Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Craiova (https://forum.4tuning.ro/38-craiova.html)
-   -   Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 17:00 @ aeroport (https://forum.4tuning.ro/38-craiova/128931-intalnirile-comunitatii-4tuningro-craiova-duminica-ora-17-00-aeroport.html)

dRR-XWX 16-09-09 19:07

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
dap e ok si la mine , numai sa ne strangem toti. fete mai merg ?? :lol:

warlock9 16-09-09 22:41

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
andule te disper!

Al3xInn0 19-09-09 17:06

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Cred ca vin cu stefy.. da sa vedem daca nu apare ceva :D

ME.Beast 19-09-09 17:10

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
ba
astia de nu v-ati dus la KoE

hai sa ne strangem maine pe la 18:30 pe airport.

ok ? si fete, daca aveti, bineinteles.

Al3xInn0 19-09-09 17:12

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by ME.Beast (Post 2652524)
ba
astia de nu v-ati dus la KoE

hai sa ne strangem maine pe la 18:30 pe airport.

ok ? si fete, daca aveti, bineinteles.

:))) repede cu fetele :>

warlock9 19-09-09 18:38

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
vin si eu maine pe aeroport cu tot cu masina ;)

sezione91_blue 19-09-09 18:45

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
idem:d

myky99 19-09-09 18:52

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2652709)
idem:d

tu nebunule tu :)):D:D:lol::lol:

demin2609 19-09-09 20:35

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
mah sa luati un set de inbus si niste chei de 8-10-12

sa schimb si eu placutele de inmatriculare... mai bine zis suporturile. :)

o sa fiu pe acolo la 18.00

DiaWoLo 20-09-09 11:22

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
prezent si eu.

ME.Beast 20-09-09 12:35

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by DiaWoLo (Post 2653942)
prezent si eu.

ai un mesaj privat de la mine..

DiaWoLo 20-09-09 12:54

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by ME.Beast (Post 2654112)
ai un mesaj privat de la mine..

dap l-am citit oricum imi lasasei nr de tel si te sunam :P

Starty 20-09-09 20:24

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by DiaWoLo (Post 2654181)
dap l-am citit oricum imi lasasei nr de tel si te sunam :P

azi trecui doar 5 min sa semnez condica.... nu putui sa stau...
am auzit ca ai mult Nm .. si vreo 135 cai... eu am 160 cai si 150 nm ... te bagi?

ME.Beast 20-09-09 20:35

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by Starty (Post 2655117)
azi trecui doar 5 min sa semnez condica.... nu putui sa stau...
am auzit ca ai mult Nm .. si vreo 135 cai... eu am 160 cai si 150 nm ... te bagi?

eu eram in JOF (oltcitul albastru) cand plecasi..il conduceam , merge bine tartacuta, dar nu are claxonul pus, ca te claxonasem sa opresti la o samantza de vorba :D

DiaWoLo 20-09-09 20:44

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by Starty (Post 2655117)
azi trecui doar 5 min sa semnez condica.... nu putui sa stau...
am auzit ca ai mult Nm .. si vreo 135 cai... eu am 160 cai si 150 nm ... te bagi?

dap vreo 305Nm mash baga :-" dar tu compensezi cu 25cp:P


All times are GMT +2. The time now is 20:29.

- Copyright 2026 4Tuning