![]() |
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
dap e ok si la mine , numai sa ne strangem toti. fete mai merg ?? :lol:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
andule te disper!
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Cred ca vin cu stefy.. da sa vedem daca nu apare ceva :D
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
ba
astia de nu v-ati dus la KoE hai sa ne strangem maine pe la 18:30 pe airport. ok ? si fete, daca aveti, bineinteles. |
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
vin si eu maine pe aeroport cu tot cu masina ;)
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
idem:d
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
mah sa luati un set de inbus si niste chei de 8-10-12
sa schimb si eu placutele de inmatriculare... mai bine zis suporturile. :) o sa fiu pe acolo la 18.00 |
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
prezent si eu.
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
am auzit ca ai mult Nm .. si vreo 135 cai... eu am 160 cai si 150 nm ... te bagi? |
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:29. |
- Copyright 2026 4Tuning