![]() |
Re: Club Fiat Punto Tuning
salut tuturor iubitorilor de masini(in special "puntistilor") sunt noua posesoare a unui punto.Am si eu loc pe forum? :)
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
1 Attachment(s)
Quote:
cum sa nu,:-P bine ai venit,ce model de punto ai? :-) |
Re: Club Fiat Punto Tuning
Punto 2002 1.2cmc 80cp rosu...am vrut sa il vand :oops: dar m-am razgandit.. vreau sa il bag la un tuning...sa vedem ce va iesi :) v-am pupat multumesc de locul acordat:D
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
felicitari :)....
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
sal.vreau si eu o toba sport niste praguri aveti idee de unde sa iau..respect
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
sal.vreau si eu o toba sport niste praguri aveti idee de unde sa iau..respect pentru fiat punto 2001 1.2
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
da ....suna la 0722590849...dennis ...reprezentanta momo romania
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
deci un turbo sau supercharger nu se gaseste pt hgt??
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
Quote:
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
scuze turbocharger....sau supercharger nu turbo.....pt admisie nu evacuare dar ms oricum lucian
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
salut,stie cineva de unde pot cumpara niste pleoape pentru un punto din 97 :).
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
Quote:
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
Salut, sunt nou pe aici. Tocmai mi-am cumparat un Punto 1.2 8V din 2002 4 usi, arata ca al lui vlad_VSV :)
Am si eu cateva intrebari(deocamdata) despre masina: 1) am atarnat de oglinda un fir(firul nu iese din oglinda, ci din tavan in dreptul oglinzii) cu ceva in capat ca si cum ar fi un microfon, banuiesc ca e un senzor, ce poate fi? 2) in exteriorul farului este un bec, daca ii pot zice astfel care pur si simplu nu lumineaza niciodata, am auzit ca ar putea fi proiectoare, insa nu gasesc buton pentru asa ceva, si daca stau si ma uit atent nici bec nu vad in far. 3) am un buton sub cheie, chiar pe butuc, in partea de jos, putin curbat, stie cineva ce este? la mine nu face nimic. 4) cum faceti sa aveti lanternele(pozitia) pornita cand motorul este oprit? la mine cand iau contactul se sting toate luminile cam atat deocamdata:) multumesc |
Re: Club Fiat Punto Tuning
eu zic k la 1 sunt ceva"ramasite" de la un carkit.. dar nu ma bag mai mult ca poate gresesc
|
Re: Club Fiat Punto Tuning
butonul de sub cheie de care zici tu daca apesi pe el raman pozitile aprinse si cand motorul e stins
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:20. |
- Copyright 2026 4Tuning