Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA! (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/203274-argentis-anvelope-ocazie-oferta.html)

sancea 04-12-12 09:11

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
Calitatea 2 ce inseamna ca pret pentru 4 anvelope si cam cati mm au ?

cristy7610 04-12-12 21:12

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
salut.m-ar interesa doua anvelope pirelli sotto zero 225-40-18.multumesc anticipat

Argentis 05-12-12 07:25

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
Quote:

Originally Posted by cristy7610 (Post 5273714)
salut.m-ar interesa doua anvelope pirelli sotto zero 225-40-18.multumesc anticipat

sottto zero 1 sau 2?
normale sau runflat?

cristy7610 05-12-12 09:49

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
Quote:

Originally Posted by Argentis (Post 5274064)
sottto zero 1 sau 2?
normale sau runflat?

pe ele scrie sotto zero winter 240 si sunt normale.

Argentis 05-12-12 16:26

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
Quote:

Originally Posted by cristy7610 (Post 5274174)
pe ele scrie sotto zero winter 240 si sunt normale.

asta : http://www.google.ro/imgres?um=1&hl=...9,r:1,s:0,i:85

sau asta:

http://www.google.ro/imgres?um=1&hl=...82&tx=64&ty=62 ?

cristy7610 05-12-12 18:39

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
[QUOTE=Argentis;5274584]asta : http://www.google.ro/imgres?um=1&hl=...9,r:1,s:0,i:85

sau asta:

http://www.google.ro/imgres?um=1&hl=...82&tx=64&ty=62 modelul asta imi trebuie

Argentis 06-12-12 09:26

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
am doar celalalt model, si e runflat. mai am michelin alpin, si hankook.

Argentis 09-12-12 09:23

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
up...

AndreiKMK 09-12-12 21:46

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
2 anvelope de iarna 255 35 R18 indice V , DOT minim 2010 si uzura cat mai mica ?

Nu le vreau pe cele mai ieftine, le vreau pe cele mai bune.

Argentis 10-12-12 07:05

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
Quote:

Originally Posted by AndreiKMK (Post 5279661)
2 anvelope de iarna 255 35 R18 indice V , DOT minim 2010 si uzura cat mai mica ?

Nu le vreau pe cele mai ieftine, le vreau pe cele mai bune.

stoc :

-pirelli sotto zero 2, 2 buc Runflat(mai slabute pe mijloc) dot 2010 840 perechea, transport gratuit.

-pirelli sotto zero 1, normale, doturi 2008-2009 foarte bune, 840 perechea , transport inclus(recomandarea mea ca fiind cele mai bune)

AndreiKMK 10-12-12 10:41

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
sottozero 1 sunau foarte bine dar problema este ca, pe viitor voi avea nevoie si de 2 x 225 40 r18 si vreau acelasi desen, dar din pacate din cautarile mele nu exista sottozero 1 pe dimensiunea asta , doar sottozero 2.

Nu vei mai primi? Unele sottozero 2 in stare mai buna decat acelea?

Robotzel88 10-12-12 13:20

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
175/70/R13 Iarna profil minim 5mm un set de 4 un pret daca se poate ?:)

chelloo83 10-12-12 13:45

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
Salut,
un pret pentru 2 bucati 165/60 R14 iarna? Calitatea 1, dot si niste poze.

Bafta

Argentis 10-12-12 17:05

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
Quote:

Originally Posted by AndreiKMK (Post 5280115)
sottozero 1 sunau foarte bine dar problema este ca, pe viitor voi avea nevoie si de 2 x 225 40 r18 si vreau acelasi desen, dar din pacate din cautarile mele nu exista sottozero 1 pe dimensiunea asta , doar sottozero 2.

Nu vei mai primi? Unele sottozero 2 in stare mai buna decat acelea?

exista sotto 1 pe dimensiunea asta. masina e 4*4? de ce urmariti neaparat acelasi profil?

Argentis 10-12-12 17:08

re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
 
Quote:

Originally Posted by chelloo83 (Post 5280346)
Salut,
un pret pentru 2 bucati 165/60 R14 iarna? Calitatea 1, dot si niste poze.

Bafta

stoc 4. 140 buc, transport inclus.

la doua din ele nu am cum sa atasez poze din lipsa de timp. si la celelalte doua, eventual daca ma sunati maine sa imi amintiti, voi suna baiatul de pe acel depozit si va va atasa.

mai aveti si varianta de 155/65/14, la 135 buc.


All times are GMT +2. The time now is 04:42.

- Copyright 2026 4Tuning