Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sibiu (https://forum.4tuning.ro/331-sibiu.html)
-   -   Masina mea... (https://forum.4tuning.ro/331-sibiu/27160-masina-mea.html)

ChuckyOvi 15-12-10 20:29

Re: Masina mea...
 
:suspiciou propun o liniuta vineri :) :boogy: ai inmatriculat`o?

X_T 15-12-10 21:58

Re: Masina mea...
 
da, am inmatriculat-o. da cu cine vrei sa faci o liniuta Chucky? :D

SB09HMM 15-12-10 23:59

Re: Masina mea...
 
liniute ......ce liniute .... ?:rolleyes2:rolleyes2

ChuckyOvi 16-12-10 14:44

Re: Masina mea...
 
cu tine X_T :P.

Liniute legale HMM :)) nu dalea de traws pe nas

SB09HMM 16-12-10 16:12

Re: Masina mea...
 
nici eu nu ma refeream la liniute dealea . legale sau ilegale .......dati un semn cand organizeaza cnv !:!:

X_T 16-12-10 23:45

Re: Masina mea...
 
de acord,chucky! la cat si unde? :-D

ChuckyOvi 17-12-10 14:42

Re: Masina mea...
 
intra pe intalnirile noastre sa incheiem aici

fincsher 15-01-11 08:41

Re: Masina mea...
 
Hi Bassu_SIV. That's a nice car! And its exhaust looks good too.

rco84 16-01-11 17:29

Re: Masina mea...
 
8 Attachment(s)
salutare.sunt si eu nou pe forum si as vrea sa imi prezint si bora mea 1,6 16v 105 caluti din fabrica acum cred ca mai vre-o 100... modificari nu prea are,doar folie pe geamuri(luneta si laterale),acum urmeaza fata si la interior un cd pionner+4 boxe magnat in portiere+subwoofer blaupunkt si o statie blaupunkt.cam atat:D


vw bora 1,6 16v tornado red

Mosneagu 16-01-11 17:41

Re: Masina mea...
 
Sa imi prezint si eu masinuta....
Opel corsa B, motor 1.4i.... rapoarte lungi de viteza:D

masina e a familiei de vreo 3 ani...
Are nevoie de multe modificari...in special la partea de culoare...unde e sarit lacul...se rezolva...
Singurul lucru la care tin este playerul ... JVC-kd611... cumparat din banii mei... urmeaza sistemul de componente pioneer..dar nu am timp sa il montez... am si inele mdf cumparate:D
Planuri sunt multe pentru mica bestie..dar finante ba

Cam asa arata...
https://img510.imageshack.us/i/dsc07486m.jpg/
https://img15.imageshack.us/i/dsc07526tz.jpg/
https://img716.imageshack.us/i/dsc07482c.jpg/

Pro-contra... sunt binevenite...

OchoSB 17-01-11 04:36

Re: Masina mea...
 
Salut bine ati venit pe forum, frumoasa bora dar nici corsa nu se lasa mai prejos, cat mai multi km fara probleme.

P.S: rco84 cam cum stai cu consumul la bora ? ca si eu pe astra am tot 1.6 16v si ma cam usuca de bani :D

tino2119 17-01-11 07:45

Re: Masina mea...
 
mosneagule frumoasa masina...masinii aleia ii pot fi aduse multe modificari dar necesita "timp" daca ma intelegi..;)

rco84 17-01-11 12:42

Re: Masina mea...
 
Quote:

Originally Posted by OchoSB (Post 3992931)
Salut bine ati venit pe forum, frumoasa bora dar nici corsa nu se lasa mai prejos, cat mai multi km fara probleme.

P.S: rco84 cam cum stai cu consumul la bora ? ca si eu pe astra am tot 1.6 16v si ma cam usuca de bani :D

adevarul ii ca si pe mine ma cam usuca la bani.de cand am cumparat-o nu i-am facut nici-odata consumul....dar cred ca se invarte undeva in jurul la 8.

tino2119 17-01-11 12:53

Re: Masina mea...
 
daca as avea si io consum de 8 as fi in culmea fericirii dar mie imi ia in jur de 11 jum in oras la schimbat lejer la 3.500.poate as avea si eu consum de 9 jum daca as merge pana in 2500 de ture

lupalb 17-01-11 12:55

Re: Masina mea...
 
ti s-ar strica motoru` si ti ar creste barba. Nu exagera, consum de 11 e ok , in oras.... daca ar fi pretu` benzinei undeva la 2 lei / litru sa vezi ce numa`n rosu ai schimba.


All times are GMT +2. The time now is 15:42.

- Copyright 2026 4Tuning