Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   STREET LEGAL Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/206221-street-legal-ploiesti.html)

shantzu 02-05-11 13:20

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 4296623)
mie mi se pare ca seamana mai mult cu o bara fatza alpina,sper sa nu ma insel

Alpina e dreapta , fara "striatii" :-)
P.S. Vezi ca am uitat in Multiplita un pulover si o camasa.Ai grija de ele , sau daca ai drum pe la mine pe acasa poti sa le lasi direct acolo :lol::lol:

T@zMania 02-05-11 13:23

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 4296628)
Alpina e dreapta , fara "striatii" :-)
P.S. Vezi ca am uitat in Multiplita un pulover si o camasa.Ai grija de ele , sau daca ai drum pe la mine pe acasa poti sa le lasi direct acolo :lol::lol:

pot sa le pastrez ca amintire?...trec eu sa ti le aduc,te sun inainte;)
on:bara din poza pusa de vlad e custom,o corcitura care aduce si spre alpina[asa mi se pare mie]

Bengy_BLS 02-05-11 13:24

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 4296315)
as putea sa incerc dar nu iese ca una din plastic niciodata. aia e din plastic.

Daca dai zoom pe poza , ai sa vezi ca e facuta din 2 laterale lipite la jumate , se vede ca e facuta si nu cumparata , da , intr-adevar din plastic... se rezolva cu 2 masti de bmw la Katy cu fibra fiindca are aparat de sudura in plastic.
apoi un pic de chit pt plastic (nu de altceva) , vopsea neagra mat sau texturata (ca plasticul , un spray e vreo 60 ron ,dar merita) si gata , grila custom cu bani putini. La Jom masca aia era vreo 120/135 euro , nu mai stiu exact , i-am adus eu cuiva din Cluj cand ma ocupam cu asa ceva.
Concluzia este ca e mai ieftina varianta mea.
Ma suni pt detalii ca iti explic eu cum se face .
Bafta

alexone 02-05-11 13:45

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 4296621)
chestia asta nu trebuia scrisa pe un forum public, si spun astea doar din motive de etica ;)
ipotetic vorbind daca eu vreoiam sa ma tin dupa voi cu vreo 5-6 spargatori de petreceri cum ma impiedicatzi sa vin?;)
ideea era in felul urmator:daca avetzi treburi 'personale '' de discutat,le discutati in privat,nu pe un forum public,unde o remarca de genul celei de mai sus suna [ca sa ma exprim civilizat] urat.
e treaba voastra cum va petreceti timpul liber si ca sa o zic pe sleau,nu ati ajuns atat de sus si de importantzi incat sa doreasca lumea sa se bage printre voi cu japca.
inca imi mentin parerea,aveti printre voi niste oameni extraordinari[nu dau nume],la fel cum aveti si ''scursuri'',la fel nu dau nume.
urmaresc cu interes topicul vostru din pura curiozitate....un inceput in fortza si doar atat.promiteati destul de mult.
ps.alexone,faptul ca faci parte dintr-un ''club auto'' nu te face sa fii mai presus cu nimic fata de altii...pe scurt,NU MAI SUFERITZI,unii din voi .

Nu sufera nimeni de nimic ... se pare ca nu intelegi sau nu vrei sa intelegi punctul meu de vedere.
Daca vrei continuam discutia pe P.M. sa nu poluam topicul aiurea.

vali-05rzj 02-05-11 15:14

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
intru si eu pe street legal ,sa vad ce mai face lumea pe aici si cind colo va gasesc certinduva;
NUI FRUMOS!

alexone 02-05-11 15:58

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Nu ne certam nea Vali, schimbam si noi opinii.
Cum mai merge pisica fetei?

vali-05rzj 02-05-11 16:07

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by alexone (Post 4296957)
Nu ne certam nea Vali, schimbam si noi opinii.
Cum mai merge pisica fetei?

merge de rupe ,ca are tacsu grija de ea si mai apeleaza tacsu si la prieteni cind are nevoie de ajutor,l

GiGiCarbiT 02-05-11 19:14

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Grila Fata e Facuta....cauta pe net ..era un tutorial pe undeva!Prelungirea este prelungire BBS!

GiGiCarbiT 04-05-11 23:31

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
1 Attachment(s)
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Bengy_BLS 04-05-11 23:53

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 4303653)
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

=)))))))) Nas zici ca e Obama cand se uita cum il omoara pe BenLaden =)))))))) , iar aia cu manache e mortala , chiar asa e

Sobi 04-05-11 23:57

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 4303653)
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Mare sandilau esti :))

Vrea careva ?
https://www.youtube.com/watch?v=MUr5qJAIRqw

Bengy_BLS 05-05-11 01:32

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by Sobi (Post 4303696)
Mare sandilau esti :))

Vrea careva ?
https://www.youtube.com/watch?v=MUr5qJAIRqw

cati bani? ca arata tentant rau

Sobi 05-05-11 12:14

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by Bengy_BLS (Post 4303779)
cati bani? ca arata tentant rau

Cred ca undeva ~900.. Caut mai sa vad daca e ceva mai jos... E plug & pray, se conecteaza direct pe obd..

alexone 05-05-11 12:17

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by Sobi (Post 4304587)
Cred ca undeva ~900.. Caut mai sa vad daca e ceva mai jos... E plug & pray, se conecteaza direct pe obd..

Tare rau asta ... "plug & pray".
Bagi mufa si te rogi sa mearga.

GiGiCarbiT 05-05-11 12:17

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by Sobi (Post 4304587)
Cred ca undeva ~900.. Caut mai sa vad daca e ceva mai jos... E plug & pray, se conecteaza direct pe obd..



900 de ce ma? Lei ... euro!?:lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:29.

- Copyright 2026 4Tuning