![]() |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Masina arata exceptional, dupa parerea mea jantele aratau mult mai bine argintii decat verdele asta.:D
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
1 Attachment(s)
Quote:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Ce pot sa spun despre masina ta...Superba ar fi putin spus!
Trebuie neaparat sa ma inveti si pe mine faza cu camberul , dar sa fie safe! Spor in continuare! |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
FFFF frumos cu jantele vopsite in culoarea masinii. Bafta in continuare .:rolleyes2
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
7 Attachment(s)
Am urcat rotile astazi pe spate ... mi`au ajuns si buzele de fata doar ca trebuie sa le montez ... si am pus si oglinzile DTM dinou cu adaptoare de "cielo" nu astra F ....
p.s. ador culoarea rotiilor :lol: |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
foarte foarte tareeeee ! :twisted:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
1 Attachment(s)
Quote:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Si 3 clipuri in care am testat noul aparat foto :D sunt filmate in HD 720p ... in sfarsit o sa fac si eu poze cat decat OK nu le mai fac cu pixu :))
https://www.youtube.com/watch?v=GqWlK3v1nH8 https://www.youtube.com/watch?v=X3UdEnOlnjc https://www.youtube.com/watch?v=N5A-XgKSffE :lalala: |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Cum se numeste melodia din primul clip?
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Ellie Goulding - Lights (Bassnectar Remix)
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
sa imi trag palme ce unghi are pe spate :lol: o sa planga gumele :lol:
dau super bine jantele :twisted: bafta |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Arata exceptional!:shock: Asteptam si pe fata
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
m-ai ametit,atat te-ai invartit cu filmarea
suna bine...arata fain playerul...sau dvd..ce o fi ca si woofer ce model ii? spor |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
2 x Pioneer 400W rms (w308d2) ... si pioneer dvd avh p3100
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Acum ca ai camera buna, pls spala masina si baga niste poze profi. Sa se bucure si "ochiu" nostru.
E bestiala asa cracanata. Nu stiu ce ai mai putea vrea de la un Cielo. |
| All times are GMT +2. The time now is 12:32. |
- Copyright 2026 4Tuning