietoni...

DorinSB 28-12-10 23:06

Re: Masini vazute in Sibiu
 
si pe langa asta, a dat cu spatele de si-a julit un senzor de parcare. Si-a pus omu unul de culaore neagra sa vada toti ca are senzori =))


All times are GMT +2. The time now is 06:04.

- Copyright 2026 4Tuning