![]() |
Re: Custom Garage Bucureşti
9 Attachment(s)
Quote:
Ms frumos. |
Re: Custom Garage Bucureşti
salut, cat ma costa si pe mn o capota bad boy la un golf 4? executi si incinte de subwoofer la comanda? daca executi asa ceva cat ma costa si pe mn sa imi faci unul in locul din stanga spate- porbagaj? ms anticipat
|
Re: Custom Garage Bucureşti
salut. un set de geamuri clare pt farurile de tico? astept un raspuns cu pretul pe PM. ms
|
Re: Custom Garage Bucureşti
1 Attachment(s)
sal unprer pt o prelungire bara fata riger modelul de golf 4 din poza atasata dar sa fie facut pentru o bara originala de golf3?pregatit pt vopsit?
|
Re: Custom Garage Bucureşti
de astati am deschis si o pagina de facebook pentru ca toata lumea sa isi expuna modificarile aduse masinii atat cat si cerintele viitoare legate de modificari , ca si pana acum va rog sa postati poze cu masina in stadiul actual si o poza sau mai multe cu ceea ce ati vrea sa modificati ,nu ezitati sa sunati si sa lasati PM cu cerintele voastre ( in mare parte a timpului suntem foarte ocupati si nu avem foarte mare timp pentru a sta la PC , e mai simplu de raspuns la un telefon ),multumesc pentru intelegere
https://www.facebook.com/pages/Custo...9226313?ref=hl |
Re: Custom Garage Bucureşti
Vezi ca pe pagina voastra de facebook mai sunt poze si cu lucrari de ale mele. Nu e frumos sa va faceti reclama pe carca altora;)
|
Re: Custom Garage Bucureşti
Quote:
|
Re: Custom Garage Bucureşti
Quote:
|
Re: Custom Garage Bucureşti
Vezi ca sunt poze puse de pe threadu asta, posibil sa fi facut fiecare cate ceva la o masina dar asta nu inseamna ca ai sau avem drepturi depline asupra pozelor , semnaleaza poza si o sterg de se site sa nu mai apara si alte discutii , marea majoritate a masinilor modificate de noi au stickere puse pe undeva ;)
|
Re: Custom Garage Bucureşti
Este poza cu fata de usa de Peugeot 307;)
|
Re: Custom Garage Bucureşti
salutare,zi-mi si mie un pret pt un bad boy look la un citroen c4 model facelift hatchback an 2009+vopsit ,astept raspuns,bafta!!
|
Re: Custom Garage Bucureşti
1 Attachment(s)
salut!cat ma costa un spoiler fata ca cel din din poza dar fara suport de proiectoare pregatit pt vopsire?multumesc
|
Re: Custom Garage Bucureşti
salut! am si eu un cielo din 2007 si vreau un bad-boy...un pret se poate ?
|
Re: Custom Garage Bucureşti
4 Attachment(s)
Bad Boy si porbagaj clean cu deschidere din interior!
Salut. in primul rand vreau sa le multumesc baietilor de la Custom Garage Catalin si Madalin pentru lucrarile lor , deci pe o scara de la 1-10 vor lua de departe 10 sa va zic si de ce.. Vorbesti cu ei la telefon fara a te repezi , iti explica tot ce vrei sa afli, cand am ajuns la ei ..niste baieti de nota 10 ...poti conversa cu ei orice , iti explica tot ce fac acolo , pasii urmati de ei pentru a intelege si tu , lucreaza cu grija si sa nu uitam in ultimul rand..pretul mic fata de multi altii...pret mic calitate mare ;) deci..Baieti va multumesc pentru lucrare si sa nu uitam pentru pizza:)) ( aveti grija cu catalin ca nu suporta tigarile :)) ) Bft in continuare ! Sa va mai vand un pont , sunati pe numerele pe care le au postate pentru ca o sa luati mult mai repede legatura cu ei , baietii au treaba si nu prea au timp pentru a intra pe net ! |
Re: Custom Garage Bucureşti
salut. as vrea sa vopsesc in culoarea masinii elemetele cromate de pe un Logan ph2 si un set de pleoape. poti sa le faci ? cam la ce pret ? multumesc. :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:25. |
- Copyright 2026 4Tuning