Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Caut melodie! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2577-caut-melodie.html)

Michael 09-12-05 19:16

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"GolfTuning\"
foarte urgent caut

la familia codu penal 6-6 don baxter - de pe strada

pls

:arrow:

ZerO_CooL 09-12-05 19:26

2 Attachment(s)
:arrow:
Restul dupa \"lacrimi de iubire\"

ZerO_CooL 09-12-05 20:00

3 Attachment(s)
Hai ca e pauza la telenovela :lol:

ZerO_CooL 09-12-05 20:16

2 Attachment(s)
Publicitate iar...

ZerO_CooL 09-12-05 20:32

2 Attachment(s)
:arrow:

GolfuletzS 09-12-05 20:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Michael\"
Quote:

Originally Posted by \"GolfTuning\"
foarte urgent caut

la familia codu penal 6-6 don baxter - de pe strada

pls

:arrow:

Zeu zeu zeu :D :D ms

ZerO_CooL 09-12-05 20:45

5 Attachment(s)
Si karmapa...

ZerO_CooL 09-12-05 20:48

3 Attachment(s)
Asta (melodiile de mai sus) e tot ce am gasit de Sijano Vodjani, acum continuu sa caut ce mai ai nevoie.

c i k y 09-12-05 21:18

niste melodii grecesti/turcesti din acelea cu tarabana gasesc pe la voi? :?

ZerO_CooL 09-12-05 21:52

3 Attachment(s)
Ce net am si eu... merge bine cand merge, dar cade in fiecare seara.

ZerO_CooL 09-12-05 21:57

Restul maine... Noapte buna !

EvLSant0S 10-12-05 11:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZerO_CooL\"
Asta (melodiile de mai sus) e tot ce am gasit de Sijano Vodjani, acum continuu sa caut ce mai ai nevoie.

pai sina vodjani doar atat a scos , 2 albume :) n-ai ce sa mai gasesti :P
oricum frate, mersi mult de tot ...
m-ai salvat

Skillzu 10-12-05 17:55

alt topic care a ajuns la pagina 69 :lol:

se pare k ajung din ce in ce mai des pe aicea....need HELP..cu o melodie house...am inteles k se numeste ceva de genu : the girl that pulled the plug :?


si daca nu e prea greu un Sax Project-click song..original..k am gasit numai mixuri....

co-k 11-12-05 22:17

1 Attachment(s)
Caut si eu melodia din clipul asta daca are cineva idee macar cum se cheama sau cine o canta...

alex_maxx 12-12-05 14:42

caut si eu melodiile astea :


Ten La Fe - Mellow Man Ace
I Want To Believe In You - Lori Carson/Paul Haslinger
Siempre - La Ley

pe odc nu dau de ele

Multam !!


All times are GMT +2. The time now is 18:59.

- Copyright 2026 4Tuning