Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult) (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/102395-daewoo-cielo-low-low-matte-green-cult.html)

_Cox_ 27-02-12 22:12

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Masina arata exceptional, dupa parerea mea jantele aratau mult mai bine argintii decat verdele asta.:D

MultiMrFlorin 28-02-12 18:15

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 1945615)
Sunt nou pe aicea si nu prea le am cu forumul ... :lol: dar o sa incerc sa nu fac prosti pe forum :D . Va arat si eu pe a mea , arata cam jalnic :???: ( inca este la inceput acuma urmaza sa ma apuc de ea sa o fac .. ) scuze pentru claritatea pozelor , telefonu e devina .. :lol:

Arata bine Tuning-u` pe ea !!!;)

cobbo 28-02-12 18:18

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Ce pot sa spun despre masina ta...Superba ar fi putin spus!
Trebuie neaparat sa ma inveti si pe mine faza cu camberul , dar sa fie safe!
Spor in continuare!

Goose 29-02-12 17:34

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
FFFF frumos cu jantele vopsite in culoarea masinii. Bafta in continuare .:rolleyes2

iviTe 29-02-12 19:59

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
7 Attachment(s)
Am urcat rotile astazi pe spate ... mi`au ajuns si buzele de fata doar ca trebuie sa le montez ... si am pus si oglinzile DTM dinou cu adaptoare de "cielo" nu astra F ....


p.s. ador culoarea rotiilor :lol:

stefiPJJ 29-02-12 20:01

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
foarte foarte tareeeee ! :twisted:

B 88 URS 29-02-12 20:05

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 4907674)
Am urcat rotile astazi pe spate ... mi`au ajuns si buzele de fata doar ca trebuie sa le montez ... si am pus si oglinzile DTM dinou cu adaptoare de "cielo" nu astra F ....

p.s. ador culoarea rotiilor :lol:

Wow...

iviTe 29-02-12 21:37

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Si 3 clipuri in care am testat noul aparat foto :D sunt filmate in HD 720p ... in sfarsit o sa fac si eu poze cat decat OK nu le mai fac cu pixu :))

https://www.youtube.com/watch?v=GqWlK3v1nH8
https://www.youtube.com/watch?v=X3UdEnOlnjc
https://www.youtube.com/watch?v=N5A-XgKSffE :lalala:

_Cox_ 29-02-12 21:54

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Cum se numeste melodia din primul clip?

iviTe 29-02-12 21:56

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Ellie Goulding - Lights (Bassnectar Remix)

Bolt 01-03-12 10:32

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
sa imi trag palme ce unghi are pe spate :lol: o sa planga gumele :lol:
dau super bine jantele :twisted: bafta

CyPz 01-03-12 18:38

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Arata exceptional!:shock: Asteptam si pe fata

soosy 01-03-12 18:44

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
m-ai ametit,atat te-ai invartit cu filmarea

suna bine...arata fain playerul...sau dvd..ce o fi
ca si woofer ce model ii?

spor

iviTe 01-03-12 19:37

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
2 x Pioneer 400W rms (w308d2) ... si pioneer dvd avh p3100

sorin_maican20 01-03-12 19:48

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Acum ca ai camera buna, pls spala masina si baga niste poze profi. Sa se bucure si "ochiu" nostru.

E bestiala asa cracanata. Nu stiu ce ai mai putea vrea de la un Cielo.


All times are GMT +2. The time now is 12:32.

- Copyright 2026 4Tuning