Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - coupe tex (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/175104-e36-coupe-tex.html)

liviu tex 22-02-11 01:08

Re: E36 - coupe tex
 
Quote:

Originally Posted by bcoupe (Post 4108604)
liviule :))) mi'am adus aminte aveam un sticker pe fosta masina " A.C.A.B"

baga si tu unu :)):)):)) ca tot asa pateam si eu cu ei, ma opreau zilnic nesimporci!




NISTE LESINATI DOMNE!


ps: foarte frumoasa masina!

ce inseamna ACAB?

MS FRUMOS!:D

Maniak22 22-02-11 01:12

Re: E36 - coupe tex
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4108613)
ce inseamna ACAB?

MS FRUMOS!:D

All Cops Are Bastards :):):):):)

dar mai bine iti faci un tricou de genu :):)

bcoupe 22-02-11 01:18

Re: E36 - coupe tex
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4108613)
ce inseamna ACAB?

MS FRUMOS!:D

ALL COPS ARE BASTARDS


A.C.A.B...

tricou+stickeru asta pe masina cu ftp e pur sex pt politie :)))

liviu tex 22-02-11 01:28

Re: E36 - coupe tex
 
Quote:

Originally Posted by bcoupe (Post 4108620)
ALL COPS ARE BASTARDS


A.C.A.B...

tricou+stickeru asta pe masina cu ftp e pur sex pt politie :)))

ce aveti ma??? aaaalooo,pai cre' ca voi aveti cv cu mine!!:lol::lol:

ala pe masina si's halit!!:shock::shock:

Maniak22 22-02-11 01:28

Re: E36 - coupe tex
 
Quote:

Originally Posted by bcoupe (Post 4108620)
ALL COPS ARE BASTARDS


A.C.A.B...

tricou+stickeru asta pe masina cu ftp e pur sex pt politie :)))

Cica face bine la permis :):):):):):):):):):)

SAX1987 22-02-11 01:35

Re: E36 - coupe tex
 
Ei oricum is analfabeti si nu stiu sa citeasca ce scrie pe stiker .. mai ales in engleza !! Poti sa scri pe masina toata cu literede 20 cm ca tot nu inteleg , o sa creada ca e reclama la guma sau ceva :D

Repet sugestia mea , fa copi la acte si daca dai de unu cretin ii dai xeroxurile sa vada ca ai acte ! Numerele prindele in suruburi de alea cu cap semisfera si nu le mai desface veci ..

Maniak22 22-02-11 01:43

Re: E36 - coupe tex
 
Vorba aia cica prinde si mai bine numerele acolo sa le poti da jos numai cu spoiler cu tot:):):):) ca sa le faci si mai in giuda :)):):)

bcoupe 22-02-11 01:44

Re: E36 - coupe tex
 
eu am numerele prinse in nituri finute albe nici nu se observa :D (sa mai desfaca pla mea)

jakal 22-02-11 13:06

Re: E36 - coupe tex
 
bv boss...bine ca ai recuperat numerele.....;)

bafta si poate ne vedem cand o da caldura....vin pe la tine cu "denis"...:lol:

yvan_yonut 22-02-11 14:49

Re: E36 - coupe tex
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4108633)
ce aveti ma??? aaaalooo,pai cre' ca voi aveti cv cu mine!!:lol::lol:

ala pe masina si's halit!!:shock::shock:

Respect , am citit 69 de pagini masina e de nota 10 se vede ca pui suflet pentru masina asta ! in legatura cu politia incearca sa fii cat mai legal( ia-ti omologare pentru geamuri cu toate ca ai decat pentru spate dar daca te opresc pentru fata si in lege spune clar ca daca in 10 min o readuci la normal nu au dreptul sa te amendeze , eu la bora am pus de 3 ori folie pe fata ,cand simteam ca nu se poate face nimik o dadeam rpd jos

Multa bafta

liviu tex 22-02-11 18:17

Re: E36 - coupe tex
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4109705)
bv boss...bine ca ai recuperat numerele.....;)

bafta si poate ne vedem cand o da caldura....vin pe la tine cu "denis"...:lol:

:D:Dnu poate..siguranta ne vedem! pana vi cu denis al mic o antrenez pe maria!:lol:

sa n-o lase alin in urma mult;);)

Ricardinho 23-02-11 08:31

Re: E36 - coupe tex
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4110647)
:D:Dnu poate..siguranta ne vedem! pana vi cu denis al mic o antrenez pe maria!:lol:

sa n-o lase alin in urma mult;);)



haha :)) se fac planuri de nunti , alea alea ? :D

minimal.madness 23-02-11 17:51

Re: E36 - coupe tex
 
Salut.frumoasa foc masina .Bine intretinuta , se vede ca esti pasionat.
Am inteles ca o vinzi ?

liviu tex 23-02-11 23:52

Re: E36 - coupe tex
 
Quote:

Originally Posted by yvan_yonut (Post 4109980)
Respect , am citit 69 de pagini masina e de nota 10 se vede ca pui suflet pentru masina asta ! in legatura cu politia incearca sa fii cat mai legal( ia-ti omologare pentru geamuri cu toate ca ai decat pentru spate dar daca te opresc pentru fata si in lege spune clar ca daca in 10 min o readuci la normal nu au dreptul sa te amendeze , eu la bora am pus de 3 ori folie pe fata ,cand simteam ca nu se poate face nimik o dadeam rpd jos

Multa bafta

ms frumos! :Do sa incerc sa omologhez folia de pe spate! plm..vad eu!!;)

liviu tex 23-02-11 23:53

Re: E36 - coupe tex
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 4112129)
haha :)) se fac planuri de nunti , alea alea ? :D

da ma,da fuga si ia-ti costum ca te punem nas!!:lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 03:10.

- Copyright 2026 4Tuning