Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/15776-e30-86-jhn-ex-dj-16-xxs.html)

JohnyXxx 02-06-08 01:27

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
ce fata are in mers zici ca e mascata :)))

tea_radu 02-06-08 01:28

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
Quote:

Originally Posted by JohnyXxx (Post 1565934)
ce fata are in mers zici ca e mascata :)))

cand am vazut ca ai scris, puteam sa jur ca pui masina la vanzare:)))))))))))))))

JohnyXxx 02-06-08 01:51

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
esti glumet rau in seara asta nu :((((( lasa ca te tin eu minte .ps vezi ca e pe bazar :)))))

colegutu_2005 02-06-08 01:52

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
:))))))))) pisik cabrio...e viata stim:PPP

iMAGiNE 06-06-08 06:08

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
Chiar e pe bazar...
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...00-174660.html
:/

13tsp 06-06-08 12:57

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
Doamne...din nou:(...totusi sa asteptam ca Johny sa ne confirme...

MARI_NSL 06-06-08 16:49

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
Quote:

Originally Posted by 13tsp (Post 1575291)
Doamne...din nou:(...totusi sa asteptam ca Johny sa ne confirme...

frate nu inteleg dc va agitatii voi asa ... este masina lui face ce vrea cu ea ... o vinde o ia ...ii da foc ...o rupe in 17 nu conteaza face ce vrea cu masina lui :lol:

va rog frumos nu mai face-ti posturi de genu : vai iar o vinde .. off ce pacat ...nu din nou...oh sper sa nu fiie adevarat etc ... :lol:

13tsp 06-06-08 16:51

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
Spun asa fiindca ar fi pacat sa ajunga pe mana cuiva care sa isi bata joc de ea,totusi Johny a bagat ceva bani in masina asta,la fel si xxs;)

N_Joy ^_^ 24-06-08 23:49

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
s`a vandut masina? :D

poate pui si tu niste filmulete cu ea cand ii turezi motorul :X

browser 25-06-08 00:51

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
Da s a vandut !

N_Joy ^_^ 25-06-08 00:58

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
si cine e fericitul posesor?:D

are si el cont pe 4t? oricum sper sa aiba grija d ea k era bobok masina :(

Puya123123 25-06-08 00:58

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
e un prieten noul posesor...si este superba masina :X m-am plimbat azi cu ea e criminala,doar ca mult prea joasa pt bucuresti.

N_Joy ^_^ 25-06-08 01:21

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
era si de asteptat la ce sosele sunt in bucuresti .. :|

sa o stapaneasca sanatos :X oricum prea tare masina si daca poti sa pui tu niste filmulete cu ea cand o accelereaza sau eu stiu :D orice sa fie video

tnx :)

browser 25-06-08 09:25

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
cu prima ocazie fac niste poze si le atasez :)

Rebel_Boy 25-06-08 12:43

Re: E30- B-86-JHN, ex DJ-16-XXS
 
Quote:

Originally Posted by N_Joy ^_^ (Post 1611586)
si cine e fericitul posesor?:D

are si el cont pe 4t? oricum sper sa aiba grija d ea k era bobok masina :(


Are cont dar ii e cam lene sa stea pe net :lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:15.

- Copyright 2026 4Tuning