Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - S50B30 Turbo! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/118867-e30-s50b30-turbo.html)

bobiMOM 07-06-10 22:18

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 3421890)
foarte tare masina !!! mai ales dupa treapta 2.

e si alt motiv in afara de lipsa aderentei pt plecarile mai "soft" ?

cand ai timp de mers afara,anunta-ma si iti fac o sponsorizare pt deplasare.

multa bafta .

o masina cu un soft K-lumea care merge in mintile ei si bine-nteles piesa de legatura la acelasi nivel.

Nu am ajuns in stadiul sa am asa mare aderentza sa ma gandesc la transmisie...

Plecarile nu pot sa le fac in fortza pt ca stau pe loc dc accelerez cum as vrea eu! Asta e...

Ms pentru ajutor...maine o sa dau un raspuns legat de cursele alea! Tu nu te bagi?

bobiMOM 07-06-10 22:23

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Multumesc tuturor pentru aprecieri!

Am facut tot ce am putut ca sa fie totul OK! Am avut ceva probleme la inceput dar le-am rezolvat partial cu catziva bolovani din beton!:lol:

Ne vedem la urmatoarea!;) ( de data asta ceva mai pregatitzi la plecarile de pe loc)

bobiMOM 07-06-10 22:55

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Un film frumos de la Alexeni...nush cine l-a facut dar...... Felicitari!

https://www.youtube.com/watch?v=rwb_w3ESooQ

geo@tfk 07-06-10 22:56

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
a fost tare faza cand incarcai bolovani in portbagaj!

Vulturica2004 07-06-10 23:06

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Merci pentru ajutorul Boby ! Ai fost fenomen duminica.Multa bafta in continuare si poate mai las si eu ursu meu pe langa al tau doar doar o maraii mai rau :))

morpheusmaster 07-06-10 23:28

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Bordurile: Romanian engineering. Mi'a placut maxim cand leam vazut acolo, ingenioasa faza...si zici ca si'au facut treaba cu brio??? Vorbim cu Videanu pe viitor :))

Acum lasand gluma in urma cum lasa MOMu' mai toate masinile...ce pot zice? FORZZA FRATICA FORZAA!!! Rupe stilu masina asta si face senzatie alaturi de orice alt competitor!!! Bravo! Again ai fost printre cei ce fac senzatie!

dragos2900 08-06-10 08:47

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
unii isi da jos si fetele de usi,si bobi isi baga in portbagaj borduri... :lol:

gaju 08-06-10 08:49

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3424364)
Nu am ajuns in stadiul sa am asa mare aderentza sa ma gandesc la transmisie...

Plecarile nu pot sa le fac in fortza pt ca stau pe loc dc accelerez cum as vrea eu! Asta e...

Ms pentru ajutor...maine o sa dau un raspuns legat de cursele alea! Tu nu te bagi?

de ce nu pui niste slickuri adevarate ?
o sa ma bag si eu daca ramin locuri libere,la prima etapa nu am cum sa ajung,doar in 21 ma duc dupa ea.

flebusca 09-06-10 13:42

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
slick-uri pentru placi de beton fragmentate si cu pietris si praf... atunci chiar nu mai pleaca de pe loc...

Buga 09-06-10 23:41

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3424473)
Un film frumos de la Alexeni...nush cine l-a facut dar...... Felicitari!

https://www.youtube.com/watch?v=rwb_w3ESooQ

Eu sunt vinovat ! Ma bucur ca ti place ... si felicitari pentru Alexeni ! La mai mare ..

bobiMOM 11-06-10 18:42

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
`Wood tyres`

https://www.youtube.com/watch?v=UpG2f...eature=related

turb0 11-06-10 19:47

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by Buga (Post 3430100)
Eu sunt vinovat ! Ma bucur ca ti place ... si felicitari pentru Alexeni ! La mai mare ..

La mai mare sau...la Satu Mare ! :twisted:

Provenzano 11-06-10 22:03

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3434125)

n-a inteles nimic taximetristu ala:P)))))

marius mihaescu 11-06-10 22:31

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 3434467)
n-a inteles nimic taximetristu ala:P)))))

sigur a ramas 'cascat ' toata ziua dupa ce a vazut :))=))

LAFv8 13-06-10 22:46

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3434125)

bai bobi am fost la alexeni ,si am stat si la start sa-ti vad plecarile,si am stat si la finis ,esti chiar fortzaaa bai boss,am inebunit in ce fel iti trage ursu.cand te-ai dat cu igor si am vazut cum ai stat cu el chiar mam bucurat ca aveam si pe un tov cu care ma contraziceam ca nu bate un urs o masina dasta sau un audi de 100mii si mai scos iam inchis gura.esti fortzaaaa


All times are GMT +2. The time now is 09:20.

- Copyright 2026 4Tuning