![]() |
Re: E36 - coupe tex
Quote:
MS FRUMOS!:D |
Re: E36 - coupe tex
1 Attachment(s)
Quote:
dar mai bine iti faci un tricou de genu :):) |
Re: E36 - coupe tex
2 Attachment(s)
Quote:
A.C.A.B... tricou+stickeru asta pe masina cu ftp e pur sex pt politie :))) |
Re: E36 - coupe tex
Quote:
ala pe masina si's halit!!:shock::shock: |
Re: E36 - coupe tex
Quote:
|
Re: E36 - coupe tex
Ei oricum is analfabeti si nu stiu sa citeasca ce scrie pe stiker .. mai ales in engleza !! Poti sa scri pe masina toata cu literede 20 cm ca tot nu inteleg , o sa creada ca e reclama la guma sau ceva :D
Repet sugestia mea , fa copi la acte si daca dai de unu cretin ii dai xeroxurile sa vada ca ai acte ! Numerele prindele in suruburi de alea cu cap semisfera si nu le mai desface veci .. |
Re: E36 - coupe tex
Vorba aia cica prinde si mai bine numerele acolo sa le poti da jos numai cu spoiler cu tot:):):):) ca sa le faci si mai in giuda :)):):)
|
Re: E36 - coupe tex
eu am numerele prinse in nituri finute albe nici nu se observa :D (sa mai desfaca pla mea)
|
Re: E36 - coupe tex
bv boss...bine ca ai recuperat numerele.....;)
bafta si poate ne vedem cand o da caldura....vin pe la tine cu "denis"...:lol: |
Re: E36 - coupe tex
Quote:
Multa bafta |
Re: E36 - coupe tex
Quote:
sa n-o lase alin in urma mult;);) |
Re: E36 - coupe tex
Quote:
haha :)) se fac planuri de nunti , alea alea ? :D |
Re: E36 - coupe tex
Salut.frumoasa foc masina .Bine intretinuta , se vede ca esti pasionat.
Am inteles ca o vinzi ? |
Re: E36 - coupe tex
Quote:
|
Re: E36 - coupe tex
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:10. |
- Copyright 2026 4Tuning