![]() |
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
2 Attachment(s)
:arrow:
Restul dupa \"lacrimi de iubire\" |
3 Attachment(s)
Hai ca e pauza la telenovela :lol:
|
2 Attachment(s)
Publicitate iar...
|
2 Attachment(s)
:arrow:
|
Re:
Quote:
|
5 Attachment(s)
Si karmapa...
|
3 Attachment(s)
Asta (melodiile de mai sus) e tot ce am gasit de Sijano Vodjani, acum continuu sa caut ce mai ai nevoie.
|
niste melodii grecesti/turcesti din acelea cu tarabana gasesc pe la voi? :?
|
3 Attachment(s)
Ce net am si eu... merge bine cand merge, dar cade in fiecare seara.
|
Restul maine... Noapte buna !
|
Re:
Quote:
oricum frate, mersi mult de tot ... m-ai salvat |
alt topic care a ajuns la pagina 69 :lol:
se pare k ajung din ce in ce mai des pe aicea....need HELP..cu o melodie house...am inteles k se numeste ceva de genu : the girl that pulled the plug :? si daca nu e prea greu un Sax Project-click song..original..k am gasit numai mixuri.... |
1 Attachment(s)
Caut si eu melodia din clipul asta daca are cineva idee macar cum se cheama sau cine o canta...
|
caut si eu melodiile astea :
Ten La Fe - Mellow Man Ace I Want To Believe In You - Lori Carson/Paul Haslinger Siempre - La Ley pe odc nu dau de ele Multam !! |
| All times are GMT +2. The time now is 18:59. |
- Copyright 2026 4Tuning