![]() |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
7 Attachment(s)
Azi am vopsit usile spate (manerele de la usi spate),aripile si prelungirea pe spate,in culoarea masini,nu am finisat deloc ,am zis sa nu sara la rar in ochi acel albastru ,acum trebuieste manerele sa le prind
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Sfatul meu super prietenesc, schimba farurile cu unele normale, scoate toba si pune stoc, pune lucasuri portocali pe aripi si daca nu ai autorizatie la fotia spate sa dispara si aia... iti garantez eu ca tu te duci acolo pt anvelope si pt ce te-a mai luat si nu o sa primesti talonu pentru ce ti-am aratat eu mai sus...
Iti zic asta ca am un prieten care la luat pt toba si faruri sa dus cu cele rezolvate si la luat pt leduri de la numar anvelope si alte nimicuri, doar de ainaibi... |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
am si eu o intrebare....daca ma opreste politia si imi baga masina la verificat..si nu ii dau talonul..(nu il am la mine).au voie sa imi ia numerele dupa masina...??este vreo lege??
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
Politaiu mia zis actele la control,... eu ileam dat,de vedeam raru spuneam ca le-am pierdut certificatu cel mai rau caz dadea 4 mil pentru neprezentare de acte...dar eu ne vazundui am dat actele , am crezut cai control de rutina cand colo dupa colt raru,naveam ce face dadusem talonu la el,Am vrut sa refuz dar mi-a zis ca tot iti iau talonu pentru ca ai cauciucuri prea late pe spate ,el mia zis ca ies mai in avantaj daca bag masina pe rar si cand colo.........jigodia mai rau mia facut,asta e cand o sa mai ma opreasca zic ca,am pierdut certificatu,nare voie sa-ti ia numerele..... |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Baieti cu ce sa prind manerele banda dubla adeziva,horsuburi ? da-timi o ideie ceva pentru moment nu stiu daca or sa traga de ele...peurma vreau sa le dau jos
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Incearca sa lipesti clapete de pe CN4 cu banda dubluadeziva...:rolleyes2..chiar daca e decat pe spate...
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
Ar fi bine cu banda dar problema e ca daca trag de ele atunci ai belea ca isi dau seama. Si iara cu horsuruburi trebe data gaura in usa si apoi astupate la loc.... Deci sunt si avantaje si dezavantaje nush ce sa iti zic |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
SAu manerele pe spate poti sa le pui cu silicon transparent,pui mai mult si cand o sa traga de ele cred ca nu o sa cada.
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
la treaba cu RAR poti sa ii zici ce vrei daca e sa te futa te fute... De exemplu iti vine citatia acusa sa te duci sa lasi certificatul la sectia de politie unde apartii...la fel cu permisul.... Deci daca vrea te poate face... Sfatul meu e sa mergi cu tupeu ii dai 100 lei si iei RAR :D
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
De stiam de suma pe care mi-o dau le lasam cheile de la masina si plecam |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
Astia isi fac amenzile dupa cum vror ei |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:34. |
- Copyright 2026 4Tuning