![]() |
am si eu o intreabre baieti: nu stiti cumva un service calumea cu o calitate/pret avantajoasa? trebuie sa facem revizia la masina(ford mondeo 2002) shi unde sa facem faza asta...adika la ford e destul de scump, cred ca platesti mai mult stamplia aia cu \"ford\" pe ea....voi ce ziceti merita? sau sa daca nu un loc mai avantajos sa ceva....astept sugestii :wink:
|
te pot trimite eu la mecanicul meu..Lucreaza MORTAL!! doar ca are multi clienti si te programeaza peste vreo 2 sapt
|
Re:
Quote:
daca nu e vb de garantie si ITP poti apela linistit la s.c. MARANE s.r.l. pe strada Campului nr 53 ....daca mai vrei si alte date da-mi un pm si iti spun tot ce vrei sa stii , asta din postura de fiu al proprietarului ....e valabil si pt ceielalti care au probleme cu masinile , ma refer la probleme pe partea mecanica (nu tinichigerie sau vopsitorie) , puteti apela cu incredere.... p.s. daca aveti idei traznite de transplanturi motoare si asa vb cu mine direct , nu cu tatal meu :D ca asta e sectorul meu de activitate, adika modificarile care se fac.... in rest pe partea mecanica el e specialistul si cel care face reparatiile....preturile le puteti afla acolo, oricum eu zic ca sunt mici in comparatie cu preturile din service-urile mari, asta vi-o spun din experienta, in sensul ca am \"muncit\" si eu pe la Peugeot pt o perioada si am vazut cam ce si cum... numai bine la toata lumea....pt alte detalii si asa pm sau mess... |
poi da id`u de mess
|
wannadie2
|
care n-ati fost la dBDrag .... aveti de ce sa regretati 8)
poze > aici https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=12240&start=0 |
Re:
Quote:
|
ma da chiar e buna chelnerita!!!!! :D
|
da mah, oare ne putekm face abonament la ea?
|
carcotiti voi carcotiti.....dar daca va zic ca asta e alta...si ca cealalata e de 2384984257054360386-2-0 de ori mai buna :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
|
ba da oameni seriosi sunteti voi???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
pe propria raspundere declar ca nu mi se pare buna. :?
|
noah nu mi`ati spus in ce bar, local, betivarie, bomba etc ii buna chelnerita, macar sa ma duc cu nevasta s`o vad si eu
|
declar oficial cu aceasta ocazie ca piry este homosexual :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: din 50 de oameni normali la cap numa lui nu i-a placut...stiu sigur ca imi sterge postul... :peace: :peace: :joy:
|
lui piry ii plac alea cu 3 picioare si cu blana pe spate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: si cu unghiile mucegaite la picior :lol: :lol: :lol: si dinte lipsa pauza gaura...
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:38. |
- Copyright 2026 4Tuning