Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim) (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/10206-semnaturile-voastre-facute-500x100-pixeli-maxim.html)

MARI_NSL 31-07-07 09:17

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
Quote:

Originally Posted by Dumy (Post 1022266)
Merci e drgutza dar vreau una sa cuprinda pozele care leam trimis mai mult cu calibra scrisul ceva de genul cum ai facut tu dar intro poza separata sa se plimbe asa si DumY e cu Y multumesc abia astept sa oi vad pe cealalta daca imi faci una cum imi doream ms .

vezi ca nu ai postato cum trebuie . ca nu se miska :d

Dumy 31-07-07 13:15

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
Stiu dar nu prea m incnta aia ca are decat 2 poze aia cu numnaru si ink una adik ai vzuto as vrea sami faca una cu toate pozele si bla bla bla....

sandrin 31-07-07 16:25

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
1 Attachment(s)
calibra ...
:arrow:

Adytzu_JerrY 02-08-07 11:49

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
2 Attachment(s)
as dori sa schimb si eu semnatura ....cine ma poate ajuta ?? va rog frumos....
vreau tot in genu cum o am pe cea cu bmw....cu sigla Vw 8)
numai sa schimbati masina ..si sigla
multumesc

cata55 02-08-07 12:18

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Adytzu_JerrY (Post 1026480)
as dori sa schimb si eu semnatura ....cine ma poate ajuta ?? va rog frumos....
vreau tot in genu cum o am pe cea cu bmw....cu sigla Vw 8)
numai sa schimbati masina ..si sigla
multumesc

Done......

bo$$u 02-08-07 15:00

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
5 Attachment(s)
as dori si eu o semnatura cu pozele astea .. daca se poate sa apara si cuv Bo$$u' si masinile sa clipeasca din faruri .. ms anticipat:arrow:

DaViD TL 02-08-07 16:40

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
2 Attachment(s)
vreau si eu sa imi lipiti pozele astea 2 ,cea cu tl racer deasupra si cea cu mine dedesubt,multumesc anticipat !!!

Adytzu_JerrY 02-08-07 17:54

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
Quote:

Originally Posted by cata55 (Post 1026531)
Done......

ms mult :drunk: .....imi place...

piratu_volvo 02-08-07 22:12

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
1 Attachment(s)
Imi poate modifica si mie cineva o semnatura sa o pot folosi pe forum?Este prea mare si nu pot sa o pun ca are 995,5KB si nu ma lasa mai mult de 244,1KB.

cata55 03-08-07 12:04

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bo$$u (Post 1026802)
as dori si eu o semnatura cu pozele astea .. daca se poate sa apara si cuv Bo$$u' si masinile sa clipeasca din faruri .. ms anticipat:arrow:

vezi daca iti place...

bo$$u 03-08-07 13:45

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
ms mult e tare .. raman dator

piratu_volvo 03-08-07 15:52

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
Quote:

Originally Posted by cata55 (Post 1028278)
vezi daca iti place...

E chiar misto numai ca la BMW flash-ul e pe farurile din interior.

MARI_NSL 03-08-07 16:57

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
Quote:

Originally Posted by bo$$u (Post 1028436)
ms mult e tare .. raman dator

bo$$ule . vezi ca nu ai puso bine . nu se misca ;) dai host ;)

Dumy 06-08-07 12:26

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
Ma cum o pun si eu sa se miste ca nu vre delok sa se plimbe :D

cata55 06-08-07 12:45

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
uite aici ...
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...hlight=hosting
si pui gifu' acolo...


All times are GMT +2. The time now is 23:56.

- Copyright 2026 4Tuning