Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

RA_2fast4u 22-10-05 18:12

am si eu o intreabre baieti: nu stiti cumva un service calumea cu o calitate/pret avantajoasa? trebuie sa facem revizia la masina(ford mondeo 2002) shi unde sa facem faza asta...adika la ford e destul de scump, cred ca platesti mai mult stamplia aia cu \"ford\" pe ea....voi ce ziceti merita? sau sa daca nu un loc mai avantajos sa ceva....astept sugestii :wink:

sandrei 22-10-05 18:13

te pot trimite eu la mecanicul meu..Lucreaza MORTAL!! doar ca are multi clienti si te programeaza peste vreo 2 sapt

WannaDie 22-10-05 19:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RA_2fast4u\"
am si eu o intreabre baieti: nu stiti cumva un service calumea cu o calitate/pret avantajoasa? trebuie sa facem revizia la masina(ford mondeo 2002) shi unde sa facem faza asta...adika la ford e destul de scump, cred ca platesti mai mult stamplia aia cu \"ford\" pe ea....voi ce ziceti merita? sau sa daca nu un loc mai avantajos sa ceva....astept sugestii :wink:


daca nu e vb de garantie si ITP poti apela linistit la s.c. MARANE s.r.l. pe strada Campului nr 53 ....daca mai vrei si alte date da-mi un pm si iti spun tot ce vrei sa stii , asta din postura de fiu al proprietarului ....e valabil si pt ceielalti care au probleme cu masinile , ma refer la probleme pe partea mecanica (nu tinichigerie sau vopsitorie) , puteti apela cu incredere....
p.s. daca aveti idei traznite de transplanturi motoare si asa vb cu mine direct , nu cu tatal meu :D ca asta e sectorul meu de activitate, adika modificarile care se fac.... in rest pe partea mecanica el e specialistul si cel care face reparatiile....preturile le puteti afla acolo, oricum eu zic ca sunt mici in comparatie cu preturile din service-urile mari, asta vi-o spun din experienta, in sensul ca am \"muncit\" si eu pe la Peugeot pt o perioada si am vazut cam ce si cum... numai bine la toata lumea....pt alte detalii si asa pm sau mess...

DACIA-Wrc 23-10-05 11:55

poi da id`u de mess

WannaDie 23-10-05 23:30

wannadie2

Piry 24-10-05 09:18

care n-ati fost la dBDrag .... aveti de ce sa regretati 8)

poze > aici https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=12240&start=0

tekno 24-10-05 10:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RA_2fast4u\"
am si eu o intreabre baieti: nu stiti cumva un service calumea cu o calitate/pret avantajoasa? trebuie sa facem revizia la masina(ford mondeo 2002) shi unde sa facem faza asta...adika la ford e destul de scump, cred ca platesti mai mult stamplia aia cu \"ford\" pe ea....voi ce ziceti merita? sau sa daca nu un loc mai avantajos sa ceva....astept sugestii :wink:

hai la noi... avem si service si piese... :wink:

DaNuTzU' 03-11-05 23:28

ma da chiar e buna chelnerita!!!!! :D

hg 04-11-05 00:04

da mah, oare ne putekm face abonament la ea?

sandrei 04-11-05 00:13

carcotiti voi carcotiti.....dar daca va zic ca asta e alta...si ca cealalata e de 2384984257054360386-2-0 de ori mai buna :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

andreinui 04-11-05 01:34

ba da oameni seriosi sunteti voi???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Piry 04-11-05 08:55

pe propria raspundere declar ca nu mi se pare buna. :?

DACIA-Wrc 04-11-05 09:18

noah nu mi`ati spus in ce bar, local, betivarie, bomba etc ii buna chelnerita, macar sa ma duc cu nevasta s`o vad si eu

sandrei 04-11-05 11:08

declar oficial cu aceasta ocazie ca piry este homosexual :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: din 50 de oameni normali la cap numa lui nu i-a placut...stiu sigur ca imi sterge postul... :peace: :peace: :joy:

sandrei 04-11-05 11:10

lui piry ii plac alea cu 3 picioare si cu blana pe spate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: si cu unghiile mucegaite la picior :lol: :lol: :lol: si dinte lipsa pauza gaura...


All times are GMT +2. The time now is 18:38.

- Copyright 2026 4Tuning