![]() |
Re: Masina mea...
:suspiciou propun o liniuta vineri :) :boogy: ai inmatriculat`o?
|
Re: Masina mea...
da, am inmatriculat-o. da cu cine vrei sa faci o liniuta Chucky? :D
|
Re: Masina mea...
liniute ......ce liniute .... ?:rolleyes2:rolleyes2
|
Re: Masina mea...
cu tine X_T :P.
Liniute legale HMM :)) nu dalea de traws pe nas |
Re: Masina mea...
nici eu nu ma refeream la liniute dealea . legale sau ilegale .......dati un semn cand organizeaza cnv !:!:
|
Re: Masina mea...
de acord,chucky! la cat si unde? :-D
|
Re: Masina mea...
intra pe intalnirile noastre sa incheiem aici
|
Re: Masina mea...
Hi Bassu_SIV. That's a nice car! And its exhaust looks good too.
|
Re: Masina mea...
8 Attachment(s)
salutare.sunt si eu nou pe forum si as vrea sa imi prezint si bora mea 1,6 16v 105 caluti din fabrica acum cred ca mai vre-o 100... modificari nu prea are,doar folie pe geamuri(luneta si laterale),acum urmeaza fata si la interior un cd pionner+4 boxe magnat in portiere+subwoofer blaupunkt si o statie blaupunkt.cam atat:D
vw bora 1,6 16v tornado red |
Re: Masina mea...
Sa imi prezint si eu masinuta....
Opel corsa B, motor 1.4i.... rapoarte lungi de viteza:D masina e a familiei de vreo 3 ani... Are nevoie de multe modificari...in special la partea de culoare...unde e sarit lacul...se rezolva... Singurul lucru la care tin este playerul ... JVC-kd611... cumparat din banii mei... urmeaza sistemul de componente pioneer..dar nu am timp sa il montez... am si inele mdf cumparate:D Planuri sunt multe pentru mica bestie..dar finante ba Cam asa arata... https://img510.imageshack.us/i/dsc07486m.jpg/ https://img15.imageshack.us/i/dsc07526tz.jpg/ https://img716.imageshack.us/i/dsc07482c.jpg/ Pro-contra... sunt binevenite... |
Re: Masina mea...
Salut bine ati venit pe forum, frumoasa bora dar nici corsa nu se lasa mai prejos, cat mai multi km fara probleme.
P.S: rco84 cam cum stai cu consumul la bora ? ca si eu pe astra am tot 1.6 16v si ma cam usuca de bani :D |
Re: Masina mea...
mosneagule frumoasa masina...masinii aleia ii pot fi aduse multe modificari dar necesita "timp" daca ma intelegi..;)
|
Re: Masina mea...
Quote:
|
Re: Masina mea...
daca as avea si io consum de 8 as fi in culmea fericirii dar mie imi ia in jur de 11 jum in oras la schimbat lejer la 3.500.poate as avea si eu consum de 9 jum daca as merge pana in 2500 de ture
|
Re: Masina mea...
ti s-ar strica motoru` si ti ar creste barba. Nu exagera, consum de 11 e ok , in oras.... daca ar fi pretu` benzinei undeva la 2 lei / litru sa vezi ce numa`n rosu ai schimba.
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:42. |
- Copyright 2026 4Tuning