Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Alex30 20-01-11 23:44

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4005940)
alex ea nu are permis inca, are 19 ani dar nu a dat de permis, dar i.am zis de club si parea aproape mai incantata decat mine si a zis ca vrea sa intre chiar daca nu are permis si daca putem sa o luam si pe ea....si i.am zis sa vb si cu baietii ca nu pot sa i.au hotarari asa fara sa intreb si promit ca duminica o sa urc poze cu posibili membrii dream works cta:twisted::twisted:

Asteptam sa vedem si membrii din Ct-a...pai din partea mea cred ca puteti sa o primiti momentan si fara permis. Convinge-o sa dea cat mai repede :-)

Sonny™ 20-01-11 23:46

Re: DreamWorks
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by andreibadea (Post 4005947)
viitorul suna bine!!!..:D:D:D:D

:twisted: masina lui ingerasul99...da.ti acceptul?un baiat super de treaba si masina nu mai e de vanzare si a intrat la modificari majore:twisted:

i.am zis alex si mi.a zis ca o sa dea cat mai repede daca e vorba si de club;)

NXdev 20-01-11 23:56

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4005976)
:twisted: masina lui ingerasul99...da.ti acceptul?un baiat super de treaba si masina nu mai e de vanzare si a intrat la modificari majore:twisted:

i.am zis alex si mi.a zis ca o sa dea cat mai repede daca e vorba si de club;)

Ah, cat imi place...low and slow :twisted:.Din ce am vazut pe forum, tipul e de treaba, din partea mea are acceptul.

Ingerasul99 20-01-11 23:58

Re: DreamWorks
 
Salut baieti ,am vb cu sonny azi si in seara asta, speram ca in cel mai scurt timp posibil sa avem masinile pregatite pt deschiderea filialei , urmeaza sa facem o preselectie in weekend , sa vedem ce cade.

PDV_1989 21-01-11 00:05

Re: DreamWorks
 
Ingerasul99 - ai "fusta" ca a mea :))

DW : Sper ca nu s-a uitat faza cu benzinaria pentru vineri acum ;)

Ingerasul99 21-01-11 00:08

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 4006008)
Ingerasul99 - ai "fusta" ca a mea :))

DW : Sper ca nu s-a uitat faza cu benzinaria pentru vineri acum ;)

te referi la cea de g3? urmeaza una de gti mai lata.

Sonny™ 21-01-11 00:09

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 4006013)
te referi la cea de g3? urmeaza una de gti mai lata.

ce va mai plac "fustele" si odata cu ea sper sa vina si proiectoarele alea;)

Alex30 21-01-11 00:15

Re: DreamWorks
 
Si din partea mea acceptul! Low low low :-). Bafta baieti in weekend sa veniti cu poze si cu o lista cat mai mare

Sonny™ 21-01-11 00:18

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 4006027)
Si din partea mea acceptul! Low low low :-). Bafta baieti in weekend sa veniti cu poze si cu o lista cat mai mare

zuz.ule nu prea as vrea asta...o sa venim cu ceva propuneri, dar sper sa selectam baieti de treaba si mai bine putini decat multi si degeaba;)

andreibadea 21-01-11 00:18

Re: DreamWorks
 
ce placut e sa vezi o Dacie modificata cu gust...low, slow, si fara chiciuri pe ea...un bad boy, fara manere pe spate si albul ala curat face totul!!!...

Alex30 21-01-11 00:19

Re: DreamWorks
 
Corect Sonny. Conteaza calitatea nu cantitatea ;)

Ingerasul99 21-01-11 00:27

Re: DreamWorks
 
Ma bucur ca va place , masinuta mea, am mai multe idei pt ea , le fac cat pot de repede, momentant lucrez la mecanica .

PDV_1989 21-01-11 00:28

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 4006055)
Ma bucur ca va place , masinuta mea, am mai multe idei pt ea , le fac cat pot de repede, momentant lucrez la mecanica .

In principal sa faci mecanica, exteriorul la urma ;)
app, si eu tot de gti vreau sa pun din acelasi motiv dar astept sa isi cumpere rzv-u :))

bib_andrey 21-01-11 00:35

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Am incercat si eu ceva..sunt incepator in domeniul asta..
Imi cer scuze daca am omis pe cineva :-s

andreibadea 21-01-11 00:37

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 4006065)
Am incercat si eu ceva..sunt incepator in domeniul asta..
Imi cer scuze daca am omis pe cineva :-s

Foarte tare!!


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning