Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese Dacia de vanzare (https://forum.4tuning.ro/640-piese-dacia-vanzare.html)
-   -   [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări (https://forum.4tuning.ro/640-piese-dacia-vanzare/127011-execut-geamuri-clare-plexiglas-proiectoare-stopuri-semnalizari.html)

Sorin Golf 3 cabrio 10-03-14 06:55

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Salut, pentru Golf 2, modelul cu 2 faruri mari + 2 mici, ce pret au separat cele mari + separat cele mici si impreuna la pachet toate 4

Cu stima, Sorin Marinescu

hadpeter 10-03-14 07:09

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sorin Golf 3 cabrio (Post 5677558)
Salut, pentru Golf 2, modelul cu 2 faruri mari + 2 mici, ce pret au separat cele mari + separat cele mici si impreuna la pachet toate 4

Cu stima, Sorin Marinescu

Bună ziua,
aveți detaliile în poză iar pentru alte nelămuriri vă stau la dispoziție.

Stima
Hadobas Peter
0742036263
Www.plexiart.ro

RaZVaN_17_06 14-03-14 21:26

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Salut!
Un set de geamuri clare pentru semnalizarile frontale de cielo?
Multumesc!

hadpeter 14-03-14 21:31

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Quote:

Originally Posted by RaZVaN_17_06 (Post 5679780)
Salut!
Un set de geamuri clare pentru semnalizarile frontale de cielo?
Multumesc!

Buna seara,
ca sa pot executa geamurile noi am nevoie de un set de semnale complecte pe care sa le modific iar pretul este 100 ron.
Pentru alte nelamuriri va stau la dispozitie.

Stima
Hadobas Peter
0742036263
plexiart.ro

Sorin Golf 3 cabrio 17-03-14 07:54

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Am trimis PM cu comanda si datele pt livrare. Le astept

Cu stima, Sorin Marinescu

topser 21-03-14 17:26

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Salut !

am un BMW e30, am proiectoare pe masina si unul din ele are geamul fisurat si lupa cazuta... celalalt este ok.
ai mai facut cumva? daca poti le-as schimba la amandoua geamul...

ai niste poze? mersi !

hadpeter 23-03-14 18:24

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
110 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sorin Golf 3 cabrio (Post 5680795)
Am trimis PM cu comanda si datele pt livrare. Le astept

Cu stima, Sorin Marinescu

Sa le folositi sanatos !
Multumesc de comanda.

Stima
________________________________

Quote:

Originally Posted by topser (Post 5683004)
Salut !

am un BMW e30, am proiectoare pe masina si unul din ele are geamul fisurat si lupa cazuta... celalalt este ok.
ai mai facut cumva? daca poti le-as schimba la amandoua geamul...

ai niste poze? mersi !

Buna seara,
va rog sa puneti o poza 2 ca sa vad exact modelul de care discutam si in ce stare este. Cred ca am mai executat dar nu prin matritare geamuri, asta inseamna ca o sa am nevoie de prezenta lor fizica la mine ca sa va pot ajuta.

Stima
_______________________

Up^^ la produsele pentru daciute !!
_______________________

Intre timp una alta ...

Va rog pentru cine doreste informatii mai rapide rog sa foloseasca si numarul de telefon fiindca nu stiu ce se petrece dar de ceva vreme numai primesc notificari cu posturi noi :(, pana la repararea acestui inconvenient va rog sunati. Multumesc de intelegere.

Stima
Hadobas Peter
0742036263
plexiart.ro

totel 24-03-14 18:53

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
1 Attachment(s)
Salut, am niste faruri precum cele din poza ( poza nu e reala ) , ale mele sunt intr-o stare mai proasta. Sunt de Mercedes w203 din 2002.
As vrea daca se poate sa le schimb sticla intr-una transparenta, in genul celor de facelift. La ce pret as ajunge - daca e posibila operatiunea.

Multumesc anticipat!

hadpeter 24-03-14 20:14

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by totel (Post 5684336)
Salut, am niste faruri precum cele din poza ( poza nu e reala ) , ale mele sunt intr-o stare mai proasta. Sunt de Mercedes w203 din 2002.
As vrea daca se poate sa le schimb sticla intr-una transparenta, in genul celor de facelift. La ce pret as ajunge - daca e posibila operatiunea.

Multumesc anticipat!

Buna seara,
va pot ajuta cu prelucratul geamurilor de far iar ca pret va fi intre 250-300 lei depinde in ce stare primesc geamurile sau farurile.
Pentru alte nelamuriri va stau la dispozitie.
Lucrari asemanatoare dar pe un audi sau bmw ....

O seara placuta.

Stima
Hadobas Peter
0742036263
plexiart.ro

topser 25-03-14 22:20

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
4 Attachment(s)
va salut, asa arata proiectoarele despre care vorbesc
astea sunt poze cu unele noi, dar ca sa va faceti o idee.

la mine unul din ele are sticla fisurata,nu lipsesc bucati sau altceva.celalalt este ok dar as vrea sa le fac pe amandoua sa arate ca noi.

Bogyciu 25-03-14 22:31

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Flare fenderele de pe Lada, sunt facute sau luate de pe Ebay?

Preparatul 25-03-14 22:34

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
salut pt fiat stilo 3 usi un pret pt sticlele de far?multumesc astept pm multumesc!

hadpeter 26-03-14 06:38

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Quote:

Originally Posted by topser (Post 5685056)
va salut, asa arata proiectoarele despre care vorbesc
astea sunt poze cu unele noi, dar ca sa va faceti o idee.

la mine unul din ele are sticla fisurata,nu lipsesc bucati sau altceva.celalalt este ok dar as vrea sa le fac pe amandoua sa arate ca noi.

Bună ziua,
preț între 100-130 lei execuția celor două geamuri.
Timp de lucru între 8-12 zile lucrătoare din momentul în care primesc lucrarea. Sunt foarte încărcat cu lucrări din plan local.
Pentru alte nelămuriri sau informații vă stau la dispoziție.
____________

Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 5685069)
Flare fenderele de pe Lada, sunt facute sau luate de pe Ebay?

Salut,
fenderele au fost cumpărate din ucraina sau polonia numai tin bine minte si sunt din abs.
___________

Quote:

Originally Posted by Preparatul (Post 5685070)
salut pt fiat stilo 3 usi un pret pt sticlele de far?multumesc astept pm multumesc!

Bună ziua,
dacă reușiți să demontați dvs geamurile de far vă servesc cu plăcere iar ca preț între 180-200 lei prelucrarea ambelor geamuri și ies ca în postul anterior.
Pentru alte informații sau detalii vă stau la dispoziție.

Stima
Hadobas Peter
0742036263
Www.plexiart.ro

hadpeter 19-04-14 07:38

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
1 Attachment(s)
Va urez in ajun de sfintele sarbatori un Paste fericit alaturi de cei dragi !

albert_md2004 19-04-14 09:40

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
nu stiu unde pot gasi un feedback pt acest topic si user, asa ca pun aici- client foarte multumit... vb francezului chapeau!


All times are GMT +2. The time now is 13:23.

- Copyright 2026 4Tuning