![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
am fost la practiker pe urma la Real pe urma la Interex :))) si eo am ajuns si pe la Auchan :)))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
trebuia sa ne chemi si pe noi la Auchan ca veneam si noi
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
dada sa vedem filmuletzul cu burnoutul:>
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
pacat ca a facut burnout numai cu o roata
:P trebuia sa blocheze diferentialul :P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
iarasi am apsentat pentru ca eram la munca pare fff rauu
dar data viitoare nu voi mai rata deja mau uitat baetzi de cand nu am mai fost.am auzit ca a fost foarte marfa la practyker.bv baietzi ma bucur |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
sper sa pot veni saptamina asta si eu cu porscheul
sa ma pot juca un pic cu tractiunea pe spate driftulet ceva :D |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
burnout ma Hunor:>
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
hai ma pety nu mai mintii !
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Salutare!
Intalnirea de duminica unde va avea loc?:D |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
eo cred k tot la interex
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
da ..facem la interex k de acolo nu ne alunga nimeni....:)....bafta!!!
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Si eu is de aceashi parere... Interex ii cel mai ok.:D
Da cum de nu are nimieni treaba cu noi acolo?:rolleyes2 |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
interex ii cistigator
:D |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:58. |
- Copyright 2026 4Tuning