![]() |
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Calitatea 2 ce inseamna ca pret pentru 4 anvelope si cam cati mm au ?
|
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
salut.m-ar interesa doua anvelope pirelli sotto zero 225-40-18.multumesc anticipat
|
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Quote:
normale sau runflat? |
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Quote:
|
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Quote:
sau asta: http://www.google.ro/imgres?um=1&hl=...82&tx=64&ty=62 ? |
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
[QUOTE=Argentis;5274584]asta : http://www.google.ro/imgres?um=1&hl=...9,r:1,s:0,i:85
sau asta: http://www.google.ro/imgres?um=1&hl=...82&tx=64&ty=62 modelul asta imi trebuie |
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
am doar celalalt model, si e runflat. mai am michelin alpin, si hankook.
|
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
up...
|
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
2 anvelope de iarna 255 35 R18 indice V , DOT minim 2010 si uzura cat mai mica ?
Nu le vreau pe cele mai ieftine, le vreau pe cele mai bune. |
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Quote:
-pirelli sotto zero 2, 2 buc Runflat(mai slabute pe mijloc) dot 2010 840 perechea, transport gratuit. -pirelli sotto zero 1, normale, doturi 2008-2009 foarte bune, 840 perechea , transport inclus(recomandarea mea ca fiind cele mai bune) |
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
sottozero 1 sunau foarte bine dar problema este ca, pe viitor voi avea nevoie si de 2 x 225 40 r18 si vreau acelasi desen, dar din pacate din cautarile mele nu exista sottozero 1 pe dimensiunea asta , doar sottozero 2.
Nu vei mai primi? Unele sottozero 2 in stare mai buna decat acelea? |
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
175/70/R13 Iarna profil minim 5mm un set de 4 un pret daca se poate ?:)
|
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Salut,
un pret pentru 2 bucati 165/60 R14 iarna? Calitatea 1, dot si niste poze. Bafta |
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Quote:
|
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Quote:
la doua din ele nu am cum sa atasez poze din lipsa de timp. si la celelalte doua, eventual daca ma sunati maine sa imi amintiti, voi suna baiatul de pe acel depozit si va va atasa. mai aveti si varianta de 155/65/14, la 135 buc. |
| All times are GMT +2. The time now is 04:42. |
- Copyright 2026 4Tuning