![]() |
Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
Rspect! masina ca masina,dar el este un baiat de nota 10+, felicitari pt timpul scos, stiu ca ai intinerit cu 10 ani cand ai vazut timpul scos...
|
Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
Acum masina are si pagina pe facebook. o puteti vedea si acolo
https://www.facebook.com/pages/VL-01...01223520059187 |
Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
2 Attachment(s)
10++ Bafta in continuare ! :twisted:
|
Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
felicitari pentru "nebunia" la care ai ajuns!
|
Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
Poze,filmari de la arad?
felicitari pt locul 1!!!!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 19:09. |
- Copyright 2026 4Tuning