![]() |
Re: Numere de inmatriculare
Se elibereaza pe iei la cerere :))
|
Re: Numere de inmatriculare
Quote:
|
Re: Numere de inmatriculare
Salut!
http://www.google.ro/imgres?q=numere...JkuTcDQ&zoom=1 Asa arata numarul de inmatriculare numai ca era de Romania. |
Re: Numere de inmatriculare
deci ce am vazut eu era un seria 5 e60 cu numar alb pe fata SOFIA , pe spate galben - cel mai sigur de anglia - nu am vazut pozitia volanului
|
Re: Numere de inmatriculare
OHOOOOO, pai asta e cu totul alta poveste! Probabil era adus din Marea Britanie, si atunci nu e nimic special. In GB, US, si alte cateva locuri, merge sa iti pui numere preferentiale, CUVINTE!! In GB de exemplu, exista licitatii specializate din punctul asta de vedere!!
In Ploiesti exista un Audi A8 care are numarul de inmatriculare A8 TVT. Nu stiu ce inseamna TVT, dar A8 sigur e pus intentionat acolo! |
Re: Numere de inmatriculare
Anglia, nu permite să ai doar litere la numărul de înmatriculare!
Reveniţi la subiect! Nu suntem în Mare Britanie, Spania, America, aşa că orice idee de număr străin este degeaba! |
Re: Numere de inmatriculare
Are dreptate Andi!Ba si totusi poate e facut la comanda si e pe riscul sau dar dece numere de genul asta au numa M5?
|
Re: Numere de inmatriculare
Am vazut si eu cateva numere haioase in braila.
mai demult era unu BR 60 STI ( si avea acoperit o parte din 6 ca sa arate ca un C si iesea COSTI) Un preot are la masina nr BR 11 SUS > IISUS si o masina de GB are nr BR 22 VGH galben in fata si alb in spate, si mai mereu il opreste politia si se ia de numerele lui, dar masina asa e inmatriculata in GB. |
Re: Numere de inmatriculare
Azi am vazut un VW cu nr IS 41 STF ( ai sa te f*t)si un logan alb modificat cu nr IS 26 ZUZ ca la un logan de pe forum!
|
Re: Numere de inmatriculare
Quote:
Nu zic că n-or fi şi specimene d-astea care şi-au luat numere, găndindu-se la ceea ce ai spus şi tu. Te-ai gândit că poate îl cheamă Ştefan/Ştefania? |
Re: Numere de inmatriculare
Quote:
|
Re: Numere de inmatriculare
Deci sa inteleg ca cei care injura nu-i cheama Stefan?
|
Re: Numere de inmatriculare
Quote:
|
Re: Numere de inmatriculare
Facepalm
|
Re: Numere de inmatriculare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:15. |
- Copyright 2026 4Tuning