![]() |
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
P.S. Vezi ca am uitat in Multiplita un pulover si o camasa.Ai grija de ele , sau daca ai drum pe la mine pe acasa poti sa le lasi direct acolo :lol::lol: |
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
on:bara din poza pusa de vlad e custom,o corcitura care aduce si spre alpina[asa mi se pare mie] |
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
apoi un pic de chit pt plastic (nu de altceva) , vopsea neagra mat sau texturata (ca plasticul , un spray e vreo 60 ron ,dar merita) si gata , grila custom cu bani putini. La Jom masca aia era vreo 120/135 euro , nu mai stiu exact , i-am adus eu cuiva din Cluj cand ma ocupam cu asa ceva. Concluzia este ca e mai ieftina varianta mea. Ma suni pt detalii ca iti explic eu cum se face . Bafta |
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
Daca vrei continuam discutia pe P.M. sa nu poluam topicul aiurea. |
Re: STREET LEGAL Ploiesti
intru si eu pe street legal ,sa vad ce mai face lumea pe aici si cind colo va gasesc certinduva;
NUI FRUMOS! |
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Nu ne certam nea Vali, schimbam si noi opinii.
Cum mai merge pisica fetei? |
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
|
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Grila Fata e Facuta....cauta pe net ..era un tutorial pe undeva!Prelungirea este prelungire BBS!
|
Re: STREET LEGAL Ploiesti
1 Attachment(s)
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
|
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
Vrea careva ? https://www.youtube.com/watch?v=MUr5qJAIRqw |
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
|
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
|
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
Bagi mufa si te rogi sa mearga. |
Re: STREET LEGAL Ploiesti
Quote:
900 de ce ma? Lei ... euro!?:lol::lol::lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 05:29. |
- Copyright 2026 4Tuning