![]() |
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
ce fata are in mers zici ca e mascata :)))
|
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
Quote:
|
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
esti glumet rau in seara asta nu :((((( lasa ca te tin eu minte .ps vezi ca e pe bazar :)))))
|
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
:))))))))) pisik cabrio...e viata stim:PPP
|
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
|
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
Doamne...din nou:(...totusi sa asteptam ca Johny sa ne confirme...
|
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
Quote:
va rog frumos nu mai face-ti posturi de genu : vai iar o vinde .. off ce pacat ...nu din nou...oh sper sa nu fiie adevarat etc ... :lol: |
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
Spun asa fiindca ar fi pacat sa ajunga pe mana cuiva care sa isi bata joc de ea,totusi Johny a bagat ceva bani in masina asta,la fel si xxs;)
|
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
s`a vandut masina? :D
poate pui si tu niste filmulete cu ea cand ii turezi motorul :X |
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
Da s a vandut !
|
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
si cine e fericitul posesor?:D
are si el cont pe 4t? oricum sper sa aiba grija d ea k era bobok masina :( |
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
e un prieten noul posesor...si este superba masina :X m-am plimbat azi cu ea e criminala,doar ca mult prea joasa pt bucuresti.
|
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
era si de asteptat la ce sosele sunt in bucuresti .. :|
sa o stapaneasca sanatos :X oricum prea tare masina si daca poti sa pui tu niste filmulete cu ea cand o accelereaza sau eu stiu :D orice sa fie video tnx :) |
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
cu prima ocazie fac niste poze si le atasez :)
|
Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
Quote:
Are cont dar ii e cam lene sa stea pe net :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 01:15. |
- Copyright 2026 4Tuning