Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/185940-e30-black-bear-pasiune-fiare-vechi.html)

BR-02-UUT 08-10-12 10:10

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
ba laly TACI TACIIIIIIIII ca ma faci de ras.......nu mai vb fara sa stii ...........deci diferentza era daca scotea filtru nu zic nu ...........da nu cum a zis el ca a pierdut dincauza ca nu avea filtru stok...........asta o sa o creada unu de 2 ani.........

BR-02-UUT 08-10-12 10:12

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
""Mda si mie nu mia tras bn ca am timoneria gripata si intra greu in trepte si pierdeam la schimbat."""mai laso dracu cum a mers cum a tras..........aia a fost

Nastase Bogdan 08-10-12 12:40

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Vineri seara am scos filtrul stock din carcasa si tubulatura care duce in spatele farului si masina nu a mai tras asa cum a facut-o cand m-am dat acum 3 saptamani...eu asta am zis, nu ca m-ai facut din cauza asta;)

Sper sa reusesc cat mai repede sa fac micile modificarile pe care mi le-am propus si incercam iar.

Iar despre tubulatura scoasa in far, in mod normal va trebui sa se simta in mod pozitiv;)..am sa facd asta si vedem..

CyPz 08-10-12 12:58

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Nu stiu daca ai spus....vii la 4tuningFEST ?:D
Ar fi:shock:.

Nastase Bogdan 08-10-12 13:34

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Quote:

Originally Posted by CyPz (Post 5201810)
Nu stiu daca ai spus....vii la 4tuningFEST ?:D
Ar fi:shock:.

Nu...am lasat toti banii sambata la o nunta...:evil:

Nastase Bogdan 18-10-12 21:26

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
6 Attachment(s)
Inca nu am reusit sa pun totul pe urs, mai am de lucru si la exterior si la interior, dar deocamdata ma bucur sa merg cu el asa cum este si sa-i rup cocoasa de fiecare data cand am benzina:-)

Cateva poze de azi..este echipat de distractie:rolleyes2

CyPz 18-10-12 21:43

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Ahh...ce-a patit parbrizul:cry:?

316i 18-10-12 23:23

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
S-ar spart. :D

Radu. 18-10-12 23:39

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Hopa...in weekend bahaos?:twisted::lol:

Nastase Bogdan 19-10-12 08:37

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Quote:

Originally Posted by Radu. (Post 5214672)
Hopa...in weekend bahaos?:twisted::lol:

Cam asa ceva:D

Parbrizul este praf dar nu-mi pasa, pana la primavara cand vine unul nou cu parasolar merge ursul si cu asta, nu-l deranjeaza:-)
La prima demontare s-a crapat putin iar cand l-am demontat a doua oara pentru vopsitorie s-a crapat pe toate partile, asta si din cauza chederului f inbatranit care era os, nu mai avea deloc elasticitate:rolleyes2

P.S: ieri mi-au ajuns clemele pentru bandourile de pe aripile spate.

comisaru 19-10-12 08:43

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Nu cumva ai dat parbrizul jos cu tot cu cheder (ca la Dacie) si de-aia s-a crapat de tot?

BimBim 21-10-12 00:24

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Salut! foarte frumoasa masina si respect toata munca ta....insa....cred ca nu se imbina prea bine stopurile late cu mtech 1......inguste cu mtech 2 merge...insa astea nu dau prea bine:D. Bafta si numai bine!

Radu. 22-10-12 13:50

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Ia Bogdane :D

https://www.youtube.com/watch?v=auXor4V051E
https://www.youtube.com/watch?v=WU6whYgPKRg
https://www.youtube.com/watch?v=bjzEGt_il9o

Se vad? La mine pe canal nu le pot vedea:???:

BR96FLR 22-10-12 15:20

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Quote:

Originally Posted by Radu. (Post 5218301)

Se vad!;)

Nastase Bogdan 22-10-12 20:42

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Quote:

Originally Posted by BimBim (Post 5216802)
Salut! foarte frumoasa masina si respect toata munca ta....insa....cred ca nu se imbina prea bine stopurile late cu mtech 1......inguste cu mtech 2 merge...insa astea nu dau prea bine:D. Bafta si numai bine!

Multumesc, mie imi place asa..si in plus, asa am cumparat masina:rolleyes2
Triple mici imi plac doar pe M3..in rest vin aiurea.

Multumesc Radule, se vad si se aud f bine.


All times are GMT +2. The time now is 17:25.

- Copyright 2026 4Tuning