![]() |
Re: Semnaturile voastre facute de noi
Quote:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
Stiu dar nu prea m incnta aia ca are decat 2 poze aia cu numnaru si ink una adik ai vzuto as vrea sami faca una cu toate pozele si bla bla bla....
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
1 Attachment(s)
calibra ...
:arrow: |
Re: Semnaturile voastre facute de noi
2 Attachment(s)
as dori sa schimb si eu semnatura ....cine ma poate ajuta ?? va rog frumos....
vreau tot in genu cum o am pe cea cu bmw....cu sigla Vw 8) numai sa schimbati masina ..si sigla multumesc |
Re: Semnaturile voastre facute de noi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
5 Attachment(s)
as dori si eu o semnatura cu pozele astea .. daca se poate sa apara si cuv Bo$$u' si masinile sa clipeasca din faruri .. ms anticipat:arrow:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
2 Attachment(s)
vreau si eu sa imi lipiti pozele astea 2 ,cea cu tl racer deasupra si cea cu mine dedesubt,multumesc anticipat !!!
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
Quote:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
1 Attachment(s)
Imi poate modifica si mie cineva o semnatura sa o pot folosi pe forum?Este prea mare si nu pot sa o pun ca are 995,5KB si nu ma lasa mai mult de 244,1KB.
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
ms mult e tare .. raman dator
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
Quote:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
Quote:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
Ma cum o pun si eu sa se miste ca nu vre delok sa se plimbe :D
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:56. |
- Copyright 2026 4Tuning