Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

YEED 08-02-10 12:54

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
am fost la practiker pe urma la Real pe urma la Interex :))) si eo am ajuns si pe la Auchan :)))

Hunor 08-02-10 18:41

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
trebuia sa ne chemi si pe noi la Auchan ca veneam si noi

baranyka 08-02-10 19:41

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Hunor (Post 3063774)
ceva poze
nus de calitate das mai bune decit nimic :D

si ios pe poza:D:D ma mai are cineva poze??? sau ceva filmuletse am vazut ca au filmat catva peacolo:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Petyy007 08-02-10 21:29

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
dada sa vedem filmuletzul cu burnoutul:>

Hunor 08-02-10 23:58

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
pacat ca a facut burnout numai cu o roata

:P trebuia sa blocheze diferentialul :P

Golby 09-02-10 19:33

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
iarasi am apsentat pentru ca eram la munca pare fff rauu
dar data viitoare nu voi mai rata deja mau uitat baetzi de cand nu am mai fost.am auzit ca a fost foarte marfa la practyker.bv baietzi ma bucur

Hunor 09-02-10 21:07

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
sper sa pot veni saptamina asta si eu cu porscheul
sa ma pot juca un pic cu tractiunea pe spate
driftulet ceva :D

Petyy007 10-02-10 10:17

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
burnout ma Hunor:>

YEED 10-02-10 16:38

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
hai ma pety nu mai mintii !

zsoltika89 10-02-10 17:12

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Salutare!
Intalnirea de duminica unde va avea loc?:D

YEED 10-02-10 21:28

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
eo cred k tot la interex

Petyy007 10-02-10 21:59

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
da ..facem la interex k de acolo nu ne alunga nimeni....:)....bafta!!!

=Oke= 10-02-10 22:42

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Si eu is de aceashi parere... Interex ii cel mai ok.:D
Da cum de nu are nimieni treaba cu noi acolo?:rolleyes2

Hunor 11-02-10 10:54

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
interex ii cistigator
:D

baranyka 11-02-10 10:57

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Hunor (Post 3074148)
interex ii cistigator
:D

ce e la interex se da ceva gratis?:twisted::twisted::twisted::twisted:


All times are GMT +2. The time now is 21:58.

- Copyright 2026 4Tuning