![]() |
Re: Street Racing Squad
Quote:
|
Re: Street Racing Squad
Quote:
|
Re: Street Racing Squad
frate nu mie de amenda ca oricum am platito mie oftica pt ce a scris in ea cand am citi acasa:) cat despre vera stiu cum e sa mergi cu o masina cu nr expirate ca la ea cam asta e am mers si eu cu bmw si e cam stresant
cel mai tare a fost la faza de aseara ca doar am zis :))"daca e sa fie politia fac sa ma opreasca pe mine :))" bai si a raq asa si a fost:)) oricum mai jegosi ca aseara nu am vazut sa cauti nod in papura sa scri ceva in proces si sa dai amenda pt aleceva:( e total jenant:) bine ca am scapat si nam avut talonul ridicat nu imi era de amenda de talon imi ie ca dau mult mai mult decat amenda :) azi ma duc sa fac evacurarea sa nu se mai auda ca e si cam stresanta:))sa vad daca se potriveste de la un gti 8v model 93 ca al meu e 96 si de la catalizator nu se stie |
Re: Street Racing Squad
Quote:
|
Re: Street Racing Squad
Quote:
azi de la 6 el e acolo eu ma duc mai devreme ma uit sub aia sa vad daca merge luata o iau si daca am timp o urc pe a mea pe rampa si incerc sa o fac daca nu o termin maine a cica ar trebui si sudat:( |
Re: Street Racing Squad
Quote:
numerele nu sunt expirate doar am pb cu asigurarea... italia..logic |
Re: Street Racing Squad
Quote:
dak e o sa vin cu un prieten ca are o problema cu turbo |
Re: Street Racing Squad
Quote:
|
Re: Street Racing Squad
Quote:
|
Re: Street Racing Squad
Bai traiasca voua...aveti mes....numai faceti atata off-topic...!!!
OFF-TOPIC=tot ceea ce nu isi are locul aicia gen discutii intre 2 persoane pe cate 5-6 pagini&stuff...pe un topic de genul ar trebui postate doar poze si filmulete ca sa atragem si noi alti oameni,ca asa na sta lumea cate 2-3 zile sa citeasca toate paginile,asa ca liviu(ald-ul) si vera(Vera.Tygrutza) ca vad ca voi faceti mult OFF-TOPIC vorbiti fratilor pe mes!!! Nu o luati in nume de rau,da' na,deja e stresant sa facem "N"spe mii de posturi,si acuma scuze tank tazz&trupa dar inainte era Racer care facea posturi de genu' acuma a-ti dat de mn:twisted:!! Bafta si Respect S.R.S.!!! |
Re: Street Racing Squad
Quote:
|
Re: Street Racing Squad
Quote:
Uitate cate mesaje am dat eu...asa ca nu mai vb aiurea..gata nu mai zic nimik |
Re: Street Racing Squad
Ca sa intelegeti nu e vorba de cate mesaje a-ti facut conteaza continutul si de cate ori in 5 min a-ti postat...aveti optiunea EDIT 15 min...folositi-o....si e vorba ca nu trebe sa postam cand vin la bloc sau chestii de genu ci ar trebui sa postam ce s-a mai facut pe la masini;),poze clipuri&STUFF!!!
Si stiu ca ma luati la injuraturi grav rau de tot ca de' toata lumea lu' GRIN in cap da' macar puneti-va in locul unuia care vrea sa intre la noi pe topic,cititi voi de la pagina 1 la 76...si spuneti-mi cat v-a luat:evil:! P.S. Luati exemplu de la Leo posteaza din an in paste da in fiecare post a mai facut ceva la masina;)!!! |
Re: Street Racing Squad
Quote:
|
Re: Street Racing Squad
GRIN F*** de copil r*** firai tu sa fii de om i****** , glumeam mane:P lasati si voi id`urile voastre ca nu am decat pe a lu tank tazz si grin :|
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:13. |
- Copyright 2026 4Tuning